ProTipster Tipovi Hokej Na Ledu

Hokej Na Ledu / Rusija Tipovi i predviđanja

Top Lige

Nadolazeci eventi u Rusija

27.09.2021

08:00 Sahalinskie Akuly Russkie Vityazi 15 tipovi 09:00 Taifun Kapitan Stupino 13 tipovi 10:00 Almaz Čerepovec Krasnaja Armija 6 tipovi 13:00 Tolpar UFA Stalnye Lisy 6 tipovi 13:00 Belye Medvedi JHC Molot 7 tipovi 13:30 JHC Molot Belye Medvedi 12 tipovi 13:30 Barys Astana Avtomobilst Ekaterinburg 21 tipovi 15:00 Loko Jaroslav Mitiščinskije Atlanti 7 tipovi 15:30 Neftjanik Almetjevsk Jugra Hanti-Mansijsk 4 tipovi 16:00 Avangard Omsk Lokomotiva Jaroslav 20 tipovi 16:00 Ska-varyagi Dinamo St Petersburg 5 tipovi 16:00 Nhk Novomoskovsk Amurskie Tigri Habarovsk 3 tipovi 16:00 Torpedo Nižnji Novgorod Traktor Čeljabinsk 14 tipovi 16:00 Severstal Cherepovets Sibir Novosibirsk 11 tipovi 16:10 Dinamo Minsk Amur Habarovsk 17 tipovi 16:30 Dinamo Riga Soči 18 tipovi 16:30 Vityaz Podolsk SKA Sankt Peterburg 14 tipovi

28.09.2021

08:00 Sahalinskie Akuly Russkie Vityazi 09:00 Taifun Kapitan Stupino 13:00 Tolpar UFA Stalnye Lisy 4 tipovi 13:00 Belye Medvedi JHC Molot 1 tipovi 13:30 JHC Molot Belye Medvedi 2 tipovi 13:30 Južni Ural Orsk Buran Voronjež 15:00 Loko Jaroslav Mitiščinskije Atlanti 2 tipovi 15:30 Himik Voskresensk Metalurg Novokuzneck 1 tipovi 15:30 Almaz Čerepovec Krasnaja Armija 1 tipovi 16:00 Nhk Novomoskovsk Amurskie Tigri Habarovsk 16:00 Dinamo St Petersburg Omskie Kryliya 1 tipovi 16:00 Rjazanj Ermak Angarsk 16:00 MHC Dynamo Moscow HK Riga 2 tipovi 16:00 SKA-1946 MHK Krylja Sovjetov 1 tipovi 16:30 Red Star Kunlun Admiral Vladivostok 9 tipovi 16:30 Dinamo Moskva Spartak Moskva 7 tipovi

29.09.2021

14:00 Metallurg Magnitogorsk Barys Astana 4 tipovi 14:00 Salavat Julaev UFA Avtomobilst Ekaterinburg 3 tipovi 15:30 Jokerit Bars Kazan 5 tipovi 16:10 Dinamo Minsk Neftehimik Nižnekamsk 3 tipovi 16:30 CSKA Moskva Sibir Novosibirsk 4 tipovi 16:30 Dinamo Riga Severstal Cherepovets 4 tipovi 16:30 SKA Sankt Peterburg Traktor Čeljabinsk 3 tipovi 16:30 Vityaz Podolsk Lokomotiva Jaroslav 5 tipovi 16:30 Avangard Omsk Soči 6 tipovi

30.09.2021

09:00 Amur Habarovsk Torpedo Nižnji Novgorod 3 tipovi 16:30 Red Star Kunlun Dinamo Moskva 4 tipovi

01.10.2021

14:00 Metallurg Magnitogorsk Avtomobilst Ekaterinburg 14:00 Salavat Julaev UFA Sibir Novosibirsk 16:00 CSKA Moskva Bars Kazan 16:30 Dinamo Moskva Barys Astana 16:30 Spartak Moskva Neftehimik Nižnekamsk 16:30 Jokerit Severstal Cherepovets

02.10.2021

07:00 Admiral Vladivostok Torpedo Nižnji Novgorod 07:00 Amur Habarovsk Dinamo Riga 10:00 Traktor Čeljabinsk Avangard Omsk 14:00 Red Star Kunlun Vityaz Podolsk

03.10.2021

14:00 Soči Dinamo Minsk 14:00 Spartak Moskva Severstal Cherepovets 14:00 SKA Sankt Peterburg Neftehimik Nižnekamsk 14:00 Dinamo Moskva Metallurg Magnitogorsk 14:00 Lokomotiva Jaroslav Barys Astana 14:00 Bars Kazan Salavat Julaev UFA

04.10.2021

09:00 Amur Habarovsk Vityaz Podolsk 09:30 Admiral Vladivostok Dinamo Riga 12:30 Sibir Novosibirsk Torpedo Nižnji Novgorod 14:00 Avtomobilst Ekaterinburg Avangard Omsk 14:00 Traktor Čeljabinsk Jokerit 16:30 CSKA Moskva Red Star Kunlun

05.10.2021

16:00 Bars Kazan Dinamo Minsk 16:30 SKA Sankt Peterburg Lokomotiva Jaroslav 16:30 Spartak Moskva Metallurg Magnitogorsk 16:30 Soči Salavat Julaev UFA

06.10.2021

09:30 Admiral Vladivostok Vityaz Podolsk 12:30 Sibir Novosibirsk Dinamo Riga 13:30 Barys Astana Avangard Omsk 14:00 Avtomobilst Ekaterinburg Jokerit 16:00 Dinamo Moskva CSKA Moskva

07.10.2021

09:00 Amur Habarovsk Traktor Čeljabinsk 16:00 Bars Kazan Metallurg Magnitogorsk 16:00 Neftehimik Nižnekamsk Dinamo Minsk 16:00 Severstal Cherepovets Lokomotiva Jaroslav

08.10.2021

12:30 Sibir Novosibirsk Vityaz Podolsk 13:30 Barys Astana SKA Sankt Peterburg 14:00 Salavat Julaev UFA Jokerit 16:30 Soči Dinamo Riga

09.10.2021

07:00 Amur Habarovsk Traktor Čeljabinsk 14:00 Avangard Omsk Spartak Moskva 14:00 Neftehimik Nižnekamsk Avtomobilst Ekaterinburg 14:00 Torpedo Nižnji Novgorod Dinamo Minsk 14:00 Dinamo Moskva Severstal Cherepovets 16:30 Red Star Kunlun CSKA Moskva

10.10.2021

11:00 Barys Astana Bars Kazan 11:30 Salavat Julaev UFA SKA Sankt Peterburg

13.10.2021

16:30 CSKA Moskva Amur Habarovsk

18.10.2021

13:00 CSKA Moskva Spartak Moskva

21.10.2021

13:00 Vityaz Podolsk Spartak Moskva

24.10.2021

13:00 Spartak Moskva Red Star Kunlun

Najveci broj odigranih utakmica za Rusija

Barys Astana Barys Astana vs Avtomobilst Ekaterinburg Avtomobilst Ekaterinburg 21 tip za događaj
Avangard Omsk Avangard Omsk vs Lokomotiva Jaroslav Lokomotiva Jaroslav 20 tip za događaj
Dinamo Riga Dinamo Riga vs Soči Soči 18 tip za događaj
Dinamo Minsk Dinamo Minsk vs Amur Habarovsk Amur Habarovsk 17 tip za događaj
Sahalinskie Akuly Sahalinskie Akuly vs Russkie Vityazi Russkie Vityazi 15 tip za događaj

Najnoviji Rusija Savjeti

Pobjeda Avtomobilst Ekaterinburg

tečaj -143
Ocjena Tipa: 0.0
Nije ocijenjeno

Meč će završiti remijem

tečaj +310
Ocjena Tipa: 0.0
Nije ocijenjeno

Pobjeda Avangard Omsk

tečaj +129
Ocjena Tipa: 0.4