ProTipster - najbolji savjeti stručnjaka za klađenje

WINNERS UNITED

ProTipster - najbolji savjeti stručnjaka za klađenje

4 razloga zašto biste se trebali pridružiti ProTipsterovoj zajednici

Preko 200 000 dobitnih tipova mjesečno

Preko 200 000 dobitnih tipova mjesečno

Pronađite najbolje dobitne tipove.

35 000$ godišnji nagradni fond u ProTipsterovim natjecanjima

35 000$ godišnji nagradni fond u ProTipsterovim natjecanjima

Objavite tipove i osvojite ekstra nagrade.

15 000$ u bonusima kladionica

15 000$ u bonusima kladionica

Usporedite kladionice i zgrabite najbolje bonuse.

13,96% ROI u svibnju od ProTipsterovog Premiuma

13,96% ROI u svibnju od ProTipsterovog Premiuma

Premium tipovi s analizama dostavljeni direktno u vaš inbox.

Nogometni tipovi i predviđanja

20.10

15:10

Rapid Beč

vs

Wolfsberger

Austrija / Bundesliga

20.10

15:10

Gornik Zabrze

vs

LKS Lodz

Poljska / Ekstraklasa

18.10

18:10

Grenoble

vs

US Orleans 45

Francuska / Ligue 2

18.10

18:10

Maritzburg United

vs

Bidvest Wits

Južna Afrika / League Cup

19.10

12:10

Hifk

vs

Rops Rovaniemi

Finska / Veikkausliiga

19.10

06:10

SKA Habarovsk

vs

Tom Tomsk

Rusija / Football National League

19.10

14:10

Trabzonspor

vs

Gazisehir Gaziantep

Turska / Super Lig

19.10

14:10

Botev Plovdiv

vs

Ludogorets

Bugarska / First Professional League

16.10

14:10

Shahin Bushehr

vs

Saipa

Iran / Hazfi Cup

22.10

19:10

Club Brugge

vs

Paris St Germain

Međunarodne Klubovi / UEFA Liga prvaka

19.10

14:10

Doncaster Rovers

vs

Bristol Rovers

Engleska / League One

18.10

18:10

Wisla Krakow

vs

GKS Piast Gliwice

Poljska / Ekstraklasa

19.10

17:10

Atlanta United FC

vs

New England Revolution

Sjedinjene Američke Države / Major League Soccer

17.10

01:10

New Mexico United

vs

Tacoma Defiance

Sjedinjene Američke Države / USL Championship

20.10

05:10

Gangwon

vs

Seoul

Južna Koreja / K-League Classic

18.10

17:10

Frej

vs

Halmstad

Švedska / Superettan

19.10

18:10

Utrecht

vs

PSV Eindhoven

Nizozemska / Eredivisie

19.10

05:10

Suwon

vs

Gyeongnam

Južna Koreja / K-League Classic

18.10

18:10

Miedž Legnica

vs

OKS Stomil Olsztyn

Poljska / I Liga

18.10

00:10

Fluminense RJ

vs

Atletico Paranaense

Brazil / Brazilska Serie A

18.10

17:10

Dunav Ruse

vs

Etar Veliko Tarnovo

Bugarska / First Professional League

19.10

14:10

East Fife

vs

Forfar Athletic

Škotska / League One

19.10

18:10

Independiente

vs

Argentinos Juniors

Argentina / Primera Division

Košarkaški Tipovi i predviđanja

16.10

19:10

Keflavík

vs

Breidablik

Island / Urvalsdeild (Ž)

18.10

19:10

Barcelona

vs

Alba

Međunarodne / Euroliga

17.10

14:10

Žalgiris Kaunas II

vs

Delikatesas Joniškis

Litva / NKL

17.10

18:10

PF Schio

vs

Basket 90 Gdynia

Međunarodne / Euroliga, žene

17.10

17:10

Wilki Morskie Szczecin

vs

Wikana Start Lublin

Poljska / PLK

Bejzbol Tipovi i predviđanja

18.10

00:10

New York Yankees

vs

Houston Astros

Sjedinjene Američke Države / MLB

17.10

09:10

Kiwoom heroes

vs

SK Wyverns

Republic of Korea / KBO League

Teniski Tipovi i predviđanja

17.10

16:10

Lottner, Antonia

vs

Petković, Andrea

WTA / WTA Luxembourg, Luxembourg Women Singles

17.10

03:10

Guo, Hanyu

vs

Raina, Ankita

ITF (Ž) / Suzhou, Pojedinačno Kvalifikacije Ž-ITF-CHN-23A

17.10

05:10

Ito, Tatsuma

vs

Silva, Frederico Ferreira

Challenger / ATP Challenger Ningbo, China Men Singles

17.10

04:10

Nam, Ji Sung

vs

Klahn, Bradley

Challenger / ATP Challenger Ningbo, China Men Singles

18.10

09:10

Seppi, Andreas

vs

Hačanov, Karen

ATP / ATP Moscow, Russia Men Singles

Hokejaški Tipovi i predviđanja

18.10

16:10

Nove Zamky

vs

07 Detva

Slovačka / Extraliga

17.10

17:10

IHK Sparta Sarpsborg

vs

Gruner Ishockey

Norveška / Eliteserien

21.10

09:10

Amur Habarovsk

vs

Dinamo Moskva

Rusija / KHL

18.10

02:10

Vegas Golden Knights

vs

Ottawa Senators

Sjedinjene Američke Države / NHL

19.10

14:10

CSKA Moskva

vs

Traktor Čeljabinsk

Rusija / KHL

Tipovi i predviđanja za ragbi

19.10

13:10

Dublin University

vs

Garryowen

Ragbi Savez / Sveirska Liga Divizija 1A

19.10

13:10

Montpellier Herault Rugby

vs

Stade Toulousain

Ragbi Savez / Top 14

19.10

18:10

La Rochelle

vs

Racing 92

Ragbi Savez / Top 14

19.10

13:10

Young Munster

vs

UCC

Ragbi Savez / Sveirska Liga Divizija 1A

20.10

12:10

FC Grenoble Rugby

vs

Uson Nevers

Ragbi Savez / Pro D2

Tipovi i predviđanja za Američki Nogomet

20.10

01:10

USC Trojans

vs

Arizona Wildcats

Sjedinjene Američke Države / NCAAT

18.10

01:10

Stanford Cardinals

vs

UCLA Bruins

Sjedinjene Američke Države / NCAAT

19.10

22:10

Georgia Bulldogs

vs

Kentucky Wildcats

Sjedinjene Američke Države / NCAAT

19.10

23:10

Mississippi Rebels

vs

Texas A&m

Sjedinjene Američke Države / NCAAT

19.10

16:10

Miami Hurricanes

vs

Georgia Tech Yellow Jackets

Sjedinjene Američke Države / NCAAT