Tipovi Hokej Na Ledu Rusija

Rusija / KHL Tipovi i predviđanja

Nadolazeci eventi u KHL

27.09.2021

13:30 Barys Astana Avtomobilst Ekaterinburg 21 tipovi 16:00 Avangard Omsk Lokomotiva Jaroslav 20 tipovi 16:00 Severstal Cherepovets Sibir Novosibirsk 11 tipovi 16:00 Torpedo Nižnji Novgorod Traktor Čeljabinsk 14 tipovi 16:10 Dinamo Minsk Amur Habarovsk 17 tipovi 16:30 Vityaz Podolsk SKA Sankt Peterburg 14 tipovi 16:30 Dinamo Riga Soči 18 tipovi

28.09.2021

16:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok 9 tipovi 16:30 Dinamo Moskva Spartak Moskva 7 tipovi

29.09.2021

14:00 Metallurg Magnitogorsk Barys Astana 4 tipovi 14:00 Salavat Julaev UFA Avtomobilst Ekaterinburg 3 tipovi 15:30 Jokerit Bars Kazan 5 tipovi 16:10 Dinamo Minsk Neftehimik Nižnekamsk 3 tipovi 16:30 SKA Sankt Peterburg Traktor Čeljabinsk 3 tipovi 16:30 CSKA Moskva Sibir Novosibirsk 4 tipovi 16:30 Avangard Omsk Soči 6 tipovi 16:30 Dinamo Riga Severstal Cherepovets 4 tipovi 16:30 Vityaz Podolsk Lokomotiva Jaroslav 5 tipovi

30.09.2021

09:00 Amur Habarovsk Torpedo Nižnji Novgorod 3 tipovi 16:30 Red Star Kunlun Dinamo Moskva 4 tipovi

01.10.2021

14:00 Metallurg Magnitogorsk Avtomobilst Ekaterinburg 14:00 Salavat Julaev UFA Sibir Novosibirsk 16:00 CSKA Moskva Bars Kazan 16:30 Dinamo Moskva Barys Astana 16:30 Jokerit Severstal Cherepovets 16:30 Spartak Moskva Neftehimik Nižnekamsk

02.10.2021

07:00 Admiral Vladivostok Torpedo Nižnji Novgorod 07:00 Amur Habarovsk Dinamo Riga 10:00 Traktor Čeljabinsk Avangard Omsk 14:00 Red Star Kunlun Vityaz Podolsk

03.10.2021

14:00 Soči Dinamo Minsk 14:00 Spartak Moskva Severstal Cherepovets 14:00 SKA Sankt Peterburg Neftehimik Nižnekamsk 14:00 Lokomotiva Jaroslav Barys Astana 14:00 Bars Kazan Salavat Julaev UFA 14:00 Dinamo Moskva Metallurg Magnitogorsk

04.10.2021

09:00 Amur Habarovsk Vityaz Podolsk 09:30 Admiral Vladivostok Dinamo Riga 12:30 Sibir Novosibirsk Torpedo Nižnji Novgorod 14:00 Avtomobilst Ekaterinburg Avangard Omsk 14:00 Traktor Čeljabinsk Jokerit 16:30 CSKA Moskva Red Star Kunlun

05.10.2021

16:00 Bars Kazan Dinamo Minsk 16:30 SKA Sankt Peterburg Lokomotiva Jaroslav 16:30 Soči Salavat Julaev UFA 16:30 Spartak Moskva Metallurg Magnitogorsk

06.10.2021

09:30 Admiral Vladivostok Vityaz Podolsk 12:30 Sibir Novosibirsk Dinamo Riga 13:30 Barys Astana Avangard Omsk 14:00 Avtomobilst Ekaterinburg Jokerit 16:00 Dinamo Moskva CSKA Moskva

07.10.2021

09:00 Amur Habarovsk Traktor Čeljabinsk 16:00 Bars Kazan Metallurg Magnitogorsk 16:00 Severstal Cherepovets Lokomotiva Jaroslav 16:00 Neftehimik Nižnekamsk Dinamo Minsk

08.10.2021

12:30 Sibir Novosibirsk Vityaz Podolsk 13:30 Barys Astana SKA Sankt Peterburg 14:00 Salavat Julaev UFA Jokerit 16:30 Soči Dinamo Riga

09.10.2021

07:00 Amur Habarovsk Traktor Čeljabinsk 14:00 Neftehimik Nižnekamsk Avtomobilst Ekaterinburg 14:00 Dinamo Moskva Severstal Cherepovets 14:00 Torpedo Nižnji Novgorod Dinamo Minsk 14:00 Avangard Omsk Spartak Moskva 16:30 Red Star Kunlun CSKA Moskva

10.10.2021

11:00 Barys Astana Bars Kazan 11:30 Salavat Julaev UFA SKA Sankt Peterburg

13.10.2021

16:30 CSKA Moskva Amur Habarovsk

18.10.2021

13:00 CSKA Moskva Spartak Moskva

21.10.2021

13:00 Vityaz Podolsk Spartak Moskva

24.10.2021

13:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun

Najveci broj odigranih utakmica za KHL

Barys Astana Barys Astana vs Avtomobilst Ekaterinburg Avtomobilst Ekaterinburg 21 tip za događaj
Avangard Omsk Avangard Omsk vs Lokomotiva Jaroslav Lokomotiva Jaroslav 20 tip za događaj
Dinamo Riga Dinamo Riga vs Soči Soči 18 tip za događaj
Dinamo Minsk Dinamo Minsk vs Amur Habarovsk Amur Habarovsk 17 tip za događaj
Torpedo Nižnji Novgorod Torpedo Nižnji Novgorod vs Traktor Čeljabinsk Traktor Čeljabinsk 14 tip za događaj

Najnoviji KHL Savjeti

Pobjeda Avtomobilst Ekaterinburg

tečaj -143
Ocjena Tipa: 0.0
Nije ocijenjeno

Meč će završiti remijem

tečaj +310
Ocjena Tipa: 0.0
Nije ocijenjeno

Pobjeda Avangard Omsk

tečaj +129
Ocjena Tipa: 0.4

Tablica - KHL

Tim O W D L Bodovi
1 Metallurg Magnitogorsk 10 9 0 1 18
2 Salavat Julaev UFA 10 9 0 1 18
3 Jokerit 11 9 0 2 18
4 Traktor Čeljabinsk 10 8 0 2 17
5 Dinamo Moskva 9 8 0 1 16
6 Bars Kazan 11 7 0 4 15
7 SKA Sankt Peterburg 10 7 0 3 14
8 CSKA Moskva 11 7 0 4 14
9 Spartak Moskva 11 6 0 5 12
10 Avtomobilst Ekaterinburg 10 5 0 5 12
11 Neftehimik Nižnekamsk 10 5 0 5 11
12 Avangard Omsk 8 5 0 3 10
13 Vityaz Podolsk 10 3 0 7 10
14 Dinamo Minsk 9 4 0 5 9
15 Torpedo Nižnji Novgorod 10 4 0 6 9
16 Severstal Cherepovets 9 4 0 5 9
17 Lokomotiva Jaroslav 10 3 0 7 8
18 Barys Astana 9 3 0 6 8
19 Soči 11 3 0 8 8
20 Dinamo Riga 10 3 0 7 7
21 Sibir Novosibirsk 9 2 0 7 6
22 Admiral Vladivostok 10 1 0 9 6
23 Amur Habarovsk 10 2 0 8 5
24 Red Star Kunlun 10 2 0 8 4