Liaoning Tieren FC VS Chongqing Tonglianglong FC Nogomet Tipovi i predviđanja

Kineska Super Liga

Liaoning Tieren

Chongqing Tonglianglong FC

Pridružite se besplatno - nagrade za tipstere do $1000 mjesečno!

Tijek utakmice

Info o utakmici

Turnir Kineska Super Liga
Stadion Tiexi Stadium

Posljednji rezultati

Liaoning Tieren FC Liaoning Tieren FC
L L W W W
Chongqing Tonglianglong FC Chongqing Tonglianglong FC
W W L W D

Poredak

# Tim P W D L Bodovi
2 Chongqing Tonglianglong FC 16 7 6 3 27
10 Liaoning Tieren FC 16 5 2 9 17
Pogledaj cijelu tablicu

Najveci broj odigranih utakmica za Kineska Super Liga

Kina Kineska Super Liga Danas · 12:00 Yunnan Yukun 24 tipovi vs Henan
Kina Kineska Super Liga ned. · 11:00 Qingdao Hainiu 8 tipovi vs Chengdu Rongcheng FC
Kina Kineska Super Liga Sutra · 11:00 Liaoning Tieren 6 tipovi vs Chongqing Tonglianglong FC

fixture.tab.placeholder

Pokušaj ponovno kasnije ili pogledaj druge utakmice

Postave još nisu dostupne

Postave se obično potvrđuju oko 60 minuta prije početka utakmice.

Pokušaj ponovno kasnije ili pogledaj druge utakmice

⭐️

Odabiri Editora

Predstavljamo neizostavan okršaj kineske Superlige gdje Chongqing Tonglianglong drži drugo mjesto i putuje kod Liaoning Tieren, koji su pri dnu tablice. Tonglianglong juri za velikim bodovnim ulovom kako bi učvrstio poziciju pri vrhu, dok Liaoning Tieren nadaju se kasnom oživljavanju sezone.
🤜🤛

Direktni susreti

Nedavni međusobni susreti bili su tijesni, često odlučeni prednošću domaćeg terena; Chongqing ima blagu prednost u rivalstvu, ali razlike su minimalne. Timovi su izmjenjivali rezultate i nema jasne dugoročne dominacije, iako posljednji susreti blago favoriziraju Chongqing.

💡Ključna statistika H2H

💡

U posljednjih pet susreta Chongqing Tonglianglong FC je slavio 3 puta, a Liaoning Tieren FC 2 puta, s ukupnim rezultatom golova 7-6 u korist Liaoninga.

🔎Detalji posljednjeg H2H susreta

Chongqing je dominirao velikim dijelom prvog poluvremena, a na odmor se otišlo s neriješenim rezultatom. Rano u drugom poluvremenu Liaoning je ostao s desetoricom, a Chongqing je dobio penal koji su iskoristili za 1-0. Iako su bili s igračem manje, Liaoning je pritiskao s izmjenama i stvorio nekoliko prilika, no bez preciznosti u završnici. Chongqing je kontrolirao tempo nakon isključenja, upio pritisak i zasluženo slavio.

📊Statistika posljednjih 5 H2H utakmica

Rivalstvo je bilo niskog rezultata i tijesno: 3 pobjede Chongqinga, 2 Liaoninga, bez remija u posljednjih pet susreta. Četiri od pet utakmica završile su s manje od 3.5 golova (80%), a u 3 od 5 utakmica oba tima nisu zabijala (BTTS Ne 60%).

🏠

Forma domaćina: Liaoning Tieren (posljednjih 10 utakmica)

Forma Liaoning Tieren u posljednjih 10 utakmica je mješovita, ali s blagim padom — 3 pobjede, 1 remi i 6 poraza, s nekoliko teških poraza nadoknađenih velikim pobjedama. Napad je pokazao vatru povremeno, s prosjekom od 1.4 gola po utakmici, no obrambene pogreške često su ih koštale. Ukupno gledano, nepredvidivi su: sposobni zabiti nekoliko golova, ali i ranjivi na primanje više golova.

💡Ključna statistika Liaoning Tieren

💡

Liaoning Tieren ima naviku zabijati kasno: gotovo polovica (48%) njihovih golova dolazi u razdoblju od 76. do 90. minute, što je najviši udio u ligi.

🔎Detalji posljednje utakmice Liaoning Tieren

Na domaćem terenu Liaoning Tieren su poraženi 1-5 od Shandong Taishana, utakmice u kojoj su rano zaostajali i primili penal prije poluvremena za 0-2. Prvo poluvrijeme uglavnom su kontrolirali gosti, dok je Liaoning teško stvarao jasne prilike, no nakon odmora su se poboljšali i smanjili na 1-4. Obrambene pogreške i dodatni golovi u drugom poluvremenu uništili su svaki zamah domaćina, a kasni pritisak nije donio značajan povratak. Igrali su u formaciji 4-3-3 s gotovo najjačim sastavom, oslanjajući se na redovni kadar bez velikih rotacija.

📊Statistika posljednjih 10 utakmica Liaoning Tieren

U posljednjih 10 utakmica Liaoning je zabio 14 i primio 19 golova (1.4 postignutih, 1.9 primljenih po utakmici), zadržao samo jedan čist račun i u 50% utakmica oba tima su zabijala. Utakmice su bile otvorene i bogate golovima: 70% utakmica završilo je s više od 2.5 golova, što potvrđuje njihovu napadačku moć, ali i obrambenu ranjivost.

🧳

Forma gostiju: Chongqing Tonglianglong FC (posljednjih 10 utakmica)

Chongqing Tonglianglong FC su bili solidni, ali ne i potpuno stabilni u posljednjih 10 utakmica, s 3 pobjede, 4 remija i 3 poraza; nedavne dvije uzastopne gostujuće pobjede ukazuju na blagi uspon forme. U napadu su skromni — 11 golova u 10 utakmica (1.1 po utakmici) — dok su u obrani zadržali četiri čista računa i teško ih je probiti. Ukupni trend je oprezno rastući nakon uzastopnih pobjeda, ali i dalje često igraju tijesne, niskoproduktivne utakmice.

💡Ključna statistika Chongqing Tonglianglong FC

💡

Kada Chongqing Tonglianglong FC dođe do vodstva 0-1 na gostovanju, pretvaraju tu prednost u pobjedu u 88% slučajeva.

🔎Detalji posljednje utakmice Chongqing Tonglianglong FC

Chongqing Tonglianglong FC su u posljednjoj utakmici pobijedili Tianjin Jinmen Tiger 1-0, susret bez golova do poluvremena, a pobjedu je donio pogodak Georgea Cimpanua u drugom poluvremenu. Igrali su u formaciji 4-3-3, a zatim su se povukli kako bi sačuvali prednost, dopuštajući pritisak u završnici, ali su izdržali do kraja. Sastav je bio uglavnom standardan, s uigranom obrambenom i veznom linijom te manjim rotacijama u napadu, što znači da su na teren izašli gotovo u punom sastavu.

📊Statistika posljednjih 10 utakmica Chongqing Tonglianglong FC

U posljednjih 10 utakmica Chongqing je prosječno zabijao i primao po 1.1 gol po utakmici, s 40% utakmica bez primljenog gola i 50% utakmica u kojima su oba tima zabijala. Njihove utakmice su uglavnom niskog do umjerenog rezultata (70% ispod 3.5 golova), s ograničenim posjedom (oko 38% u prosjeku), oslanjajući se na organizaciju i prekide za postizanje rezultata.

PRO

Ovaj dio pregleda utakmice dostupan je samo u našoj aplikaciji!

Preuzmi ProTipster aplikaciju

Izostanci

Liaoning Tieren

Nema prijavljenih izostanaka ili sumnjivih igrača za ovaj susret, pa bi momčad trebala biti u punom sastavu bez izravnih nedostataka među strijelcima ili asistentima.

- Nema

Chongqing Tonglianglong FC

Nema prijavljenih izostanaka ili sumnjivih igrača, što znači da momčad ulazi u utakmicu bez potvrđenih odsutnosti među redovnim strijelcima ili kreatorima igre.

- Nema

Najbolji savjet zajednice
Trgovina: UKUPNO GOLOVA 2.5
Biti će više od 2.5 gola u ovom meču 2.06
🏅 Messi83 je pogodio 4/8 svojih posljednjih tipova Nogomet / Ukupno Golova
Popularni savjet
Trgovina: UKUPNO GOLOVA 2.5
Biti će više od 2.5 gola u ovom meču 2.06
🏅 Messi83 ostvario/la je % yield i profita na svojim tipovima u posljednjih dana.
Stručni savjet
Trgovina: POBJEDNIČKI TIM
Pobjeda Liaoning Tieren 2.12
Podržavamo pobjedu Liaoninga: oni su favorit tržišta s kvotom za pobjedu 2,12 i sigurnijim draw-no-bet na 1,52, što pokazuje povjerenje kladionica. Vrlo niska kvota za 'ne izgubiti više od 1' (1,02) i dvojna šansa 1X po 1,29 dodatno ukazuju da će vjerojatno izbjeći poraz.
Stručni savjet
Trgovina: DUPLA PRILIKA
pobjeda Liaoning Tieren ili remi 1.29
Preporučujemo 1X dvojnu šansu: tržište snažno favorizira da Liaoning neće izgubiti — 1X je 1,29, a DNB 1,52, što pruža nisku razinu rizika. S kvotom Chongqinga za pobjedu od 3,59, 1X smanjuje rizik, a zadržava dobru šansu za povrat.
Stručni savjet
Trgovina: UKUPNO GOLOVA 1.5
Preko 1.5 1.31
Očekujemo više od 1,5 gola: tržište vrednuje Over 1.5 vrlo nisko na 1,31, što pokazuje da kladitelji i bookmakeri predviđaju barem dva gola. Ovo potkrepljuje umjereno nizak BTTS Yes 1,79 i individualni timski overi (Liaoning over 1,5 po 2,13), ukazujući na ofenzivne namjere i gol- potencijal obje strane.
PRO

Pogledaj više stručnih savjeta u našoj aplikaciji!

Preuzmi ProTipster aplikaciju

Zadnje utakmice

Tablica - Chinese Super League 2026

# Tim P W D L Bodovi
1 Chengdu Rongcheng FC 16 13 1 2 40
2 Chongqing Tonglianglong FC 16 7 6 3 27
3 Dalian Zhixing FC 16 7 1 8 22
4 Shandong Taishan FC 16 8 3 5 21
5 Yunnan Yukun 16 6 3 7 21
6 Qingdao Youth Island 16 4 9 3 21
7 Beijing Guoan 16 6 5 5 18
8 Zhejiang Professional FC 16 6 4 6 17
9 Sichuan Jiuniu 16 5 2 9 17
10 Liaoning Tieren FC 16 5 2 9 17
11 Šangaj Šenhua 16 7 5 4 16
12 Šangaj Port 16 5 5 6 15
13 Henan 16 6 3 7 15
14 Qingdao Hainiu FC 16 6 2 8 13
15 Wuhan Three Towns FC 16 2 7 7 8
16 Tianjin Jinmen 16 3 6 7 5