Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
05.02.2023
01:05
Cruz Azul
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Clausura
TUDN
Gledaj Uzivo
03:05
Santos Laguna
vs
CF America
Liga MX, Clausura
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
05:00
Adelaide United FC
vs
Brisbane Roar FC
W-Liga
BT Sport 4
Gledaj Uzivo
10:30
Istanbulspor
vs
Alanyaspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
10:30
Manisa Buyuksehir Belediyespor
vs
Samsunspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
FC Penafiel
vs
Mafra
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
11:15
Cambuur
vs
Ajax
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
Sport TV6 HD
novasports2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
11:15
Eindhoven
vs
Ajax
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
11:30
Radomiak Radom
vs
Stal Mielec
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
11:30
Spezia
vs
Napoli
Serie A
beIN Sports 2 HD FR
Sport TV2 HD
M+ LCAMPEONES ES
Digi Sport 1 RO
Paramount+
SKY Sport 251 HD
Sport2 HU
C More Sport 2 HD FI
›
11:45
Paris Saint-Germain
vs
Le Havre AC
1. Divizija (Ž)
CANAL+ Foot FR
Gledaj Uzivo
12:00
St. Johnstone
vs
Celtic
Premiership
Sport TV4 HD
Sky Sports Football HD
Arena4
›
12:00
Clermont
vs
AS Monaco
Liga 1
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
Bein Sports HD 4 TR
novasports4 HD
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Amazon Prime FR
MATCH4
›
12:30
St. Pauli
vs
Hannover 96
2. Bundesliga
novasports3 HD
Sky Bundesliga HD 3
›
12:30
Hansa Rostock
vs
Hamburger SV
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
›
12:30
Magdeburg
vs
Karlsruher
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
12:30
Royal Antwerp
vs
Club Brugge
Pro Liga
Novasports Prime HD
›
12:30
Tottenham Hotspur
vs
Chelsea Lfc
FA Super Liga (Ž)
BBC 2 Wales
Gledaj Uzivo
13:00
Mallorca
vs
Real Madrid
LaLiga
M+ LaLiga
beIN Sports 1 HD FR
Digi Sport 2 RO
ESPN Deportes
novasports1 HD
C More Live HD
C More Sport 1 HD FI
Spiler 2 TV
›
13:00
CF Villarreal B
vs
Granada CF
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
13:00
Hatayspor
vs
Kasimpaša
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Genclerbirligi
vs
Goztepespor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:30
Feyenoord
vs
PSV Eindhoven
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
Sport TV3 HD
novasports2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:30
Mioveni
vs
Sepsi OSK
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
14:00
Lech Poznanj
vs
Miedž Legnica
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:00
Nottingham Forest
vs
Leeds United
Premijer liga
USA Network
Digi Sport 4 RO
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sport Football IT HD
Sky Sports PL HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Premier League HD
Spiler 1 TV
›
14:00
AC Ajaccio
vs
FC Nantes
Liga 1
BT Sport 2
Amazon Prime FR
›
14:00
Auxerre
vs
Reims
Liga 1
Amazon Prime FR
›
14:00
Lorient
vs
SCO Angers
Liga 1
Amazon Prime FR
NOVA Sport 1 HD CZ
›
14:00
Strasbourg
vs
Montpellier HSC
Liga 1
Amazon Prime FR
›
14:00
Torino
vs
Udinese
Serie A
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sport TV2 HD
Paramount+
Sport2 HU
C More Sport 2 HD FI
›
14:00
Zalaegerszeg TE
vs
Mezokovesd Zsory SE
NB I
M4 Sport HD
›
14:00
CD Trofense
vs
Leixoes
Segunda Liga
Sport TV+
›
14:30
VfB Stuttgart
vs
Werder Bremen
Bundesliga
beIN SPORT Max 5 HD FR
Bein Sports HD 4 TR
Sky Sport Arena IT HD
ESPN+
novasports4 HD
Arena4
Sky Sports Football HD
›
15:00
ZFC Meuselwitz
vs
VfB Germania Halberstadt
Regionalliga Sjeveroistok
MDR S-ANHALT HD
Gledaj Uzivo
15:15
Girona
vs
Valencia
LaLiga
C More Sport 1 HD FI
Spiler 2 TV
novasports1 HD
DAZN LaLiga
beIN SPORT Max 7 HD FR
C More Live HD
›
15:15
FC Andorra
vs
Real Zaragoza
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
15:15
Parma
vs
Genoa
Serie B
SKY Sport 251 HD
›
15:15
Palermo
vs
Urbs Reggina 1914
Serie B
Novasports Start HD
SKY Sport 252 HD
›
15:30
Sporting Braga
vs
Famalicao
Liga Portugal
RMC Sport 1 HD FR
Sport TV1 HD
›
15:30
Chaves
vs
Maritimo Madeira
Liga Portugal
Sport TV5 HD
›
15:30
Atromitos
vs
AEK Atena
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
15:45
Groningen
vs
Twente
Eredivizija
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 2 HD NL
›
16:00
Galatasaraj
vs
Trabzonspor
Super Liga
beIN SPORT Max 6 HD FR
Sport TV4 HD
Bein Sports HD 1 TR
Sport1 CZ
›
16:00
Sakaryaspor
vs
Kecioerenguecue
1. Liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
16:05
Stade Brestois 29
vs
Lens
Liga 1
BT Sport 2
Bein Sports MAX HD 1 TR
CANAL+ Foot FR
NOVA Sport 1 HD CZ
MATCH4
›
16:30
MKS Pogon Szczecin
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:30
Tottenham Hotspur
vs
Manchester City
Premijer liga
Sky Sport Top Event HD
Spiler 1 TV
CANAL+ FR
Digi Sport 1 RO
Bein Sports HD 3 TR
NBC (DirecTV SAT (DVB-S))
V Sport Premium HD
Sky Sport Football IT HD
Sky Sports PL HD
›
16:30
VfL Wolfsburg
vs
Bayern Munchen
Bundesliga
Arena4
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
novasports3 HD
M+ LCAMPEONES ES
beIN Sports 1 HD FR
Digi Sport 2 RO
Bein Sports HD 4 TR
ESPN+
Sky Sport Arena IT HD
›
16:30
Ferencvarosi
vs
Ujpest FC
NB I
M4 Sport HD
›
17:00
Fiorentina
vs
Bologna
Serie A
Sport2 HU
C More Sport 2 HD FI
beIN SPORT Max 4 HD FR
Digi Sport 4 RO
Paramount+
›
17:00
LASK
vs
Austria Klagenfurt
OFB Kup
ORF 1 HD
›
17:30
Gent
vs
Genk
Pro Liga
Novasports Start HD
›
17:30
Real Sociedad
vs
Real Valladolid
LaLiga
C More Live HD
C More Sport 1 HD FI
M+ LaLiga
Spiler 2 TV
novasports1 HD
beIN Sports 2 HD FR
Digi Sport 3 RO
ESPN Deportes
›
17:30
FC Cartagena
vs
Levante
LaLiga 2
Liga SmartBank
beIN SPORT Max 5 HD FR
›
17:30
Ponferradina
vs
Racing Santander
LaLiga 2
M+ LaLiga 2
›
18:00
Porto
vs
Vizela
Liga Portugal
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV1 HD
RMC Sport 1 HD FR
›
18:00
Pumas Unam
vs
Atlas
Liga MX, Clausura
TUDN
Gledaj Uzivo
18:30
PAOK
vs
Olympiacos
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
18:45
West Ham United Lfc
vs
Arsenal LFC
FA Super Liga (Ž)
Sky Sports Football HD
Sky Sport Mix HD
V Sport Extra HD
Gledaj Uzivo
19:00
CFR Cluj
vs
FCSB
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
19:45
Olympique Marseille
vs
OGC Nice
Liga 1
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 1 HD CZ
MATCH4
novasports2 HD
Amazon Prime FR
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
Bein Sports HD 4 TR
›
19:45
Inter
vs
AC Milan
Serie A
Sport2 HU
C More Sport 2 HD FI
M+ LCAMPEONES ES
#Vamos ES
Sport TV2 HD
beIN Sports 1 HD FR
Digi Sport 3 RO
Paramount+
›
20:00
Barcelona
vs
Sevilla
LaLiga
DAZN LaLiga
Spiler 2 TV
novasports1 HD
ITV4
beIN Sports 2 HD FR
Digi Sport 2 RO
›
20:00
CD Lugo
vs
UD Ibiza Eivissa
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
20:30
Gil Vicente
vs
Arouca
Liga Portugal
Sport TV3 HD
›
21:00
Fluminense RJ
vs
Audax Rio RJ
Carioca
Sport TV5 HD
Gledaj Uzivo
21:30
Corinthians SP
vs
Botafogo SP
Paulista, Serie A1
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
21:30
Ypiranga FC RS
vs
EC Juventude RS
Gaucho
PFC HD
Gledaj Uzivo
22:15
Boca Juniors
vs
Central Cordoba Sde
Profesionalna Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV2 HD
›
23:05
Guadalajara Chivas
vs
Queretaro
Liga MX, Clausura
Telemundo
Gledaj Uzivo
23:30
Novo Hamburgo
vs
Internacional RS
Gaucho
PFC HD
Gledaj Uzivo
06.02.2023
00:30
Atletico Tucuman
vs
Talleres de Cordoba
Profesionalna Liga
Sport TV5 HD
›
01:10
CF Monterrey
vs
Deportivo Toluca
Liga MX, Clausura
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
03:10
Club Tijuana
vs
CA Monarcas Morelia
Liga MX, Clausura (Ž)
Fox Deportes
Gledaj Uzivo
14:00
Umraniyespor
vs
Adana Demirspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
14:00
Levadiakos
vs
Volos Nps
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
15:00
Botošani
vs
Petrolul Ploešti
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
17:00
Fenerbahče
vs
Konyaspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
›
17:00
Giresunspor
vs
Kajserispor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Eyupspor
vs
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:30
Hellas Verona
vs
Lazio
Serie A
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 2 RO
Sport1 HU
Paramount+
Sport TV4 HD
beIN Sports 2 HD FR
›
18:00
Korona Kielce
vs
Cracovia
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:00
Farul Constanta
vs
Universitatea Craiova
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:00
Feirense
vs
SC Covilha
Segunda Liga
Sport TV+
›
18:00
Diosgyori
vs
Tiszakecske FC
NB II
M4 Sport HD
Gledaj Uzivo
19:00
Portimonense
vs
Pacos Ferreira
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
19:00
Willem II
vs
Eindhoven
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
19:30
Us Avellino 1912
vs
Crotone
Serie C, Skupina C
Rai Sport + HD
Gledaj Uzivo
19:45
Amiens
vs
Metz
Liga 2
NOVA Sport 1 HD CZ
Bein Sports HD 4 TR
beIN Sports 1 HD FR
›
19:45
SS Monza 1912
vs
Sampdoria
Serie A
Sport1 HU
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sport TV4 HD
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 2 RO
Paramount+
›
20:00
Rayo Vallecano
vs
Almeria
LaLiga
DAZN LaLiga
beIN SPORT Max 5 HD FR
C More Live HD
Novasports Prime HD
Spiler 2 TV
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 3 RO
›
20:00
Burgos CF
vs
Las Palmas
LaLiga 2
beIN SPORT Max 6 HD FR
Novasports Start HD
Liga SmartBank
›
20:00
Le Mans FC
vs
US Concarneau
National
CANAL+ Foot FR
›
20:00
Blackburn Rovers
vs
Wigan Athletic
Championship
V Sport Premium HD
MATCH4
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
21:15
Rio Ave
vs
Sporting CP
Liga Portugal
Sport TV1 HD
C More MAX HD FI
RMC Sport 1 HD FR
›
22:30
Paragvaj
vs
Brazil
U20 CONMEBOL Prvenstvo
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
07.02.2023
17:00
SV Sandhausen
vs
Freiburg
Njemački Kup
Sport2 HU
NOVA Sport 1 HD CZ
Sky Sport Mix HD
V Sport Football HD SE
›
17:00
BSC Young Boys
vs
FC Salzburg
UEFA Juniorska Liga
C More Sport 1 HD FI
Sky Austria 1 HD
Gledaj Uzivo
17:45
AZ Alkmaar
vs
Utrecht
Nizozemski kup
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:00
Vasas FC
vs
Honved
Mađarski Kup
M4 Sport HD
›
19:00
Hibernians FC U19
vs
Borussia Dortmund
UEFA Juniorska Liga
beIN Sports 2 HD FR
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
19:00
Flamengo RJ
vs
AL Hilal Riyadh
FIFA Klupsko Svjetsko Prvenstvo
Sky Sport Football IT HD
CANAL+ Foot FR
Fox Sports 2
Sport TV1 HD
›
19:45
Sportiva Salernitana
vs
Juventus
Serie A
Sport TV4 HD
M+ LCAMPEONES ES
beIN Sports 1 HD FR
Digi Sport 2 RO
Sport2 HU
C More Sport 1 HD FI
Paramount+
›
19:45
Eintracht Frankfurt
vs
Darmstadt 1898
Njemački Kup
V Sport Premium HD
Sky Sport HD 1 (D)
Das Erste
NOVA Sport 1 HD CZ
›
19:45
Sheffield Utd
vs
Wrexham
FA Kup
NOVA Sport 2 HD CZ
›
20:00
NAC Breda
vs
Heerenveen
Nizozemski kup
ESPN 2 HD NL
›
08.02.2023
15:00
KRC Genk
vs
Juventus Torino
UEFA Juniorska Liga
beIN SPORT Max 9 HD FR
Sky Sport Football IT HD
TV8.5
Gledaj Uzivo
17:00
Nurnberg
vs
Fortuna Dusseldorf
Njemački Kup
NOVA Sport 1 HD CZ
V Sport Premium HD
Sky Sport Mix HD
›
17:00
Az Alkmaar
vs
Eintracht Frankfurt
UEFA Juniorska Liga
Digi Sport 4 RO
Gledaj Uzivo
17:00
MTK Hungária
vs
Ajax Amsterdam
UEFA Juniorska Liga
Sport2 HU
Gledaj Uzivo
17:15
Olympique Lyon
vs
Lille Osc
Francuski Kup
Fox Soccer Plus
beIN Sports 1 HD FR
Spiler 1 TV
Sport TV1 HD
Bein Sports HD 4 TR
›
17:15
Toulouse FC
vs
Reims
Francuski Kup
beIN SPORT Max 5 HD FR
Sport TV4 HD
Bein Sports HD 3 TR
›
17:15
Vierzon FC
vs
Grenoble
Francuski Kup
beIN SPORT Max 8 HD FR
›
17:15
Auxerre
vs
Rodez Aveyron
Francuski Kup
beIN SPORT Max 6 HD FR
›
17:15
Paris FC
vs
Annecy
Francuski Kup
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
17:15
SCO Angers
vs
FC Nantes
Francuski Kup
Spiler 2 TV
beIN SPORT Max 4 HD FR
FOXDEP-DIGITAL
›
17:45
PSV Eindhoven
vs
Emmen
Nizozemski kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
›
18:00
ETO FC Gyor
vs
Debreceni VSC
Mađarski Kup
M4 Sport HD
›
18:45
Famalicao
vs
Belenenses
Taca de Portugal
Sport TV2 HD
Gledaj Uzivo
19:00
AL Ahly Cairo
vs
Real Madrid
FIFA Klupsko Svjetsko Prvenstvo
Fox Sports 2
CANAL+ Foot FR
Sky Sport Football IT HD
Sport TV5 HD
›
19:45
Bochum
vs
Borussia Dortmund
Njemački Kup
V Sport Football HD SE
NOVA Sport 1 HD CZ
ZDF
Sky Sport Mix HD
ZDF HD
›
19:45
Dundee
vs
Raith Rovers
Challenge Kup
Digi Sport 3 RO
›
19:45
Sunderland AFC
vs
Fulham FC
FA Kup
NOVA Sport 2 HD CZ
Sport TV4 HD
BBC 1 London
›
20:00
Feyenoord
vs
NEC Nijmegen
Nizozemski kup
ESPN 2 HD NL
›
20:00
Manchester United
vs
Leeds United
Premijer liga
CANAL+ SPORT 360 FR
Sky Sport Calcio HD
Digi Sport 1 RO
Sky Sport Premier League HD
Universo
›
20:10
Olympique Marseille
vs
Paris St Germain
Francuski Kup
FRANCE 3 FR
Spiler 1 TV
beIN Sports 1 HD FR
Sport TV4 HD
Fox Soccer Plus
Bein Sports HD 4 TR
›
20:45
Academico de Viseu
vs
Porto
Taca de Portugal
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
22:30
CA Bragantino SP
vs
Sao Paulo SP
Paulista, Serie A1
Sport TV2 HD
Gledaj Uzivo
09.02.2023
00:30
Internacional RS
vs
Caxias
Gaucho
PFC HD
Gledaj Uzivo
17:30
AL Wehda
vs
AL Nassr
Saudi Profesionalna Liga
Sport TV5 HD
›
17:30
Casa Pia
vs
Nacional Madeira
Taca de Portugal
Sport TV2 HD
Gledaj Uzivo
17:45
Twente
vs
Ajax
Nizozemski kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
›
18:00
Puskas Akademia FC
vs
Ujpest FC
Mađarski Kup
M4 Sport HD
›
18:00
Estoril Praia
vs
Boavista
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
20:00
ADO Den Haag
vs
Go Ahead Eagles
Nizozemski kup
ESPN 2 HD NL
›
20:00
Lorient
vs
Lens
Francuski Kup
Fox Sports 2
Spiler 1 TV
Sport TV5 HD
Bein Sports HD 4 TR
beIN Sports 1 HD FR
›
20:00
Ekvador
vs
Venecuela
U20 CONMEBOL Prvenstvo
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
20:30
Sporting Braga
vs
Benfica
Taca de Portugal
Sport TV+
Gledaj Uzivo
22:30
Palmeiras SP
vs
AA Internacional SP
Paulista, Serie A1
Sport TV2 HD
Gledaj Uzivo
22:30
EC Juventude RS
vs
Gremio
Gaucho
PFC HD
Gledaj Uzivo
22:30
Urugvaj
vs
Paragvaj
U20 CONMEBOL Prvenstvo
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
23:05
Club Santos Laguna
vs
CF America
Liga MX, Clausura (Ž)
Fox Deportes
Gledaj Uzivo
10.02.2023
01:00
Kolumbija
vs
Brazil
U20 CONMEBOL Prvenstvo
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
01:05
Queretaro
vs
Leon
Liga MX, Clausura
TUDN
Gledaj Uzivo
03:05
Atlas
vs
CF Monterrey
Liga MX, Clausura
TUDN
Gledaj Uzivo
13:15
AEK Athens B
vs
Kalamata FC
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
14:00
Kasimpaša
vs
Antalyaspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
15:00
Universitatea Cluj
vs
Mioveni
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
16:00
El Zamalek
vs
CR Belouizdad
CAF Liga Prvaka
beIN SPORT Max 5 HD FR
›
16:30
Dukla Banska Bystrica
vs
AS Trenčin
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
17:00
Stal Mielec
vs
Rakow Czestochowa
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
17:00
Bešiktaš
vs
Ankaraguču
Super Liga
Sport2 CZ
beIN SPORT Max 7 HD FR
Bein Sports HD 1 TR
Sport TV1 HD
›
17:00
Goztepespor
vs
Boluspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:00
Pendikspor
vs
Altinordu FK
1. Liga
TRT AVAZ HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
17:30
Arminia Bielefeld
vs
Hansa Rostock
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
novasports2 HD
Bein Sports HD 3 TR
›
17:30
Karlsruher
vs
Greuther Furth
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
Bein Sports HD 4 TR
›
17:30
AL Ittihad
vs
AL Adalh FC
Saudi Profesionalna Liga
Sport TV6 HD
›
17:30
R. Aveyron
vs
Soyaux Asj
1. Divizija (Ž)
MultiSports 1 HD FR
Gledaj Uzivo
18:00
Rapid
vs
U Craiova 1948 SA
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:00
SCU Torreense
vs
Moreirense
Segunda Liga
Sport TV+
›
18:15
1. Ffc Turbine Potsdam 71
vs
Werder Bremen
Bundesliga (Ž)
EUROSPORT 1 DE HD
Gledaj Uzivo
19:00
AZ Alkmaar
vs
Excelsior
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
›
19:00
Mezokovesd Zsory SE
vs
Fehervar
NB I
M4 Sport HD
›
19:30
Lechia Gdansk
vs
Widzew Lodz
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
19:30
Schalke 04
vs
VfL Wolfsburg
Bundesliga
V Sport Football HD SE
beIN SPORT Max 7 HD FR
Sky Sport Football IT HD
Sky Sports Mix HD
Arena4
novasports3 HD
Digi Sport 3 RO
Bein Sports HD 4 TR
ESPN+
›
19:30
SK Sturm Graz
vs
Rapid Beč
Bundesliga
ORF 1 HD
Sky Austria 1 HD
›
19:30
Genoa
vs
Palermo
Serie B
Fox Soccer Plus
SKY Sport 251 HD
›
19:45
AC Milan
vs
Torino
Serie A
Sport TV2 HD
Paramount+
C More Sport 1 HD FI
Sport1 HU
beIN Sports 1 HD FR
Digi Sport 2 RO
M+ LCAMPEONES ES
›
20:00
OGC Nice
vs
AC Ajaccio
Liga 1
NOVA Sport 1 HD CZ
MATCH4
BT Sport 4
novasports2 HD
Amazon Prime FR
Bein Sports HD 3 TR
›
20:00
Birmingham City
vs
West Bromwich Albion
Championship
Sky Sports Football HD
V Sport Premium HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
20:00
Cadiz
vs
Girona
LaLiga
ESPN+
C More MAX HD FI
beIN SPORT Max 8 HD FR
Spiler 2 TV
Digi Sport 4 RO
novasports1 HD
C More Live HD
›
20:00
Granada CF
vs
Tenerife
LaLiga 2
novasports4 HD
#Vamos ES
Liga SmartBank
›
20:15
Vizela
vs
Chaves
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
11.02.2023
01:00
Puebla
vs
CA Monarcas Morelia
Liga MX, Clausura
Azteca America
Gledaj Uzivo
01:06
FC Juarez
vs
CF Tigres Uanl
Liga MX, Clausura (Ž)
FOXDEP-DIGITAL
Gledaj Uzivo
03:10
Xolos de Tijuana
vs
San Luis
Liga MX, Clausura
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
04:00
Brisbane Roar FC
vs
Melbourne Victory FC
W-Liga
BT Sport 4
Gledaj Uzivo
08:45
Western Sydney
vs
Sydney
A-Liga
BT Sport 4
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 4 TR
›
11:00
Leixoes
vs
Feirense
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
11:30
Perth Glory FC
vs
Melbourne City
A-Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
12:00
Nurnberg
vs
Regensburg
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
12:00
Holstein Kiel
vs
Magdeburg
2. Bundesliga
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 4
›
12:00
Hannover 96
vs
Paderborn 07
2. Bundesliga
Bein Sports HD 4 TR
Sky Bundesliga HD 5
›
12:00
Bayern München
vs
FFC Frankfurt
Bundesliga (Ž)
V Sport Football HD SE
Gledaj Uzivo
12:30
West Ham United
vs
Chelsea
Premijer liga
V Sport Premium HD
Spiler 1 TV
Bein Sports HD 3 TR
Universo
Digi Sport 2 RO
Sky Sport Uno HD
Sky Sport Football IT HD
Sky Austria 1 HD
›
12:30
AFC Uta Arad
vs
Botošani
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
12:30
Manchester City Lfc
vs
Arsenal LFC
FA Super Liga (Ž)
Sky Sports Football HD
Sky Sport Mix HD
Gledaj Uzivo
13:00
07 Elversberg
vs
VfB Oldenburg
3. Liga
NDR FS HH HD
SWR Fernsehen BW HD
SR Fernsehen HD
Gledaj Uzivo
13:00
SC Verl
vs
Dynamo Dresden
3. Liga
MDR S-ANHALT HD
Gledaj Uzivo
13:00
Cagliari
vs
Benevento
Serie B
SKY Sport 251 HD
›
13:00
Frosinone
vs
Cittadella
Serie B
SKY Sport 252 HD
›
13:00
Sudtirol
vs
Como
Serie B
SKY Sport 255 HD
›
13:00
Brescia
vs
Modena
Serie B
SKY Sport 256 HD
›
13:00
Urbs Reggina 1914
vs
Pisa
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
13:00
Venezia
vs
Spal
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
13:30
Kecskemeti TE
vs
Honved
NB I
M4 Sport HD
›
13:30
AS Roma
vs
Inter Milan
Serie A (Ž)
La7
Gledaj Uzivo
14:00
WKS Slask Wroclaw
vs
Korona Kielce
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:00
AS Saint Etienne
vs
Dijon Fco
Liga 2
Bein Sports HD 2 TR
beIN Sports 1 HD FR
›
Učitaj Više
×
Close