Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
30 Apr
01 May
02 May
03 May
04 May
19.04.2024
00:30
Botafogo RJ
vs
AC Goianiense GO
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
09:45
Newcastle United Jets
vs
Wellington Phoenix
A-Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
TNT Sports 3
›
12:00
Olympiacos
vs
FC Nantes
UEFA Juniorska Liga
Sky Austria 1 HD
Sport2 HU
MTV Urheilu 2 HD
Digi Sport 3 RO
TNT Sports 1
beIN Sports 1 HD FR
Sky Sport Uno HD
Gledaj Uzivo
15:00
AL Nassr
vs
AL Fayha
Saudi Profesionalna Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
CANAL+ SPORT 360 FR
Sport1 CZ
Fox Sports 2
Sport TV1 HD
TV8.5
›
15:30
AS Trenčin
vs
Košice
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
16:00
Korona Kielce
vs
Radomiak Radom
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:00
Porto
vs
AC Milan
UEFA Juniorska Liga
beIN SPORT Max 7 HD FR
Sky Austria 3 HD
Sport2 HU
Digi Sport 3 RO
TNT Sports 2
Sky Sport Uno HD
Gledaj Uzivo
16:30
Nurnberg
vs
Paderborn 07
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
16:30
07 Elversberg
vs
Schalke 04
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
›
16:30
Genoa
vs
Lazio
Serie A
Paramount+
Sport1 HU
TV4 Fotboll HD
MTV Urheilu 1 HD
TNT Sports 1
Sport TV2 HD
beIN Sports 2 HD FR
›
17:00
Feirense
vs
Leixoes
Segunda Liga
Sport TV+
›
17:00
Bešiktaš
vs
Ankaraguču
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
Sport TV1 HD
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sport2 CZ
›
17:00
Altay Izmir
vs
Manisa Buyuksehir Belediyespor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:30
SK Sturm Graz
vs
Rapid Beč
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
›
18:00
AL Ahli Saudi
vs
AL Hilal Riyadh
Saudi Profesionalna Liga
La7
TV8.5
Sport TV3 HD
CANAL+ SPORT 360 FR
Sport1 CZ
novasports2 HD
Fox Soccer Plus
›
18:30
Rakow Czestochowa
vs
Gornik Zabrze
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
SC Bregenz
vs
Floridsdorfer
2. Liga
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
18:30
Tenerife
vs
CD Leganes
LaLiga 2
beIN SPORT Max 8 HD FR
Novasports Start HD
›
18:30
Eintracht Frankfurt
vs
Augsburg
Bundesliga
Sky Sport Max HD
beIN Sports 3 HD FR
V Sport Premium HD
Arena4
novasports3 HD
ESPN+
›
18:30
Palermo
vs
Parma
Serie B
SKY Sport 252 HD
novasports4 HD
›
18:30
Reggiana
vs
Cosenza
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
18:45
Cagliari
vs
Juventus
Serie A
SKY Sport 251 HD
Paramount+
Sport TV2 HD
beIN Sports 1 HD FR
Sport1 HU
TV4 Fotboll HD
MTV MAX HD FI
Digi Sport 2 RO
TNT Sports 1
›
19:00
Oxford United
vs
Stevenage FC
Liga 1
Sky Sports Football HD
›
19:00
Athletic Bilbao
vs
Granada CF
LaLiga
novasports1 HD
beIN Sports 2 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
MTV Urheilu 1 HD
Spiler 2 TV
ESPN+
Digi Sport 4 RO
›
19:00
OGC Nice
vs
Lorient
Liga 1
TNT Sports 2
novasports2 HD
Amazon Prime FR
NOVA Sport 2 HD CZ
MATCH4
›
19:15
Rio Ave
vs
Arouca
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
22:00
Botafogo SP
vs
America FC MG
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
22:00
Gremio Novorizontino
vs
CRB
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
20.04.2024
00:00
Operario
vs
Avai
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
01:00
CA Monarcas Morelia
vs
Juarez
Liga MX, Clausura
TUDN
Fubo TV
Gledaj Uzivo
03:00
San Luis
vs
Deportivo Toluca
Liga MX, Clausura
TUDN
Fubo TV
Gledaj Uzivo
03:10
Xolos de Tijuana
vs
Puebla
Liga MX, Clausura
ViX+
Gledaj Uzivo
05:30
Western Sydney
vs
Melbourne City
A-Liga
TNT Sports 3
›
07:30
Melbourne Victory
vs
Brisbane Roar
A-Liga
TNT Sports 4
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
08:15
MFK Vyskov
vs
Zbrojovka Brno
FNL
CT Sport HD
›
09:45
Macarthur
vs
Sydney
A-Liga
TNT Sports 3
›
10:00
FC Penafiel
vs
Pacos Ferreira
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
10:30
Istanbulspor
vs
Fatih Karagumruk SK
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
10:30
Bandirmaspor
vs
Tuzlaspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
Fortuna Dusseldorf
vs
Greuther Furth
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
11:00
Kaiserslautern
vs
SV Wehen
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
11:00
Osnabruck
vs
Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 5
›
11:15
Boreham Wood FC
vs
Ebbsfleet United FC
Nacionalna Liga
TNT Sports 1
›
11:30
Leicester City
vs
West Bromwich Albion
Championship
Sky Sports Main Event HD
V Sport Football HD SE
beIN SPORT Max10 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
11:30
Barcelona
vs
Chelsea Lfc
UEFA Liga Prvaka (Ž)
TNT Sports 2
›
12:00
Celta Vigo
vs
Las Palmas
LaLiga
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Fotboll HD
ESPN Deportes
Spiler 2 TV
›
12:00
1860 München
vs
Saarbrucken
3. Liga
SR Fernsehen HD
Gledaj Uzivo
12:00
Dynamo Dresden
vs
Viktoria Cologne
3. Liga
MDR S-ANHALT HD
Gledaj Uzivo
12:00
Ascoli Calcio 1898
vs
Modena
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
12:00
SSC Bari
vs
Pisa
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
12:00
Feralpisalo
vs
Como
Serie B
SKY Sport 251 HD
›
12:00
Brescia
vs
Ternana Calcio
Serie B
SKY Sport 252 HD
›
12:00
Ajax
vs
AZ Alkmaar
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
12:00
PEC Zwolle
vs
Telstar Vvnh
Eredivizija (Ž)
ESPN 2 HD NL
Gledaj Uzivo
13:00
MKS Pogon Szczecin
vs
GKS Piast Gliwice
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
Rodez Aveyron
vs
Auxerre
Liga 2
beIN Sports 1 HD FR
NOVA Sport 2 HD CZ
›
13:00
SCU Torreense
vs
Uniao Leiria
Segunda Liga
Sport TV+
›
13:00
Konyaspor
vs
Alanyaspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Giresunspor
vs
Goztepespor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
IFK Goteborg
vs
IFK Norrkoping
Allsvenskan
Kanal 5 SE HD
›
13:30
VfL Wolfsburg
vs
Bochum
Bundesliga
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sky Bundesliga HD 3
ESPN+
›
13:30
Köln
vs
Darmstadt 1898
Bundesliga
beIN SPORT Max 7 HD FR
novasports1 HD
Sky Bundesliga HD 2
Novasports Start HD
ESPN+
›
13:30
1899 Hoffenheim
vs
Borussia Monchengladbach
Bundesliga
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Bundesliga HD 5
ESPN+
›
13:30
Heidenheim 1846
vs
RB Leipzig
Bundesliga
V Sport Football HD SE
beIN Sports 2 HD FR
Sky Sport Arena IT HD
Sky Bundesliga HD 4
Arena4
ESPN+
›
14:00
Luton Town
vs
Brentford FC
Premijer liga
USA Network
Fubo TV
Digi Sport 3 RO
V Sport Premium HD
CANAL+ Foot FR
Sky Sport Premier League HD
Spiler 1 TV
›
14:00
Sheffield Utd
vs
Burnley FC
Premijer liga
Peacock Premium
V Sport Extra HD
MultiSports 1 HD FR
Sky Sport Mix HD
›
14:00
Watford FC
vs
Hull City
Championship
TV6 SE HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:00
Greifswalder FC
vs
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga Sjeveroistok
MDR S-ANHALT HD
Gledaj Uzivo
14:15
Rayo Vallecano
vs
Osasuna
LaLiga
ESPN Deportes
novasports1 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
Spiler 2 TV
›
14:15
US Catanzaro 1929
vs
Cremonese
Serie B
SKY Sport 252 HD
›
14:15
Lecco
vs
Venezia
Serie B
SKY Sport 251 HD
›
14:15
Spezia
vs
Sampdoria
Serie B
SKY Sport 253 HD
Fox Soccer Plus
›
14:15
Sudtirol
vs
Cittadella
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
14:30
ADO Den Haag
vs
Eindhoven
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
14:30
Moreirense
vs
Gil Vicente
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
14:30
CD Santa Clara
vs
CD Tondela
Segunda Liga
Sport TV2 HD
›
14:30
Eindhoven
vs
SC Heerenveen
Eredivizija (Ž)
ESPN 2 HD NL
Gledaj Uzivo
14:45
Kolbotn
vs
Trondheims-Orn
Toppserien (Ž)
NRK1 HD
Gledaj Uzivo
15:00
FC Nantes
vs
Rennes
Liga 1
novasports2 HD
Amazon Prime FR
›
15:00
Sporting Clube Farense
vs
Sporting Lissabon
U19 Prvenstvo
Sport TV+
Gledaj Uzivo
15:00
Wolfsberger
vs
Austria Lustenau
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
Austrija Beč
vs
WSG Wattens
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
SCR Altach
vs
BW Linz
Bundesliga
Sky Austria 4 HD
›
15:30
Ruh Horžov
vs
Widzew Lodz
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:00
Empoli
vs
Napoli
Serie A
Digi Sport 3 RO
TNT Sports 2
Paramount+
Sport2 HU
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sport TV5 HD
TV4 Fotboll HD
›
16:00
Samsunspor
vs
Adana Demirspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Kajserispor
vs
Trabzonspor
Super Liga
Sport2 CZ
beIN SPORT Max10 HD FR
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Eyupspor
vs
Boluspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:15
Queens Park Rangers
vs
Preston
Championship
Sky Sports Main Event HD
V Sport Extra HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:15
Manchester City
vs
Chelsea
FA Kup
Spiler 1 TV
NOVA Sport 2 HD CZ
Sport TV3 HD
beIN Sports 2 HD FR
V Sport Premium HD
›
16:30
Valencia
vs
Real Betis
LaLiga
MTV Urheilu 1 HD
Spiler 2 TV
ESPN Deportes
Digi Sport 4 RO
novasports1 HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
›
16:30
Union Berlin
vs
Bayern Munchen
Bundesliga
Arena4
ESPN+
Digi Sport 2 RO
novasports3 HD
Sky Sport Uno HD
V Sport Football HD SE
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Sports Arena HD
Sky Bundesliga HD 1
›
16:30
Us Pergolettese 1932
vs
Albinoleffe
Serie C, Skupina A
SKY Sport 255 HD
›
16:30
FC Legnago Salus SSD
vs
Alessandria
Serie C, Skupina A
SKY Sport 259
›
16:30
FC Pro Vercelli 1892
vs
Union Arzignanochiampo
Serie C, Skupina A
SKY Sport 257 HD
›
16:30
AC Renate
vs
As Giana Erminio
Serie C, Skupina A
SKY Sport 258 HD
›
16:30
Lumezzane
vs
Mantova 1911
Serie C, Skupina A
Sky Sport Calcio HD
›
16:30
US Triestina Calcio 1918
vs
Novara Calcio
Serie C, Skupina A
SKY Sport 254 HD
›
16:30
Us Fiorenzuola 1922
vs
Padova
Serie C, Skupina A
Sky Sport Max HD
›
16:30
Atalanta BC U23
vs
Ssd Pro Sesto
Serie C, Skupina A
SKY Sport 253 HD
›
16:30
LR Vicenza Virtus
vs
AC Trento
Serie C, Skupina A
SKY Sport 252 HD
›
16:30
Aurora Pro Patria 1919
vs
Virtus Vecomp Verona
Serie C, Skupina A
SKY Sport 256 HD
›
16:30
Atromitos
vs
Kifisias AE
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
16:45
MVV Maastricht
vs
Willem II
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
17:00
AS Saint Etienne
vs
FC Girondins Bordeaux
Liga 2
beIN Sports 1 HD FR
›
17:00
Boavista
vs
CF Estrela
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
17:00
Olympique Lyon
vs
Paris Saint-Germain
UEFA Liga Prvaka (Ž)
NRK2 HD
TNT Sports 3
DF1 HD
SVTB/SVT24 HD
›
18:00
Zaglebie Lubin
vs
Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:00
AL Ettifaq
vs
AL Wehda
Saudi Profesionalna Liga
Sport2 CZ
Fox Soccer Plus
novasports5 HD
Sport TV5 HD
›
18:30
Wolverhampton Wanderers
vs
Arsenal FC
Premijer liga
Sky Sport Premier League HD
Sky Sports PL HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Uno HD
Arena4
Digi Sport 2 RO
Universo
USA Network
CANAL+ Foot FR
›
18:30
Hamburger SV
vs
Holstein Kiel
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
Digi Sport 4 RO
SPORT1 DE
novasports4 HD
›
18:30
Chapecoense
vs
Ituano FC SP
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
18:45
Hellas Verona
vs
Udinese
Serie A
Sport2 HU
Paramount+
beIN SPORT Max 6 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
SKY Sport 251 HD
MTV MAX HD FI
TNT Sports 2
Sport TV2 HD
›
18:45
Genk
vs
Anderlecht
Pro Liga
Novasports Start HD
›
19:00
Girona
vs
Cadiz
LaLiga
ESPN Deportes
beIN Sports 2 HD FR
TV4 Fotboll HD
MTV Urheilu 1 HD
Spiler 2 TV
Digi Sport 3 RO
novasports1 HD
›
19:00
Groningen
vs
Cambuur
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
19:00
Lens
vs
Clermont
Liga 1
SKY Sport 252 HD
TNT Sports 3
CANAL+ SPORT 360 FR
novasports2 HD
›
19:00
Fluminense RJ
vs
Vasco Da Gama RJ
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:00
Criciuma
vs
Fortaleza
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
Esperance Tunis
vs
Mamelodi Sundowns
CAF Liga Prvaka
Sport TV4 HD
›
19:30
Sporting Braga
vs
Vizela
Liga Portugal
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sport TV1 HD
novasports4 HD
›
19:30
Santos
vs
Paysandu SC PA
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
20:00
Amazonas FC AM
vs
Recife PE
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
21:00
Ceara
vs
Goias
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
21:30
Gremio
vs
Cuiaba Esporte Clube MT
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
21:30
CA Bragantino SP
vs
Corinthians SP
Brasileiro Serie A
PFC HD
Premiere FC South America
›
23:00
Leon
vs
CF Monterrey
Liga MX, Clausura
TUDN
Fubo TV
Gledaj Uzivo
23:30
Atlanta United FC
vs
Cincinnati
MLS
Apple TV
›
23:30
Columbus Crew
vs
Portland Timbers
MLS
Apple TV
›
23:30
Inter Miami CF
vs
Nashville SC
MLS
Apple TV
›
23:30
Montreal Impact
vs
Orlando City
MLS
Apple TV
›
23:30
New York City
vs
DC United
MLS
Apple TV
›
23:30
Toronto
vs
New England Revolution
MLS
Apple TV
›
21.04.2024
00:00
Atletico Mineiro MG
vs
Cruzeiro MG
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:30
Chicago Fire
vs
Real Salt Lake
MLS
Apple TV
›
00:30
Houston Dynamo
vs
Austin FC
MLS
Apple TV
›
00:30
Sporting Kansas City
vs
Saint Louis City SC
MLS
Apple TV
›
01:05
Tigres Uanl
vs
Necaxa
Liga MX, Clausura
Univision
TUDN
Fubo TV
Gledaj Uzivo
01:05
Guadalajara Chivas
vs
Queretaro
Liga MX, Clausura
Universo
Gledaj Uzivo
01:05
Santos Laguna
vs
Pachuca
Liga MX, Clausura
Fox Sports 2
Fubo TV
Gledaj Uzivo
01:30
Colorado Rapids
vs
Dallas
MLS
Apple TV
›
02:30
Los Angeles FC
vs
New York Red Bulls
MLS
Apple TV
›
02:30
Seattle Sounders
vs
Vancouver Whitecaps
MLS
Apple TV
›
03:10
Pumas Unam
vs
CF America
Liga MX, Clausura
Univision
TUDN
Fubo TV
Gledaj Uzivo
05:00
Central Coast Mariners
vs
Adelaide United
A-Liga
TNT Sports 4
›
05:00
Newcastle Jets
vs
Melbourne City
W-Liga
TNT Sports 2
Gledaj Uzivo
05:00
Central Coast Mariners
vs
Sydney
W-Liga
TNT Sports 2
Gledaj Uzivo
07:00
Perth Glory FC
vs
Zapadni United
A-Liga
TNT Sports 2
›
10:00
Oliveirense
vs
CF Os Belenenses
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
10:15
ADO Den Hag
vs
Feyenoord Rotterdam
Eredivizija (Ž)
ESPN 2 HD NL
Gledaj Uzivo
10:15
FC Utrecht
vs
FC Twente Enschede
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
10:30
Cracovia
vs
Puszcza Niepolomice
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
10:30
Sassuolo
vs
Lecce
Serie A
TNT Sports 1
SKY Sport 251 HD
TV4 Fotboll HD
Sport TV2 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
Paramount+
Digi Sport 3 RO
›
10:30
Istanbul Bašakšehir
vs
Rizespor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
10:30
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
vs
Sanliurfaspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
Manchester United
vs
Tottenham Hotspur
FA Super Liga (Ž)
TV10 SE HD
Gledaj Uzivo
11:30
Blackburn Rovers
vs
Sheffield Wednesday
Championship
V Sport Football HD SE
Sky Sports Main Event HD
beIN SPORT Max 8 HD FR
›
11:30
Karlsruher
vs
Hertha BSC
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
MATCH4
›
11:30
Hannover 96
vs
St. Pauli
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
›
11:30
Hansa Rostock
vs
Magdeburg
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
12:00
Getafe
vs
Real Sociedad
LaLiga
MTV Urheilu 1 HD
TV4 Sport Live 1 HD
Spiler 2 TV
ESPN Deportes
beIN SPORT Max 5 HD FR
›
12:30
Everton
vs
Nottingham Forest
Premijer liga
CANAL+ Foot FR
Sky Sport Premier League HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Arena IT HD
Spiler 1 TV
Sky Sports Main Event HD
Telemundo
USA Network
Digi Sport 3 RO
›
12:30
LASK
vs
TSV Hartberg
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
›
13:00
LKS Lodz
vs
Lech Poznanj
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:00
Lille Osc
vs
Strasbourg
Liga 1
TNT Sports 3
Amazon Prime FR
›
13:00
Reims
vs
Montpellier HSC
Liga 1
Amazon Prime FR
›
13:00
Le Havre
vs
Metz
Liga 1
Amazon Prime FR
›
13:00
Torino
vs
Frosinone
Serie A
TNT Sports 2
Sport2 HU
TV4 Fotboll HD
Paramount+
Sport TV2 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
›
13:00
Academico de Viseu
vs
Mafra
Segunda Liga
Sport TV+
›
13:00
Corum Belediyespor
vs
Adanaspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Genclerbirligi
vs
Erzurumspor
1. Liga
TRT AVAZ HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
13:15
Manchester City Lfc
vs
West Ham United Lfc
FA Super Liga (Ž)
Sky Sport Mix HD
Gledaj Uzivo
13:30
Werder Bremen
vs
VfB Stuttgart
Bundesliga
beIN SPORT Max 6 HD FR
Arena4
ESPN+
Sky Sports Mix HD
›
14:00
Aston Villa FC
vs
Bournemouth AFC
Premijer liga
CANAL+ SPORT 360 FR
Sky Sport HD 5 (D)
Peacock Premium
Digi Sport 2 RO
›
14:00
Crystal Palace
vs
West Ham United
Premijer liga
MultiSports 2 HD FR
Sky Sport HD 6 (D)
V Sport 1 HD
Peacock Premium
›
14:15
Almeria
vs
Villarreal CF
LaLiga
beIN SPORT Max 5 HD FR
MTV Urheilu 2 HD
TV4 Sport Live 1 HD
ESPN Deportes
›
14:30
Chaves
vs
Estoril Praia
Liga Portugal
Sport TV3 HD
›
14:30
Famalicao
vs
Portimonense
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
14:30
Vilaverdense FC
vs
Maritimo Madeira
Segunda Liga
Sport TV5 HD
›
14:30
Pescara Calcio
vs
Ancona 1905
Serie C, Skupina B
SKY Sport 252 HD
Gledaj Uzivo
14:30
Perugia
vs
SS Arezzo
Serie C, Skupina B
SKY Sport 251 HD
Gledaj Uzivo
14:30
AS Lucchese Libertas 1905
vs
Carrarese Calcio 1908
Serie C, Skupina B
SKY Sport 255 HD
Gledaj Uzivo
14:30
Sef Torres Calcio
vs
AC Cesena
Serie C, Skupina B
Sky Sport Calcio HD
Gledaj Uzivo
14:30
Juventus
vs
Fermana FC
Serie C, Skupina B
SKY Sport 254 HD
Gledaj Uzivo
14:30
Recanatese
vs
Gubbio
Serie C, Skupina B
SKY Sport 257 HD
Gledaj Uzivo
14:30
Pontedera
vs
Olbia Calcio 1905
Serie C, Skupina B
SKY Sport 259
Gledaj Uzivo
14:30
Spal
vs
ASD Pineto Calcio
Serie C, Skupina B
SKY Sport 253 HD
Gledaj Uzivo
14:30
Rimini FC 1912
vs
Virtus Entella
Serie C, Skupina B
SKY Sport 256 HD
Gledaj Uzivo
14:30
Usd Sestri Levante 1919
vs
Ssd Vis Pesaro 1898
Serie C, Skupina B
SKY Sport 258 HD
Gledaj Uzivo
14:30
Winterthur
vs
Young Boys
Super Liga
SRF info HD
›
14:30
Coventry City
vs
Manchester United
FA Kup
V Sport Extra HD
Spiler 1 TV
Sport TV4 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
beIN Sports 2 HD FR
›
15:00
Salzburg
vs
Austria Klagenfurt
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
›
15:05
Stade Brestois 29
vs
AS Monaco
Liga 1
TNT Sports 3
Amazon Prime FR
CANAL+ Foot FR
›
15:30
Legija Varšava
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Fulham FC
vs
Liverpool FC
Premijer liga
Sky Sport Top Event HD
CANAL+ FR
V Sport Premium HD
Telemundo
USA Network
Sky Sport Uno HD
Sky Sports Main Event HD
Spiler 1 TV
Digi Sport 2 RO
›
15:30
Borussia Dortmund
vs
Bayer Leverkusen
Bundesliga
Digi Sport 3 RO
Sky Sport Arena IT HD
V Sport Football HD SE
ESPN+
Sky Sports Football HD
Arena4
beIN Sports 1 HD FR
›
16:00
Sportiva Salernitana
vs
Fiorentina
Serie A
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sport TV6 HD
TNT Sports 2
Paramount+
Sport2 HU
TV4 Fotboll HD
MTV Urheilu 3 HD
›
16:00
Antalyaspor
vs
Hatayspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Galatasaraj
vs
Pendikspor
Super Liga
beIN SPORT Max 8 HD FR
Bein Sports HD 1 TR
Sport2 CZ
›
16:00
Gazisehir Gaziantep
vs
Kasimpaša
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
Učitaj Više
×
Close