Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
30.04.2024
03:00
FC Juarez
vs
CF Monterrey
Liga MX, Clausura (Ž)
Fox Deportes
Gledaj Uzivo
18:00
AL Ittihad
vs
AL Hilal Riyadh
Kings Kup
CANAL+ SPORT 360 FR
Fox Sports 2
Sport2 CZ
Sport TV3 HD
Gledaj Uzivo
18:45
Pacos Ferreira
vs
Avs Futebol Sad
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
19:00
Bayern Munchen
vs
Real Madrid
UEFA Liga Prvaka
RMC Sport 1 HD FR
CANAL+ Foot FR
CANALE 5 HD
SKY Sport 251 HD
MTV Urheilu 1 HD
M4 Sport HD
Sky Austria 1 HD
M+ LCAMPEONES ES
Paramount+
CBS US
Univision
TUDN
TV4 SE HD
Digi Sport 1 RO
TNT Sports 1
›
19:00
Coventry City
vs
Ipswich Town
Championship
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
MATCH4
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
V Sport Premium HD
›
23:00
Estudiantes de La Plata
vs
Boca Juniors
Copa de la Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
01.05.2024
01:15
Pachuca
vs
CF America
CONCACAF Liga Prvaka
ESPN 1 HD NL
TUDN
Fox Sports 1
Fubo TV
›
10:00
Rp FC
vs
CS Maritimo Madeira
Campeonato Nacional (Ž)
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
10:30
Cremonese
vs
Pisa
Serie B
SKY Sport 251 HD
Fox Soccer Plus
›
12:00
Malmo
vs
Djurgardens
Švedski Kup
TV4 Fotboll HD
SVT1 HD
›
13:00
Ascoli Calcio 1898
vs
Cosenza
Serie B
SKY Sport 255 HD
›
13:00
US Catanzaro 1929
vs
Venezia
Serie B
SKY Sport 252 HD
Fox Soccer Plus
Novasports Prime HD
›
13:00
Como
vs
Cittadella
Serie B
SKY Sport 251 HD
›
13:00
Spezia
vs
Palermo
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
13:00
Sudtirol
vs
Ternana Calcio
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
13:00
Sassuolo CF
vs
AS Roma
Serie A (Ž)
Rai Sport + HD
Gledaj Uzivo
14:00
Valerenga
vs
Tromso
NM Kup
NRK1 HD
Gledaj Uzivo
15:00
Kopparbergs/Goteborg FC
vs
Pitea IF
Švedski Kup (Ž)
SVT1 HD
TV4 Fotboll HD
Gledaj Uzivo
15:00
SK Sturm Graz
vs
Rapid Beč
OFB Kup
ORF 1 HD
›
16:00
SSC Bari
vs
Parma
Serie B
SKY Sport 251 HD
›
16:00
Lecco
vs
Sampdoria
Serie B
SKY Sport 252 HD
Fox Soccer Plus
›
16:00
Reggiana
vs
Modena
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
16:00
Feralpisalo
vs
Brescia
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
16:00
Barcelona
vs
Madrid CCF
Primera Divizija (Ž)
TNT Sports 3
Gledaj Uzivo
16:45
Ajax
vs
Eindhoven
Eredivizija (Ž)
ESPN 2 HD NL
Gledaj Uzivo
16:45
Excelsior/Barendrecht
vs
ADO Den Hag
Eredivizija (Ž)
ESPN 4 HD NL
Gledaj Uzivo
16:45
Fortuna Sittard
vs
FC Twente Enschede
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
18:00
Liverpool Lfc
vs
Chelsea Lfc
FA Super Liga (Ž)
V Sport Premium HD
Sky Sport Premier League HD
Gledaj Uzivo
18:00
AL Nassr
vs
AL Khaleej Saihat FC
Kings Kup
CANAL+ SPORT 360 FR
Fox Sports 2
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
19:00
Borussia Dortmund
vs
Paris St Germain
UEFA Liga Prvaka
Sky Austria 1 HD
MTV Urheilu 1 HD
CANAL+ FR
Paramount+
M4 Sport HD
RMC Sport 1 HD FR
ServusTV HD Oesterreich
M+ LCAMPEONES ES
TV4 Fotboll HD
CBS US
Digi Sport 1 RO
Univision
TNT Sports 1
TUDN
›
19:00
Brusque
vs
AC Goianiense GO
Brazilski Kup
PFC HD
›
22:00
Fortaleza
vs
Vasco Da Gama RJ
Brazilski Kup
PFC HD
›
23:00
Forge FC
vs
York 9 FC
Kanadsko Prvenstvo
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
02.05.2024
00:30
Flamengo RJ
vs
Amazonas FC AM
Brazilski Kup
PFC HD
›
02:00
Pacific FC
vs
Victoria Highlanders FC
Kanadsko Prvenstvo
Fox Soccer Plus
Gledaj Uzivo
02:15
CF Monterrey
vs
Columbus Crew
CONCACAF Liga Prvaka
ESPN 1 HD NL
TUDN
Fox Sports 1
Fubo TV
›
18:00
AL Ahli Saudi
vs
Dhamk
Saudi Profesionalna Liga
Fox Soccer Plus
Sport TV6 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:30
Chelsea
vs
Tottenham Hotspur
Premijer liga
Digi Sport 1 RO
Sky Sports Main Event HD
CANAL+ SPORT 360 FR
SKY Sport 256 HD
Arena4
USA Network
Peacock Premium
V Sport Premium HD
Sky Sport Top Event HD
›
19:00
Olympique Marseille
vs
Atalanta
UEFA Europska Liga
TNT Sports 3
M6 FR
ORF 1 HD
CANAL+ FR
M+ LCAMPEON 2 ES
Sky Sport Calcio HD
V Sport Football HD SE
Sport1 CZ
Sky Austria 3 HD
›
19:00
Roma
vs
Bayer Leverkusen
UEFA Europska Liga
TNT Sports 2
ESPN 2 HD NL
RMC Sport 1 HD FR
M+ LCAMPEONES ES
Movistar Plus+ HD
RTL Television
Sky Sport Uno HD
Rai 1
ServusTV HD Oesterreich
Sport TV2 HD
TV10 SE HD
M4 Sport HD
Sky Austria 2 HD
›
19:00
Aston Villa FC
vs
Olympiacos
UEFA Konferencijska Liga
TNT Sports 1
ESPN 4 HD NL
M+ LCAMPEON 4 ES
SKY Sport 255 HD
Sport TV3 HD
V Sport Extra HD
Sky Austria 4 HD
Gledaj Uzivo
19:00
Fiorentina
vs
Club Brugge
UEFA Konferencijska Liga
Sky Austria 5 HD
M+ LCAMPEON 5 ES
SKY Sport 254 HD
TV8 HD IT
V Sport 1 HD
Sport2 CZ
Sport TV4 HD
Gledaj Uzivo
22:00
HFX Wanderers FC
vs
CS Saint-Laurent
Kanadsko Prvenstvo
Fox Soccer Plus
Gledaj Uzivo
22:00
Botafogo RJ
vs
Vitoria BA
Brazilski Kup
PFC HD
›
03.05.2024
00:30
Palmeiras SP
vs
Botafogo SP
Brazilski Kup
PFC HD
›
01:00
Necaxa
vs
Queretaro
Liga MX, Clausura
TUDN
Fubo TV
Gledaj Uzivo
03:15
Pachuca
vs
Pumas Unam
Liga MX, Clausura
TUDN
Fubo TV
Gledaj Uzivo
15:00
AL Taawoun
vs
AL Hilal Riyadh
Saudi Profesionalna Liga
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
CANAL+ Foot FR
›
15:30
Dukla Banska Bystrica
vs
Košice
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
16:00
Cracovia
vs
Gornik Zabrze
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:30
Hamburger SV
vs
St. Pauli
2. Bundesliga
Arena4
Sky Bundesliga HD 2
novasports2 HD
Digi Sport 4 RO
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
Fortuna Dusseldorf
vs
Nurnberg
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
Bein Sports HD 3 TR
›
17:00
Toulouse FC
vs
Montpellier HSC
Liga 1
NOVA Sport 2 HD CZ
Amazon Prime FR
TNT Sports 3
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
17:00
CD Santa Clara
vs
CF Os Belenenses
Segunda Liga
Sport TV+
›
17:00
Ankaraguču
vs
Alanyaspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Bešiktaš
vs
Rizespor
Super Liga
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sport TV6 HD
Sport1 CZ
Bein Sports HD 1 TR
›
17:30
Austria Lustenau
vs
Austrija Beč
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
›
18:00
Fehervar
vs
MTK Budimpešta
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
Almere City
vs
Heerenveen
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
›
18:00
SCO Angers
vs
Pau FC
Liga 2
L'EQUIPE HD FR
›
18:00
Abha
vs
AL Ittihad
Saudi Profesionalna Liga
Sport1 CZ
›
18:30
Ruh Horžov
vs
Lech Poznanj
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
Grazer AK
vs
Admira Wacker
2. Liga
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
18:30
CF Villarreal B
vs
Levante
LaLiga 2
Liga Hypermotion
novasports1 HD
›
18:30
1899 Hoffenheim
vs
RB Leipzig
Bundesliga
novasports3 HD
Bein Sports HD 5 TR
Arena4
V Sport Football HD SE
beIN Sports 1 HD FR
ESPN+
›
18:30
Barnsley FC
vs
Bolton Wanderers
Liga 1
Sky Sports Football HD
V Sport Extra HD
›
18:45
Torino
vs
Bologna
Serie A
MTV Urheilu 1 HD
Sport2 HU
Sport TV3 HD
beIN Sports 2 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
Paramount+
TNT Sports 2
SKY Sport 251 HD
›
19:00
Luton Town
vs
Everton
Premijer liga
Sky Sport Uno HD
Bein Sports HD 3 TR
MATCH4
Sky Sport Premier League HD
V Sport Premium HD
CANAL+ SPORT 360 FR
Peacock Premium
Sky Sports Main Event HD
Digi Sport 3 RO
›
19:00
Getafe
vs
Athletic Bilbao
LaLiga
Novasports Start HD
MTV Urheilu 2 HD
Spiler 2 TV
beIN SPORT Max 4 HD FR
ESPN Deportes
TV4 Fotboll HD
DAZN LaLiga
Digi Sport 4 RO
›
19:00
Lens
vs
Lorient
Liga 1
TNT Sports 3
novasports2 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Bein Sports MAX HD 1 TR
Amazon Prime FR
›
19:00
Martigues
vs
Marignane US
National
CANAL+ Foot FR
›
19:15
Moreirense
vs
Vizela
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
22:00
Paysandu SC PA
vs
Avai
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
04.05.2024
00:30
Coritiba
vs
Recife PE
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
01:00
Cavalry FC
vs
Vancouver Langley FC
Kanadska Premijer Liga
Fox Sports 2
›
01:06
Atlas FC
vs
Cruz Azul
Liga MX, Clausura (Ž)
Fox Deportes
Gledaj Uzivo
06:15
Melbourne City
vs
Sydney
W-Liga
TNT Sports 3
TNT Sports 1
Gledaj Uzivo
09:45
Sydney
vs
Macarthur
A-Liga
TNT Sports 4
›
10:00
Feirense
vs
Uniao Leiria
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
10:00
Bayer Leverkusen
vs
Bayern München
Bundesliga (Ž)
DF1 HD
TNT Sports 4
Gledaj Uzivo
11:00
Mezokovesd Zsory SE
vs
Zalaegerszeg TE
NB I
M4 Sport HD
›
11:00
Greuther Furth
vs
Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 5
›
11:00
Hansa Rostock
vs
Karlsruher
2. Bundesliga
Bein Sports HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 4
›
11:00
Osnabruck
vs
Schalke 04
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
11:00
Everton Lfc
vs
Tottenham Hotspur
FA Super Liga (Ž)
Sky Sports PL HD
V Sport Extra HD
Sky Sport Mix HD
Gledaj Uzivo
11:30
Arsenal FC
vs
Bournemouth AFC
Premijer liga
V Sport Premium HD
Sky Sport Uno HD
Bein Sports HD 3 TR
Spiler 1 TV
Sky Sport Premier League HD
Universo
USA Network
Digi Sport 2 RO
CANAL+ Foot FR
TNT Sports 1
›
11:30
Birmingham City
vs
Norwich City
Championship
Sky Sports PL HD
›
11:30
Ipswich Town
vs
Huddersfield Town
Championship
TV6 SE HD
Sky Sports Main Event HD
›
11:30
Leeds United
vs
Southampton FC
Championship
Sky Sports Football HD
V Sport Football HD SE
beIN SPORT Max10 HD FR
›
12:00
Real Sociedad
vs
Las Palmas
LaLiga
TV4 Sportkanalen SE HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
MTV Urheilu 1 HD
novasports1 HD
Spiler 2 TV
DAZN LaLiga
ESPN Deportes
Digi Sport 3 RO
›
12:00
CD Mirandes
vs
Real Valladolid
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
12:00
SSV Ulm 1846
vs
Viktoria Cologne
3. Liga
SWR Fernsehen BW HD
WDR HD Köln
SR Fernsehen HD
WDR HD Bielefeld
Gledaj Uzivo
12:00
Dynamo Dresden
vs
SC Verl
3. Liga
MDR S-ANHALT HD
Gledaj Uzivo
12:00
BSC Young Boys
vs
Grasshopper Zürich
Super Liga
SRF info HD
Gledaj Uzivo
13:00
LKS Lodz
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
Le Havre
vs
Strasbourg
Liga 1
NOVA Sport 2 HD CZ
Amazon Prime FR
TNT Sports 4
›
13:00
Auxerre
vs
Paris FC
Liga 2
beIN Sports 1 HD FR
›
13:00
Academico de Viseu
vs
Leixoes
Segunda Liga
Sport TV+
›
13:00
Istanbulspor
vs
Adana Demirspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Hammarby IF
vs
Djurgaardens IF
Damallsvenskan (Ž)
TV10 SE HD
Gledaj Uzivo
13:00
FC Fleury 91
vs
Paris Saint-Germain
Coupe de France (Ž)
Sport TV5 HD
NOVA Sport 1 HD CZ
beIN Sports 2 HD FR
FRANCE 4 FR
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
73՚
Puskas Akademia FC
vs
Kisvarda
NB I
M4 Sport HD
›
74՚
Borussia Dortmund
vs
Augsburg
Bundesliga
novasports5 HD
V Sport Football HD SE
Bein Sports HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 3
ESPN+
M+ LCAMPEON 2 ES
›
72՚
VfL Wolfsburg
vs
Darmstadt 1898
Bundesliga
Novasports Start HD
beIN SPORT Max 8 HD FR
Sky Bundesliga HD 5
ESPN+
›
73՚
Werder Bremen
vs
Borussia Monchengladbach
Bundesliga
novasports6 HD
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sky Bundesliga HD 4
ESPN+
›
69՚
VfB Stuttgart
vs
Bayern Munchen
Bundesliga
Sky Sport Calcio HD
SAT.1
novasports3 HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Sports Arena HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
Sky Bundesliga HD 2
Digi Sport 4 RO
ESPN+
M+ LCAMPEONES ES
›
PAUZA
Brentford FC
vs
Fulham FC
Premijer liga
Novasports News HD
V Sport 1 HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
CANAL+ SPORT 360 FR
Peacock Premium
›
PAUZA
Burnley FC
vs
Newcastle United
Premijer liga
SKY Sport 252 HD
novasports4 HD
V Sport Football HD SE
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sport Premier League HD
CANAL+ Foot FR
Digi Sport 3 RO
Peacock Premium
›
PAUZA
Sheffield Utd
vs
Nottingham Forest
Premijer liga
novasports2 HD
V Sport Extra HD
Sky Sport Mix HD
RMC Sport 3 HD FR
USA Network
Fubo TV
›
45՚
Real Madrid
vs
Cadiz
LaLiga
MTV Urheilu 1 HD
novasports1 HD
Spiler 2 TV
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Fotboll HD
M+ LaLiga
Digi Sport 2 RO
ESPN Deportes
›
45՚
SD Huesca
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
31՚
Rio Ave
vs
Vitoria Guimaraes
Liga Portugal
Sport TV3 HD
›
31՚
Boavista
vs
Gil Vicente
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
29՚
Oliveirense
vs
CD Tondela
Segunda Liga
Sport TV6 HD
›
14:30
Brackley Town FC
vs
Boston United
Konferencija Sjever
TNT Sports 1
Sky Sports Football HD
Gledaj Uzivo
17՚
Lillestrom SK Kvinner
vs
Kolbotn
Toppserien (Ž)
NRK1 HD
Gledaj Uzivo
2՚
AS Monaco
vs
Clermont
Liga 1
NOVA Sport 2 HD CZ
Novasports Extra 1 HD
Amazon Prime FR
TNT Sports 4
›
2՚
BW Linz
vs
WSG Wattens
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
2՚
SCR Altach
vs
Wolfsberger
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:30
Zaglebie Lubin
vs
Rakow Czestochowa
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:00
SS Monza 1912
vs
Lazio
Serie A
MTV Urheilu 3 HD
Paramount+
beIN SPORT Max 6 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
TNT Sports 3
›
16:00
Kajserispor
vs
Fatih Karagumruk SK
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Samsunspor
vs
Trabzonspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max10 HD FR
›
16:00
Eyupspor
vs
Goztepespor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
Manchester City
vs
Wolverhampton Wanderers
Premijer liga
NBC (DirecTV SAT (DVB-S))
Sky Sport Calcio HD
Spiler 1 TV
Bein Sports HD 3 TR
ESPN 4 HD NL
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport Premier League HD
V Sport Premium HD
CANAL+ Foot FR
Digi Sport 3 RO
›
16:30
Girona
vs
Barcelona
LaLiga
ESPN Deportes
MTV Urheilu 1 HD
Novasports Prime HD
Spiler 2 TV
DAZN LaLiga
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Fotboll HD
Digi Sport 2 RO
›
16:30
Racing Santander
vs
Elche
LaLiga 2
Liga Hypermotion
Movistar Plus+ HD
›
16:30
Köln
vs
Freiburg
Bundesliga
ESPN+
SKY Sport 252 HD
novasports3 HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
V Sport Football HD SE
Sky Bundesliga HD 1
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sky Sports Arena HD
›
17:00
Metz
vs
Rennes
Liga 1
TNT Sports 4
NOVA Sport 2 HD CZ
Amazon Prime FR
›
17:00
EA Guingamp
vs
AS Saint Etienne
Liga 2
beIN Sports 1 HD FR
›
17:00
Sporting CP
vs
Portimonense
Liga Portugal
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV1 HD
›
17:15
Ujpest FC
vs
Diosgyori
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
Stal Mielec
vs
Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:00
AL Nassr
vs
AL Wehda
Saudi Profesionalna Liga
Sport1 CZ
Sport TV3 HD
TV8.5
Fox Soccer Plus
›
18:30
Kaiserslautern
vs
Magdeburg
2. Bundesliga
SPORT1 DE
Bein Sports HD 5 TR
Sky Bundesliga HD 2
›
18:30
Lugano
vs
St. Gallen 1879
Super Liga
SRF zwei HD
›
18:45
Sassuolo
vs
Inter
Serie A
Digi Sport 3 RO
beIN SPORT Max 6 HD FR
TNT Sports 1
TV4 Fotboll HD
Sport TV6 HD
SKY Sport 251 HD
MTV Urheilu 2 HD
Paramount+
#Vamos ES
›
18:45
Oxford United
vs
Peterborough United
Liga 1
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
›
19:00
Mallorca
vs
Atletico Madrid
LaLiga
ESPN Deportes
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
MTV Urheilu 1 HD
Spiler 2 TV
Novasports Prime HD
M+ LaLiga
›
19:00
FC Cartagena
vs
Alcorcon AD
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
19:00
Stade Brestois 29
vs
FC Nantes
Liga 1
TNT Sports 4
Bein Sports HD 3 TR
CANAL+ SPORT 360 FR
›
19:00
Fluminense RJ
vs
Atletico Mineiro MG
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:00
EC Juventude RS
vs
AC Goianiense GO
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:30
Chaves
vs
Porto
Liga Portugal
Sport TV2 HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
20:00
Chapecoense
vs
America FC MG
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
21:00
Vila Nova
vs
Operario
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
21:30
CA Bragantino SP
vs
Flamengo RJ
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:00
Pacific FC
vs
York 9 FC
Kanadska Premijer Liga
Fox Soccer Plus
›
23:30
Atlanta United FC
vs
Minnesota United
MLS
Apple TV
›
23:30
Charlotte FC
vs
Portland Timbers
MLS
Apple TV
›
23:30
DC United
vs
Philadelphia Union
MLS
Apple TV
›
23:30
Inter Miami CF
vs
New York Red Bulls
MLS
Apple TV
›
23:30
Orlando City
vs
Cincinnati
MLS
Apple TV
›
23:30
San Jose Earthquakes
vs
Los Angeles FC
MLS
Apple TV
›
23:30
Toronto
vs
Dallas
MLS
Apple TV
›
05.05.2024
00:00
Cruzeiro MG
vs
Internacional RS
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
00:00
Corinthians SP
vs
Fortaleza
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
00:00
Ituano FC SP
vs
Gremio Novorizontino
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
00:30
Chicago Fire
vs
New England Revolution
MLS
Apple TV
›
00:30
Houston Dynamo
vs
Saint Louis City SC
MLS
Apple TV
›
00:30
Nashville SC
vs
Montreal Impact
MLS
Apple TV
›
01:30
Real Salt Lake
vs
Sporting Kansas City
MLS
Apple TV
›
02:30
Vancouver Whitecaps
vs
Austin FC
MLS
Apple TV
›
07:00
Melbourne Victory
vs
Melbourne City
A-Liga
TNT Sports 1
TNT Sports 4
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
08:30
First Vienna
vs
Ried
2. Liga
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
10:00
FC Penafiel
vs
Maritimo Madeira
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
10:15
Heracles
vs
RKC Waalwijk
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
›
10:15
PSV Eindhoven
vs
Sparta
Eredivizija
V Sport Football HD SE
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
TV8.5
M+ LCAMPEONES ES
›
10:30
Warta Poznan
vs
Widzew Lodz
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
10:30
Cagliari
vs
Lecce
Serie A
SKY Sport 251 HD
Sport TV2 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Sportkanalen SE HD
MTV Urheilu 2 HD
TNT Sports 1
Paramount+
Digi Sport 1 RO
TNT Sports 3
›
10:45
First Vienna FC 1894
vs
SG UCS Landhaus/Austria Wien
Bundesliga (Ž)
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
11:00
Engleska
vs
Norveška
U17 EP (Ž)
NRK1 HD
Gledaj Uzivo
11:30
Hannover 96
vs
Paderborn 07
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
11:30
07 Elversberg
vs
Hertha BSC
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
11:30
SV Wehen
vs
Holstein Kiel
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
›
12:00
Osasuna
vs
Real Betis
LaLiga
beIN SPORT Max 5 HD FR
TV4 Sport Live 1 HD
MTV Urheilu 1 HD
ESPN Deportes
Spiler 2 TV
novasports1 HD
M+ LaLiga
›
12:00
SD Eibar
vs
Amorebieta
LaLiga 2
Liga Hypermotion
›
12:00
Elfsborg
vs
Malmo
Allsvenskan
Kanal 5 SE HD
›
12:00
Rangers
vs
Kilmarnock
Premiership
Sky Sports Main Event HD
Sport TV6 HD
›
12:30
Utrecht
vs
Vitesse
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
12:30
Volendam
vs
Ajax
Eredivizija
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
TV8.5
›
12:30
SK Sturm Graz
vs
TSV Hartberg
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
12:30
Austria Klagenfurt
vs
LASK
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
13:00
Korona Kielce
vs
GKS Piast Gliwice
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
Brighton & Hove Albion FC
vs
Aston Villa FC
Premijer liga
MultiSports 2 HD FR
Sky Sport HD 5 (D)
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport Uno HD
USA Network
V Sport 1 HD
Fubo TV
Digi Sport 3 RO
›
13:00
Chelsea
vs
West Ham United
Premijer liga
CANAL+ Foot FR
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sport Top Event HD
V Sport Football HD SE
Telemundo
Novasports Prime HD
Digi Sport 2 RO
›
13:00
Empoli
vs
Frosinone
Serie A
TNT Sports 3
MTV Urheilu 2 HD
beIN SPORT Max10 HD FR
TV4 Sport Live 2 HD
Paramount+
›
13:00
Hellas Verona
vs
Fiorentina
Serie A
TNT Sports 4
MTV MAX HD FI
Sport2 HU
Sport TV2 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
TV4 Fotboll HD
Paramount+
›
13:00
Nacional Madeira
vs
FC Porto B
Segunda Liga
Sport TV+
›
13:00
Cittadella
vs
SSC Bari
Serie B
SKY Sport 256 HD
›
13:00
Cosenza
vs
Spezia
Serie B
SKY Sport 255 HD
›
13:00
Modena
vs
Como
Serie B
Sky Sport Arena IT HD
›
13:00
Palermo
vs
Ascoli Calcio 1898
Serie B
SKY Sport 251 HD
›
13:00
Parma
vs
Cremonese
Serie B
Fox Soccer Plus
SKY Sport 254 HD
›
13:00
Pisa
vs
Sudtirol
Serie B
SKY Sport 258 HD
›
13:00
Sampdoria
vs
Reggiana
Serie B
SKY Sport 252 HD
›
13:00
Ternana Calcio
vs
US Catanzaro 1929
Serie B
SKY Sport 259
›
13:00
Venezia
vs
Feralpisalo
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
13:00
Brescia
vs
Lecco
Serie B
SKY Sport 257 HD
›
13:00
Istanbul Bašakšehir
vs
Kasimpaša
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
Učitaj Više
×
Close