Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
30 Apr
01 May
02 May
03 May
04 May
01.07.2022
00:00
New York Red Bulls
vs
Atlanta United FC
MLS
NOVA Sport 2 HD CZ
Sport TV6 HD
ESPN 2 HD NL
ESPN+
Sportkanalen SE HD
›
00:30
Fortaleza
vs
Estudiantes de La Plata
Copa Libertadores
Sport TV1 HD
Football 1 HD UA
ESPN 1 HD NL
›
00:30
Gremio RS
vs
Vasco da Gama RJ
U20 Campeonato Brasileiro
PFC HD
Gledaj Uzivo
01:30
Pacific FC
vs
Cavalry FC
Kanadska Premijer Liga
BT Sport 2
›
15:00
Italija
vs
Španjolska
Međun. Prijateljske (Ž)
TELEDEPORTE
Rai Sport + HD
Gledaj Uzivo
18:00
Izrael
vs
Engleska
U19 EP
Match Futbol 1 HD
TRT SPOR HD
Gledaj Uzivo
19:10
Francuska
vs
Vijetnam
Međun. Prijateljske (Ž)
W9
Gledaj Uzivo
22:00
Chapecoense
vs
Sampaio Correa FC MA
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
22:00
Dominican Republic
vs
Gvatemala
U20 CONCACAF Prvenstvo
Fox Sports 1
Gledaj Uzivo
02.07.2022
00:30
Brusque
vs
Operario
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
00:30
Cruzeiro MG
vs
Vila Nova
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
00:30
Boca Juniors
vs
Banfield
Profesionalna Liga
Sport TV1 HD
›
01:00
Sjedinjene Američke Države
vs
Honduras
U20 CONCACAF Prvenstvo
Fox Sports 1
Gledaj Uzivo
02:05
CA Monarcas Morelia
vs
Puebla
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
10:00
Cerezo Osaka
vs
Kawasaki Frontale
J. Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:30
Groningen
vs
PAOK
Klupske Prijateljske
Novasports Start HD
Gledaj Uzivo
14:00
Jerv
vs
Haugesund
Eliteserien
MAX HD
›
14:00
Londrina
vs
CSA
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
16:00
Odds BK
vs
Bodo
Eliteserien
MAX HD
›
16:00
Nizozemska
vs
Finska
Međun. Prijateljske (Ž)
ESPN 1 HD NL
NPO 1 HD
Gledaj Uzivo
16:30
Fenerbahče
vs
Partizan
Klupske Prijateljske
TRT SPOR HD
Gledaj Uzivo
19:00
Ituano FC SP
vs
Criciuma
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
19:30
Fluminense RJ
vs
Corinthians SP
Brasileiro Serie A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:30
EC Juventude RS
vs
Atletico Mineiro MG
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
21:00
Velez Sarsfield
vs
Atletico Tucuman
Profesionalna Liga
Sport TV1 HD
›
21:30
Nautico PE
vs
Gremio Novorizontino
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
22:00
Santos
vs
Flamengo RJ
Brasileiro Serie A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
Ceara
vs
Internacional RS
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
22:00
Necaxa
vs
Deportivo Toluca
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
22:00
Guadalajara Chivas
vs
Juarez
Liga MX, Apertura
Telemundo
Gledaj Uzivo
23:30
Toronto
vs
Seattle Sounders
MLS
Sport TV3 HD
Football 2 HD UA
ESPN 1 HD NL
ESPN+
NOVA Sport 1 HD CZ
Sportkanalen SE HD
›
23:30
CRB
vs
Guarani FC SP
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
03.07.2022
00:00
Palmeiras SP
vs
Atletico Paranaense
Brasileiro Serie A
PFC HD
Premiere FC South America
›
00:05
Tigres Uanl
vs
Cruz Azul
Liga MX, Apertura
Univision
Gledaj Uzivo
02:00
Vancouver Whitecaps
vs
Los Angeles FC
MLS
Sportkanalen SE HD
ESPN 1 HD NL
ESPN+
›
02:05
CF America
vs
Atlas
Liga MX, Apertura
Univision
Gledaj Uzivo
13:00
Mjondalen
vs
Stabaek IF
1. Divizija
MAX HD
›
14:00
Avai
vs
Cuiaba Esporte Clube MT
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
14:00
Ponte Preta
vs
Tombense FC MG
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
15:30
Francuska
vs
Španjolska
U19 Europsko Prvenstvo (Ž)
L'EQUIPE 21 HD
TELEDEPORTE
Gledaj Uzivo
16:00
Ham-Kam
vs
Molde
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
17:00
Pumas Unam
vs
Xolos de Tijuana
Liga MX, Apertura
Univision
Gledaj Uzivo
18:00
Viking
vs
Rosenborg BK
Eliteserien
MAX HD
›
19:00
AC Goianiense GO
vs
Sao Paulo SP
Brasileiro Serie A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:00
Vasco Da Gama RJ
vs
Recife PE
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
19:00
Bahia BA
vs
Gremio
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
20:00
Forge FC
vs
Atletico Ottawa
Kanadska Premijer Liga
Fox Sports 2
›
21:00
New York City
vs
Atlanta United FC
MLS
Football 1 HD UA
ESPN 1 HD NL
ESPN+
Sport TV1 HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Sportkanalen SE HD
Sky Sports Football HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
novasports2 HD
›
21:00
America FC MG
vs
Goias
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
21:00
Coritiba
vs
Fortaleza
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
San Luis
vs
Leon
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
23:30
Columbus Crew
vs
Philadelphia Union
MLS
Sportkanalen SE HD
Sky Sports Main Event HD
ESPN 2 HD NL
ESPN+
›
23:30
New England Revolution
vs
Cincinnati
MLS
Football 2 HD UA
ESPN+
NOVA Sport 1 HD CZ
›
04.07.2022
00:00
Minnesota United
vs
Real Salt Lake
MLS
ESPN+
›
00:00
Sporting Kansas City
vs
New York Red Bulls
MLS
Football 1 HD UA
ESPN+
NOVA Sport 2 HD CZ
Sportkanalen SE HD
›
00:00
CA Huracan
vs
River Plate
Profesionalna Liga
Sport TV1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
00:00
Sjedinjene Američke Države
vs
Dominican Republic
U20 CONCACAF Prvenstvo
TUDN
Fox Sports 1
Gledaj Uzivo
00:05
Santos Laguna
vs
CF Monterrey
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
00:30
Houston Dynamo
vs
Charlotte FC
MLS
Telemundo
›
00:30
Nashville SC
vs
Portland Timbers
MLS
ESPN+
›
01:00
San Jose Earthquakes
vs
Chicago Fire
MLS
ESPN+
›
13:00
Gent
vs
Aris
Klupske Prijateljske
Novasports Start HD
Gledaj Uzivo
16:00
Fredrikstad FK
vs
Aasane
1. Divizija
Eurosport Norge HD
›
23:00
Orlando City
vs
DC United
MLS
Sportkanalen SE HD
Football 1 HD UA
Sport TV1 HD
ESPN 1 HD NL
NOVA Sport 1 HD CZ
ESPN+
›
23:00
CA Bragantino SP
vs
Botafogo RJ
Brasileiro Serie A
PFC HD
Premiere FC South America
›
05.07.2022
01:00
Colorado Rapids
vs
Austin FC
MLS
ESPN+
›
01:00
Dallas
vs
Inter Miami CF
MLS
ESPN+
Sportkanalen SE HD
NOVA Sport 1 HD CZ
›
02:00
Pachuca
vs
Queretaro
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
Gledaj Uzivo
02:30
La Galaxy
vs
Montreal Impact
MLS
ESPN+
ESPN 1 HD NL
›
16:00
Pyunik
vs
CFR Cluj
UEFA Liga Prvaka
Digi Sport 1 RO
›
16:30
Fenerbahče
vs
Fehervar
Klupske Prijateljske
TRT SPOR HD
Gledaj Uzivo
17:00
Luner SV
vs
Borussia Dortmund
Klupske Prijateljske
Sky Sport News HD
Gledaj Uzivo
22:00
Ituano FC SP
vs
Cruzeiro MG
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
22:00
Chapecoense
vs
Londrina
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
22:15
Atletico Mineiro MG
vs
Emelec
Copa Libertadores
Football 2 UA
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
22:15
Union de Santa Fe
vs
Nacional Montevideo
Copa Sudamericana
Sport TV6 HD
›
06.07.2022
00:30
Operario
vs
CRB
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
00:30
Libertad
vs
Atletico Paranaense
Copa Libertadores
Sport TV5 HD
Football 1 HD UA
›
00:30
Boca Juniors
vs
Corinthians SP
Copa Libertadores
Sport TV1 HD
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
00:30
Internacional RS
vs
Colo Colo
Copa Sudamericana
Sport TV6 HD
›
15:30
Norveška
vs
Francuska
U19 Europsko Prvenstvo (Ž)
NRK2 HD
Gledaj Uzivo
17:00
AZ Alkmaar
vs
PAOK
Klupske Prijateljske
Novasports Start HD
Gledaj Uzivo
17:00
Molde
vs
Jerv
Eliteserien
MAX HD
›
19:00
Engleska
vs
Austrija
European Championship, Women
ORF 1 HD
ESPN 2
TRT SPOR HD
TV4 SE HD
CANAL+ FR
SRF zwei HD
NRK1 HD
Das Erste HD
Sky Sport Football IT HD
Football 1 HD UA
YLE TV2 HD
BBC 1 London
SKY Sport 251 HD
›
22:00
Fluminense RJ
vs
Bragantino SP
U20 Campeonato Brasileiro
PFC HD
Gledaj Uzivo
22:15
Palmeiras SP
vs
Cerro Porteno
Copa Libertadores
Sport TV1 HD
Football 1 HD UA
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
22:15
Colon de Santa Fe
vs
Talleres de Cordoba
Copa Libertadores
Football 2 HD UA
Sport TV3 HD
›
07.07.2022
00:30
Gremio Novorizontino
vs
Brusque
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
00:30
Flamengo RJ
vs
Deportes Tolima
Copa Libertadores
Football 1 HD UA
Sport TV3 HD
›
00:30
River Plate
vs
Velez Sarsfield
Copa Libertadores
Football 2 HD UA
ESPN 1 HD NL
Sport TV1 HD
›
00:30
Santos
vs
Deportivo Tachira
Copa Sudamericana
Sport TV6 HD
›
15:30
Aris Limassol
vs
Aris
Klupske Prijateljske
Novasports Start HD
Gledaj Uzivo
19:00
Norveška
vs
Sjeverna Irska
European Championship, Women
TV4 SE HD
ORF 1 HD
ESPN 2
CANAL+ SPORT FR
SRF zwei HD
BBC 1 London
ARD Sportschau
SKY Sport 251 HD
Sky Sport Football IT HD
Football 2 HD UA
YLE TV2 HD
›
22:00
CSA
vs
Ponte Preta
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
22:15
Atletico Lanus
vs
Independiente Del Valle
Copa Sudamericana
Sport TV1 HD
›
08.07.2022
00:30
Estudiantes de La Plata
vs
Fortaleza
Copa Libertadores
Sport TV3 HD
Football 1 HD UA
ESPN 2 HD NL
›
00:30
Sao Paulo SP
vs
Universidad Catolica
Copa Sudamericana
Sport TV1 HD
›
00:30
Bahia BA Youth
vs
Atletico Mineiro MG
U20 Campeonato Brasileiro
PFC HD
Gledaj Uzivo
15:30
Nurnberg
vs
Arsenal FC
Klupske Prijateljske
ServusTV HD Deutschland
Gledaj Uzivo
16:00
Španjolska
vs
Finska
European Championship, Women
ORF 1 HD
ESPN+
CANAL+ FR
ZDF HD
LA 1
TRT SPOR HD
SKY Sport 251 HD
Sky Sport Football IT HD
Football 1 HD UA
YLE TV2 HD
›
17:00
Casa Pia
vs
Sheffield Utd
Klupske Prijateljske
Sport TV2 HD
Gledaj Uzivo
19:00
Njemačka
vs
Danska
European Championship, Women
SVT1 HD
ORF 1 HD
ESPN 2
CANAL+ SPORT FR
SRF zwei HD
NRK1 HD
ZDF HD
TRT SPOR HD
TELEDEPORTE
SKY Sport 251 HD
Sky Sport Football IT HD
Football 2 HD UA
YLE TV2 HD
›
21:00
Bolivija
vs
Ekvador
Copa America, Women
Sport TV1 HD
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
22:00
Vila Nova
vs
Bahia BA
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
23:30
Philadelphia Union
vs
DC United
MLS
Sport TV6 HD
Football 2 HD UA
ESPN Deportes
ESPN 1 HD NL
›
09.07.2022
00:00
Kolumbija
vs
Paragvaj
Copa America, Women
Sport TV1 HD
Fox Sports 1
Gledaj Uzivo
00:00
CA Monarcas Morelia
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Apertura
Azteca America
Gledaj Uzivo
00:30
Gremio
vs
Nautico PE
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
02:00
Los Angeles FC
vs
La Galaxy
MLS
ESPN Deportes
ESPN 1 HD NL
›
02:05
Xolos de Tijuana
vs
Juarez
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
Fox Sports 1
Gledaj Uzivo
02:05
Puebla
vs
Santos Laguna
Liga MX, Apertura
Azteca America
Gledaj Uzivo
02:30
Vancouver Whitecaps
vs
Minnesota United
MLS
ESPN+
›
10:00
Jeonbuk Hyundai Motors
vs
Incheon United
K-Liga 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
12:30
Salzburg
vs
Feyenoord
Klupske Prijateljske
Football 1 HD UA
Gledaj Uzivo
13:00
LASK
vs
Eintracht Frankfurt
Klupske Prijateljske
Sky Sport News HD
Gledaj Uzivo
13:00
Španjolska
vs
Norveška
U19 Europsko Prvenstvo (Ž)
NRK1 HD
Gledaj Uzivo
14:00
Bodo
vs
Sarpsborg 08
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
14:00
Guarani FC SP
vs
Cruzeiro MG
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
14:00
Bešiktaš
vs
Werder Bremen
Klupske Prijateljske
ServusTV HD Deutschland
Gledaj Uzivo
14:00
PAOK
vs
Standard Liege
Klupske Prijateljske
Novasports Start HD
Gledaj Uzivo
15:00
Dynamo Dresden
vs
Borussia Dortmund
Klupske Prijateljske
Sky Sport News HD
Gledaj Uzivo
16:00
Stromsgodset
vs
Odds BK
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
16:00
Portugal
vs
Švicarska
European Championship, Women
TV4 SE HD
ORF 1 HD
ESPN+
CANAL+ FR
SRF zwei HD
Das Erste HD
TELEDEPORTE
Football 2 HD UA
SKY Sport 251 HD
YLE TV2 HD
Sky Sport Football IT HD
›
16:00
Portimonense
vs
AS Monaco
Klupske Prijateljske
Sport TV2 HD
Gledaj Uzivo
17:00
New York City
vs
New England Revolution
MLS
Sportkanalen SE HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Sport TV5 HD
Football 1 HD UA
TUDN
ESPN 1 HD NL
›
17:30
CFR Cluj
vs
Sepsi OSK
Super Kup
Digi Sport 1 RO
›
18:30
San Lorenzo
vs
Boca Juniors
Profesionalna Liga
Sport TV2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Nizozemska
vs
Švedska
European Championship, Women
SKY Sport 251 HD
Sky Sport Football IT HD
ORF 1 HD
ESPN 2
TV4 SE HD
CANAL+ FR
SRF zwei HD
BBC 1 London
ARD Sportschau
TRT SPOR HD
TELEDEPORTE
Football 2 HD UA
YLE TV2 HD
›
19:00
Recife PE
vs
Londrina
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
19:30
CA Bragantino SP
vs
Avai
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:30
Criciuma
vs
Vasco Da Gama RJ
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
19:30
Tombense FC MG
vs
Chapecoense
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
20:30
Seattle Sounders
vs
Portland Timbers
MLS
ESPN 2 HD NL
NOVA Sport 1 HD CZ
Sport TV2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sportkanalen SE HD
Football 2 HD UA
FOX US
›
21:00
Urugvaj
vs
Venecuela
Copa America, Women
Sport TV1 HD
Fox Soccer Plus
Gledaj Uzivo
21:30
Sampaio Correa FC MA
vs
Ituano FC SP
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
22:00
Fluminense RJ
vs
Ceara
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
23:00
Atlanta United FC
vs
Austin FC
MLS
NOVA Sport 1 HD CZ
Football 1 HD UA
ESPN+
›
23:00
Charlotte FC
vs
Nashville SC
MLS
Telemundo
Fox Sports 1
›
23:30
Cincinnati
vs
New York Red Bulls
MLS
ESPN+
›
23:30
Montreal Impact
vs
Sporting Kansas City
MLS
ESPN+
Sportkanalen SE HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Football 2 HD UA
›
23:30
Toronto
vs
San Jose Earthquakes
MLS
ESPN+
ESPN 2 HD NL
›
23:30
Goias
vs
Atletico Paranaense
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
10.07.2022
00:00
Chicago Fire
vs
Columbus Crew
MLS
ESPN+
›
00:00
Brazil
vs
Argentina
Copa America, Women
Sport TV1 HD
Fox Soccer Plus
Gledaj Uzivo
00:00
Leon
vs
Pumas Unam
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
Gledaj Uzivo
00:05
Guadalajara Chivas
vs
San Luis
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
00:30
Houston Dynamo
vs
Dallas
MLS
ESPN+
›
02:00
Real Salt Lake
vs
Colorado Rapids
MLS
ESPN 2 HD NL
ESPN+
›
02:05
Cruz Azul
vs
Pachuca
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
02:05
CF Monterrey
vs
CF America
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
Fox Sports 1
Gledaj Uzivo
02:24
Orlando City
vs
Inter Miami CF
MLS
ESPN+
›
10:00
Cerezo Osaka
vs
Yokohama F Marinos
J. Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:00
Coritiba
vs
EC Juventude RS
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
16:00
Belgija
vs
Island
European Championship, Women
YLE TV2 HD
TV12 SE HD
SKY Sport 251 HD
Sky Sport Football IT HD
NRK1 HD
ORF 1 HD
ESPN 2
CANAL+ FR
BBC 2 Wales
ARD Sportschau
TELEDEPORTE
Football 1 HD UA
›
16:00
Lillestrom
vs
Viking
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
17:00
Deportivo Toluca
vs
Atlas
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
18:00
Haugesund
vs
Ham-Kam
Eliteserien
MAX HD
›
19:00
Francuska
vs
Italija
European Championship, Women
Football 2 HD UA
YLE TV2 HD
SKY Sport 251 HD
Sky Sport Football IT HD
SVT1 HD
ORF 1 HD
SRF zwei HD
ESPN+
TF1 HD
BBC 2 Wales
CANAL+ FR
ARD Sportschau
TRT SPOR HD
›
19:00
Corinthians SP
vs
Flamengo RJ
Brasileiro Serie A
PFC HD
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
21:00
Atletico Mineiro MG
vs
Sao Paulo SP
Brasileiro Serie A
PFC HD
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
21:00
Santos
vs
AC Goianiense GO
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
21:00
Fortaleza
vs
Palmeiras SP
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
21:00
Atletico Tucuman
vs
Gimnasia La Plata
Profesionalna Liga
Sport TV1 HD
›
22:00
Cuiaba Esporte Clube MT
vs
Botafogo RJ
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
22:00
Queretaro
vs
Necaxa
Liga MX, Apertura
Fox Deportes
Gledaj Uzivo
23:30
River Plate
vs
Godoy Cruz A.t.
Profesionalna Liga
Sport TV1 HD
›
11.07.2022
16:00
Austrija
vs
Sjeverna Irska
European Championship, Women
TRT SPOR HD
YLE TV2 HD
SKY Sport 251 HD
CANAL+ SPORT FR
TELEDEPORTE
Sky Sport Football IT HD
Rai Sport + HD
ORF 1 HD
SVT2 HD
ESPN 2
Football 1 HD UA
ZDF Sport
BBC 1 London
›
16:00
Fredrikstad FK
vs
Kongsvinger IL Fotball
1. Divizija
Eurosport Norge HD
›
17:00
Hammarby
vs
IFK Goteborg
Allsvenskan
Kanal 9 SE HD
›
18:00
Aris
vs
Olympiacos
Klupske Prijateljske
Novasports Prime HD
Gledaj Uzivo
19:00
Engleska
vs
Norveška
European Championship, Women
YLE TV2 HD
TRT SPOR HD
SKY Sport 251 HD
CANAL+ SPORT FR
TELEDEPORTE
Sky Sport Football IT HD
Rai Sport + HD
SRF zwei HD
ORF 1 HD
NRK1 HD
ESPN 2
SVT1 HD
Football 2 HD UA
ZDF HD
BBC 1 London
›
21:00
Paragvaj
vs
Čile
Copa America, Women
Sport TV1 HD
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
23:00
Internacional RS
vs
America FC MG
Brasileiro Serie A
PFC HD
Premiere FC South America
›
12.07.2022
00:00
Bolivija
vs
Kolumbija
Copa America, Women
Sport TV1 HD
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
13:00
Manchester United
vs
Liverpool FC
Klupske Prijateljske
V Sport Premium HD
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
16:00
Danska
vs
Finska
European Championship, Women
YLE TV2 HD
TRT SPOR HD
BBC 2 Wales
SKY Sport 251 HD
CANAL+ SPORT FR
TELEDEPORTE
NPO 1 HD
Sky Sport Football IT HD
Rai Sport + HD
ORF 1 HD
ESPN 2
Football 1 HD UA
Das Erste HD
NRK1 HD
SVT2 HD
›
17:00
Sporting Braga
vs
Arouca
Klupske Prijateljske
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
18:45
Falkirk
vs
Hibernian
Liga Kup
Digi Sport 2 RO
›
19:00
Njemačka
vs
Španjolska
European Championship, Women
TV4 SE HD
YLE TV2 HD
TRT SPOR HD
BBC 2 Wales
SKY Sport 251 HD
CANAL+ FR
LA 1
NPO 3 HD
Sky Sport Football IT HD
SRF zwei HD
Rai Sport + HD
ORF 1 HD
ESPN 2
Football 2 HD UA
Das Erste HD
›
21:00
Urugvaj
vs
Brazil
Copa America, Women
Sport TV1 HD
Fox Sports 1
Gledaj Uzivo
13.07.2022
00:00
Argentina
vs
Peru
Copa America, Women
Sport TV1 HD
Fox Sports 1
Gledaj Uzivo
00:00
Cruzeiro MG
vs
Fluminense RJ
Brazilski Kup
PFC HD
Fox Soccer Plus
Football 1 HD UA
›
01:00
Austin FC
vs
Houston Dynamo
MLS
TUDN
Sport TV2 HD
ESPN 1 HD NL
Football 2 HD UA
›
10:00
Roma
vs
Sunderland AFC
Klupske Prijateljske
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Football 1 HD UA
Gledaj Uzivo
11:00
K-League Allstars
vs
Tottenham Hotspur
Klupske Prijateljske
Sport1 HU
Sport TV1 HD
V Sport Premium HD
Gledaj Uzivo
16:00
Švedska
vs
Švicarska
European Championship, Women
YLE TV2 HD
TRT SPOR HD
SVT2 HD
CANAL+ SPORT FR
TELEDEPORTE
NPO 1 HD
SRF zwei HD
SKY Sport 251 HD
Sky Sport Football IT HD
Rai Sport + HD
ORF 1 HD
ESPN 2
Football 1 HD UA
BBC 2 Wales
ZDF HD
›
16:00
Schalke 04
vs
Sportiva Salernitana
Klupske Prijateljske
Sky Sport News HD
Gledaj Uzivo
18:00
Sporting CP
vs
Union Saint-Gilloise
Klupske Prijateljske
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
18:30
CFR Cluj
vs
Pyunik
UEFA Liga Prvaka
Digi Sport 1 RO
›
18:45
Kilmarnock
vs
Partick Thistle
Liga Kup
Digi Sport 2 RO
›
19:00
Nizozemska
vs
Portugal
European Championship, Women
YLE TV2 HD
TRT SPOR HD
TV4 SE HD
NRK1 HD
CANAL+ SPORT FR
NPO 1 HD
SRF zwei HD
SKY Sport 251 HD
Sky Sport Football IT HD
Rai Sport + HD
ORF 1 HD
ESPN 2
Football 2 HD UA
ZDF HD
BBC 2 Wales
›
22:00
Goias
vs
AC Goianiense GO
Brazilski Kup
PFC HD
›
23:30
Atlanta United FC
vs
Real Salt Lake
MLS
Sport TV2 HD
ESPN+
›
14.07.2022
00:00
Chicago Fire
vs
Toronto
MLS
ESPN 1 HD NL
ESPN+
ESPN 1 HD NL
›
00:00
Cincinnati
vs
Vancouver Whitecaps
MLS
ESPN+
›
00:00
DC United
vs
Columbus Crew
MLS
ESPN+
›
00:00
Inter Miami CF
vs
Philadelphia Union
MLS
Novasports Prime HD
Sportkanalen SE HD
NOVA Sport 1 HD CZ
ESPN+
›
00:00
Minnesota United
vs
Sporting Kansas City
MLS
ESPN Deportes
›
00:30
Nashville SC
vs
Seattle Sounders
MLS
ESPN+
›
00:30
Flamengo RJ
vs
Atletico Mineiro MG
Brazilski Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Fox Sports 2
Football 2 HD UA
›
Učitaj Više
×
Close