Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
20 Mar
21 Mar
22 Mar
23 Mar
24 Mar
19.03.2024
17:45
Ajax
vs
Chelsea Lfc
UEFA Liga Prvaka (Ž)
TNT Sports 1
›
18:30
LR Vicenza Virtus
vs
Us Fiorenzuola 1922
Serie C, Skupina A
SKY Sport 252 HD
Gledaj Uzivo
19:00
Padova
vs
Calcio Catania
Talijanski Kup Serie C
SKY Sport 251 HD
Rai Sport + HD
Gledaj Uzivo
20:00
SL Benfica
vs
Olympique Lyon
UEFA Liga Prvaka (Ž)
TNT Sports 1
›
20.03.2024
04:00
Wellington Phoenix
vs
Adelaide United FC
W-Liga
TNT Sports 1
Gledaj Uzivo
17:45
Kopparbergs/Goteborg FC
vs
Paris Saint-Germain
UEFA Liga Prvaka (Ž)
SVT2 HD
TNT Sports 1
›
19:45
San Marino
vs
Sveti Kristofor i Nevis
Međunarodne Prijateljske
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
20:00
Sandviken
vs
Barcelona
UEFA Liga Prvaka (Ž)
NRK1 HD
DF1 HD
TNT Sports 1
›
21.03.2024
17:00
Gruzija
vs
Luksemburg
Kvalifikacije za Europsko Prvenstvo
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
Fox Sports 2
Digi Sport 2 RO
Spiler 2 TV
›
17:00
Cipar
vs
Latvija
Međunarodne Prijateljske
Fox Soccer Plus
Spiler 1 TV
Gledaj Uzivo
17:00
Mađarska
vs
Moldova
U21 Prijateljske Utakmice
M4 Sport HD
Gledaj Uzivo
19:00
Nizozemska
vs
Norveška
U21 Prijateljske Utakmice
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
19:45
Grčka
vs
Kazakstan
Kvalifikacije za Europsko Prvenstvo
Sport TV2 HD
MTV Urheilu 2 HD
›
19:45
Poljska
vs
Estonija
Kvalifikacije za Europsko Prvenstvo
Sport TV5 HD
V Sport Extra HD
SRF zwei HD
MTV Urheilu 3 HD
Digi Sport 3 RO
Arena4
›
19:45
Vels
vs
Finska
Kvalifikacije za Europsko Prvenstvo
Sport1 CZ
Sport TV3 HD
V Sport Premium HD
Fox Sports 2
Digi Sport 4 RO
MATCH4
›
19:45
Izrael
vs
Island
Kvalifikacije za Europsko Prvenstvo
Sport2 CZ
Sport TV6 HD
Digi Sport 2 RO
›
19:45
Bosna i Hercegovina
vs
Ukrajina
Kvalifikacije za Europsko Prvenstvo
Sport TV4 HD
MTV MAX HD FI
Digi Sport 1 RO
Spiler 2 TV
›
19:45
Portugal
vs
Švedska
Međunarodne Prijateljske
Sport TV1 HD
TV6 SE HD
Sky Sport Uno HD
Fox Soccer Plus
Nitro DE
Spiler 1 TV
Gledaj Uzivo
21:00
Venecuela
vs
Italija
Međunarodne Prijateljske
Rai 1
Gledaj Uzivo
23:00
Sjedinjene Američke Države
vs
Jamajka
CONCACAF Liga Nacija
Univision
Paramount+
Gledaj Uzivo
22.03.2024
02:15
Panama
vs
Meksiko
CONCACAF Liga Nacija
Univision
Paramount+
Gledaj Uzivo
14:30
Sjeverna Makedonija
vs
Moldavija
Međunarodne Prijateljske
Digi Sport 2 RO
Fox Sports 2
Sport1 CZ
Gledaj Uzivo
16:00
Armenija
vs
Kosovo
Međunarodne Prijateljske
Digi Sport 3 RO
Spiler 1 TV
Sport2 CZ
Gledaj Uzivo
17:00
Njemačka
vs
Kosovo
U21 Europsko Prvenstvo, Kvalifikacije
ProSieben MAXX
›
17:00
Norveška
vs
Češka
Međunarodne Prijateljske
Sport TV1 HD
Digi Sport 2 RO
Fox Sports 2
CT 2 HD
Spiler 2 TV
Gledaj Uzivo
17:15
Italija
vs
Latvija
U21 Europsko Prvenstvo, Kvalifikacije
Rai 2
›
17:45
Telstar Vvnh
vs
Fortuna Sittard
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
19:45
Usd Sestri Levante 1919
vs
Gubbio
Serie C, Skupina B
SKY Sport 251 HD
Gledaj Uzivo
19:45
Rumunjska
vs
Sjeverna Irska
Međunarodne Prijateljske
Arena4
Gledaj Uzivo
19:45
Nizozemska
vs
Škotska
Međunarodne Prijateljske
Sport TV5 HD
Digi Sport 1 RO
Sky Sport Calcio HD
Fox Sports 2
Sport2 CZ
V Sport Premium HD
Nitro DE
Spiler 2 TV
Gledaj Uzivo
19:45
Mađarska
vs
Turska
Međunarodne Prijateljske
Sport TV1 HD
Digi Sport 2 RO
Fox Soccer Plus
M4 Sport HD
Gledaj Uzivo
20:00
FC Fleury 91
vs
Paris FC
1. Divizija (Ž)
CANAL+ Foot FR
Gledaj Uzivo
20:30
Španjolska
vs
Kolumbija
Međunarodne Prijateljske
Sport TV4 HD
Digi Sport 3 RO
L'EQUIPE HD FR
V Sport Football HD SE
Sport1 CZ
Gledaj Uzivo
23.03.2024
05:00
Newcastle Jets
vs
Melbourne Victory FC
W-Liga
TNT Sports 4
Gledaj Uzivo
05:00
Melbourne City
vs
Central Coast Mariners
W-Liga
TNT Sports 2
Gledaj Uzivo
07:00
Western Sydney Wanderers FC
vs
Western United FC
W-Liga
TNT Sports 4
Gledaj Uzivo
11:00
FC Famalicao
vs
Sporting CP
Campeonato Nacional (Ž)
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
12:30
Mansfield Town
vs
Colchester United
Liga 2
Sky Sports Main Event HD
›
12:30
Kings Lynn
vs
Tamworth FC
Konferencija Sjever
TNT Sports 3
Gledaj Uzivo
12:30
Lille Losc
vs
Olympique Lyon
1. Divizija (Ž)
C8 FR
CANAL+ Foot FR
Gledaj Uzivo
13:00
Ajax
vs
PEC Zwolle
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
13:00
As Giana Erminio
vs
Alessandria
Serie C, Skupina A
SKY Sport 256 HD
Gledaj Uzivo
13:00
AC Trento
vs
Mantova 1911
Serie C, Skupina A
SKY Sport 251 HD
Gledaj Uzivo
13:00
Us Fiorenzuola 1922
vs
Aurora Pro Patria 1919
Serie C, Skupina A
SKY Sport 258 HD
Gledaj Uzivo
13:00
Albinoleffe
vs
Ssd Pro Sesto
Serie C, Skupina A
SKY Sport 259
Gledaj Uzivo
13:00
Lumezzane
vs
Virtus Vecomp Verona
Serie C, Skupina A
SKY Sport 257 HD
Gledaj Uzivo
13:00
Messina
vs
Foggia
Serie C, Skupina C
SKY Sport 255 HD
Gledaj Uzivo
13:00
Sorrento
vs
Juve Stabia
Serie C, Skupina C
SKY Sport 252 HD
Gledaj Uzivo
13:00
AZ Picerno
vs
Latina
Serie C, Skupina C
SKY Sport 254 HD
Gledaj Uzivo
13:00
Benevento
vs
Monopoli 1966
Serie C, Skupina C
SKY Sport 253 HD
Gledaj Uzivo
14:30
Roa
vs
Lillestrom SK Kvinner
Toppserien (Ž)
NRK2 HD
Gledaj Uzivo
15:00
Chesterfield
vs
Boreham Wood FC
Nacionalna Liga
TNT Sports 3
›
15:15
Alcorcon AD
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
15:30
AZ Alkmaar
vs
FC Twente Enschede
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
16:30
LR Vicenza Virtus
vs
FC Legnago Salus SSD
Serie C, Skupina A
SKY Sport 253 HD
Gledaj Uzivo
16:30
Recanatese
vs
Ancona 1905
Serie C, Skupina B
SKY Sport 257 HD
Gledaj Uzivo
16:30
Spal
vs
Carrarese Calcio 1908
Serie C, Skupina B
SKY Sport 255 HD
Gledaj Uzivo
16:30
Perugia
vs
ASD Pineto Calcio
Serie C, Skupina B
SKY Sport 252 HD
Gledaj Uzivo
16:30
Pescara Calcio
vs
Pontedera
Serie C, Skupina B
SKY Sport 254 HD
Gledaj Uzivo
16:30
Sef Torres Calcio
vs
Ssd Vis Pesaro 1898
Serie C, Skupina B
SKY Sport 256 HD
Gledaj Uzivo
16:30
FC Giugliano 1928
vs
Us Avellino 1912
Serie C, Skupina C
SKY Sport 251 HD
Gledaj Uzivo
16:45
VfL Wolfsburg
vs
Bayern München
Bundesliga (Ž)
Das Erste HD
Gledaj Uzivo
17:00
Slovačka
vs
Austrija
Međunarodne Prijateljske
Digi Sport 3 RO
Sky Sport Uno HD
ORF 1 HD
Sport TV5 HD
Spiler 1 TV
Gledaj Uzivo
17:00
Irska
vs
Belgija
Međunarodne Prijateljske
Spiler 2 TV
Digi Sport 2 RO
V Sport Football HD SE
L'EQUIPE HD FR
Sport2 CZ
Fox Sports 2
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
17:15
Stockport County FC
vs
MK Dons
Liga 2
Sky Sports Main Event HD
›
17:30
FC Cartagena
vs
FC Andorra
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
17:30
CF Villarreal B
vs
CD Leganes
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
18:00
New England Revolution
vs
Chicago Fire
MLS
Apple TV
›
18:00
New York Red Bulls
vs
Inter Miami CF
MLS
Apple TV
›
19:00
Willem II
vs
VVV Venlo
Prva Divizija
ESPN 2 HD NL
›
19:00
Engleska
vs
Brazil
Međunarodne Prijateljske
Spiler 1 TV
Digi Sport 1 RO
Sport2 CZ
L'EQUIPE HD FR
V Sport Premium HD
Sky Sport Calcio HD
FOX US
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
19:00
Danska
vs
Švicarska
Međunarodne Prijateljske
Digi Sport 3 RO
SRF zwei HD
Fox Soccer Plus
Sport TV5 HD
Gledaj Uzivo
20:00
Espanyol Barcelona
vs
Tenerife
LaLiga 2
Liga Hypermotion
Movistar Plus+ HD
beIN SPORT Max 8 HD FR
›
20:00
Francuska
vs
Njemačka
Međunarodne Prijateljske
Spiler 2 TV
Digi Sport 2 RO
V Sport Football HD SE
TF1 HD FR
Sport1 CZ
Sky Sport Uno HD
ZDF HD
Sport TV6 HD
Gledaj Uzivo
21:00
Kanada
vs
Trinidad i Tobago
CONCACAF Liga Nacija
Paramount+
Gledaj Uzivo
23:30
Vancouver Whitecaps
vs
Real Salt Lake
MLS
Apple TV
›
23:30
Charlotte FC
vs
Columbus Crew
MLS
Apple TV
›
23:30
Cincinnati
vs
New York City
MLS
Apple TV
›
23:30
Orlando City
vs
Austin FC
MLS
Apple TV
›
23:30
Toronto
vs
Atlanta United FC
MLS
Apple TV
›
24.03.2024
00:15
Kostarika
vs
Honduras
CONCACAF Liga Nacija
Paramount+
Gledaj Uzivo
00:30
Sporting Kansas City
vs
La Galaxy
MLS
Apple TV
›
00:30
Saint Louis City SC
vs
DC United
MLS
Apple TV
›
01:30
Colorado Rapids
vs
Houston Dynamo
MLS
Apple TV
›
02:30
Los Angeles FC
vs
Nashville SC
MLS
Apple TV
›
02:30
Portland Timbers
vs
Philadelphia Union
MLS
Apple TV
›
02:30
San Jose Earthquakes
vs
Seattle Sounders
MLS
Apple TV
›
03:00
Canberra United FC
vs
Wellington Phoenix
W-Liga
TNT Sports 4
Gledaj Uzivo
05:00
Sydney
vs
Adelaide United FC
W-Liga
TNT Sports 2
Gledaj Uzivo
05:00
Brisbane Roar FC
vs
Perth Glory
W-Liga
TNT Sports 4
Gledaj Uzivo
11:00
SK Sturm Graz
vs
Vorderland
Bundesliga (Ž)
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
11:15
ADO Den Hag
vs
SC Heerenveen
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
13:00
Amorebieta
vs
Sporting Gijon
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
13:00
Us Pergolettese 1932
vs
Novara Calcio
Serie C, Skupina A
SKY Sport 256 HD
Gledaj Uzivo
13:00
FC Pro Vercelli 1892
vs
Padova
Serie C, Skupina A
SKY Sport 252 HD
Gledaj Uzivo
13:00
AS Lucchese Libertas 1905
vs
AC Cesena
Serie C, Skupina B
SKY Sport 251 HD
Gledaj Uzivo
13:00
SS Arezzo
vs
Fermana FC
Serie C, Skupina B
SKY Sport 255 HD
Gledaj Uzivo
13:00
ASD Turris Calcio
vs
Calcio Catania
Serie C, Skupina C
SKY Sport 253 HD
Gledaj Uzivo
13:30
Eindhoven
vs
Feyenoord Rotterdam
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
15:00
Worthing
vs
Bath City
Konferencija Jug
TNT Sports 3
Gledaj Uzivo
15:15
SD Huesca
vs
Burgos CF
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
15:15
Real Valladolid
vs
SD Eibar
LaLiga 2
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Sportkanalen SE HD
Digi Sport 3 RO
#Vamos ES
›
15:15
AC Renate
vs
Union Arzignanochiampo
Serie C, Skupina A
SKY Sport 254 HD
Gledaj Uzivo
15:15
Audace Cerignola
vs
Potenza Calcio
Serie C, Skupina C
SKY Sport 253 HD
Gledaj Uzivo
15:45
Excelsior/Barendrecht
vs
FC Utrecht
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
16:30
West Ham United Lfc
vs
Chelsea Lfc
FA Super Liga (Ž)
Sky Sports Main Event HD
V Sport Premium HD
Gledaj Uzivo
17:00
Cd Tacon
vs
Barcelona
Primera Divizija (Ž)
TNT Sports 2
Gledaj Uzivo
17:30
CD Mirandes
vs
Real Zaragoza
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
17:30
Levante
vs
Elche
LaLiga 2
Liga Hypermotion
MTV Urheilu 3 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
›
17:30
Brindisi
vs
SS Taranto 1927
Serie C, Skupina C
SKY Sport 251 HD
Gledaj Uzivo
18:45
Aston Villa
vs
Arsenal LFC
FA Super Liga (Ž)
Sky Sports Main Event HD
V Sport Football HD SE
Gledaj Uzivo
19:45
San Marino
vs
Sveti Kristofor i Nevis
Međunarodne Prijateljske
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
20:00
Racing Santander
vs
Club Deportivo Eldense
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
20:00
Montpellier Hsc
vs
Paris Saint-Germain
1. Divizija (Ž)
CANAL+ Foot FR
Gledaj Uzivo
20:00
Italija
vs
Ekvador
Međunarodne Prijateljske
V Sport Premium HD
Rai 1
Gledaj Uzivo
25.03.2024
16:00
Azerbajdžan
vs
Bugarska
Međunarodne Prijateljske
Sport2 CZ
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
17:00
Cipar
vs
Srbija
Međunarodne Prijateljske
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
18:00
Švedska
vs
Albanija
Međunarodne Prijateljske
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
TV6 SE HD
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
19:30
Albacete
vs
Racing de Ferrol
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
26.03.2024
15:00
Češka
vs
Island
U21 Europsko Prvenstvo, Kvalifikacije
CT Sport HD
›
17:00
Litva
vs
Gibraltar
UEFA Liga Nacija
Fox Soccer Plus
›
18:00
Norveška
vs
Slovačka
Međunarodne Prijateljske
Sport1 CZ
Gledaj Uzivo
18:00
Malta
vs
Bjelorusija
Međunarodne Prijateljske
Fox Sports App
Gledaj Uzivo
19:00
Češka
vs
Armenija
Međunarodne Prijateljske
CT Sport HD
Fox Sports App
Gledaj Uzivo
19:15
Danska
vs
Farski Otoci
Međunarodne Prijateljske
Tubi
Gledaj Uzivo
19:45
Engleska
vs
Belgija
Međunarodne Prijateljske
Sport2 CZ
Gledaj Uzivo
20:00
Francuska
vs
Čile
Međunarodne Prijateljske
Fox Soccer Plus
Gledaj Uzivo
20:30
Španjolska
vs
Brazil
Međunarodne Prijateljske
Sport1 CZ
Gledaj Uzivo
30.03.2024
11:30
Rakow Czestochowa
vs
Ruh Horžov
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:00
Jagiellonia Bialystok
vs
LKS Lodz
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:30
RB Leipzig
vs
Mainz
Bundesliga
ViaPlay
›
14:30
Bayer Leverkusen
vs
1899 Hoffenheim
Bundesliga
ViaPlay
›
14:30
Eintracht Frankfurt
vs
Union Berlin
Bundesliga
ViaPlay
›
14:30
Borussia Monchengladbach
vs
Freiburg
Bundesliga
ViaPlay
›
14:30
Werder Bremen
vs
VfL Wolfsburg
Bundesliga
ViaPlay
›
16:30
GKS Piast Gliwice
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
17:30
Bayern Munchen
vs
Borussia Dortmund
Bundesliga
ViaPlay
›
19:00
MKS Pogon Szczecin
vs
Cracovia
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
31.03.2024
13:30
Augsburg
vs
Köln
Bundesliga
ViaPlay
›
13:45
Bayern München
vs
FFC Frankfurt
Njemački Kup (Ž)
Das Erste HD
Gledaj Uzivo
15:30
VfB Stuttgart
vs
Heidenheim 1846
Bundesliga
ViaPlay
›
17:30
Bochum
vs
Darmstadt 1898
Bundesliga
ViaPlay
›
01.04.2024
10:30
Puszcza Niepolomice
vs
Radomiak Radom
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
Stal Mielec
vs
Lech Poznanj
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Widzew Lodz
vs
Korona Kielce
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:00
Gornik Zabrze
vs
Legija Varšava
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
02.04.2024
16:00
Jablonec
vs
Viktoria Plzen
Kup
ČT sport
›
17:00
Warta Poznan
vs
Zaglebie Lubin
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:45
Saarbrucken
vs
Kaiserslautern
Njemački Kup
Das Erste HD
›
03.04.2024
15:00
Opava
vs
Sparta Prag
Kup
ČT sport
›
18:45
Bayer Leverkusen
vs
Fortuna Dusseldorf
Njemački Kup
ZDF HD
›
05.04.2024
16:00
Cracovia
vs
LKS Lodz
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
Radomiak Radom
vs
Rakow Czestochowa
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
Eintracht Frankfurt
vs
Werder Bremen
Bundesliga
ViaPlay
›
06.04.2024
13:00
Korona Kielce
vs
Stal Mielec
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:30
Union Berlin
vs
Bayer Leverkusen
Bundesliga
ViaPlay
›
13:30
Freiburg
vs
RB Leipzig
Bundesliga
ViaPlay
›
13:30
Mainz
vs
Darmstadt 1898
Bundesliga
ViaPlay
›
13:30
Köln
vs
Bochum
Bundesliga
ViaPlay
›
13:30
Heidenheim 1846
vs
Bayern Munchen
Bundesliga
ViaPlay
›
15:30
Ruh Horžov
vs
Puszcza Niepolomice
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:30
Borussia Dortmund
vs
VfB Stuttgart
Bundesliga
ViaPlay
›
18:00
WKS Slask Wroclaw
vs
Warta Poznan
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
07.04.2024
10:30
Widzew Lodz
vs
GKS Piast Gliwice
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
Lech Poznanj
vs
MKS Pogon Szczecin
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:30
1899 Hoffenheim
vs
Augsburg
Bundesliga
ViaPlay
›
15:30
Legija Varšava
vs
Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
VfL Wolfsburg
vs
Borussia Monchengladbach
Bundesliga
ViaPlay
›
08.04.2024
17:00
Zaglebie Lubin
vs
Gornik Zabrze
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
12.04.2024
16:00
Warta Poznan
vs
Korona Kielce
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
MKS Pogon Szczecin
vs
Ruh Horžov
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
Augsburg
vs
Union Berlin
Bundesliga
ViaPlay
›
13.04.2024
13:00
Stal Mielec
vs
Widzew Lodz
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:30
Bayern Munchen
vs
Köln
Bundesliga
ViaPlay
›
13:30
RB Leipzig
vs
VfL Wolfsburg
Bundesliga
ViaPlay
›
13:30
Mainz
vs
1899 Hoffenheim
Bundesliga
ViaPlay
›
13:30
Borussia Monchengladbach
vs
Borussia Dortmund
Bundesliga
ViaPlay
›
13:30
Bochum
vs
Heidenheim 1846
Bundesliga
ViaPlay
›
15:30
Puszcza Niepolomice
vs
Lech Poznanj
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:30
VfB Stuttgart
vs
Eintracht Frankfurt
Bundesliga
ViaPlay
›
18:00
Rakow Czestochowa
vs
Legija Varšava
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
19:00
Internacional RS
vs
Bahia BA
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
Cruzeiro MG
vs
Botafogo RJ
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
Vitoria BA
vs
Palmeiras SP
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
Fluminense RJ
vs
CA Bragantino SP
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
Vasco Da Gama RJ
vs
Gremio
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
Corinthians SP
vs
Atletico Mineiro MG
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
Sao Paulo SP
vs
Fortaleza
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
Atletico Paranaense
vs
Cuiaba Esporte Clube MT
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
AC Goianiense GO
vs
Flamengo RJ
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
Criciuma
vs
EC Juventude RS
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
14.04.2024
10:30
LKS Lodz
vs
Radomiak Radom
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
Jagiellonia Bialystok
vs
Cracovia
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:30
Darmstadt 1898
vs
Freiburg
Bundesliga
ViaPlay
›
15:30
Gornik Zabrze
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Bayer Leverkusen
vs
Werder Bremen
Bundesliga
ViaPlay
›
15.04.2024
17:00
GKS Piast Gliwice
vs
Zaglebie Lubin
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
17.04.2024
19:00
Gremio
vs
Atletico Paranaense
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
Atletico Mineiro MG
vs
Criciuma
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
Bahia BA
vs
Fluminense RJ
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
Učitaj Više
×
Close