Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
03 May
04 May
05 May
06 May
07 May
01.02.2023
14:00
Kasimpaša
vs
Giresunspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
Bein Sports HD 2 TR
›
14:00
Gazisehir Gaziantep
vs
Hatayspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
Bein Sports HD 1 TR
›
14:00
Dinamo Češke Buđejovice
vs
Hradec Kralove
Kup
ČT sport
›
17:00
Trabzonspor
vs
Antalyaspor
Super Liga
Sport2 CZ
Bein Sports HD 2 TR
beIN SPORT Max 4 HD FR
›
17:00
Galatasaraj
vs
Umraniyespor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
›
17:00
Lecco
vs
Albinoleffe
Serie C, Skupina A
SKY Sport 252 HD
›
17:00
LR Vicenza Virtus
vs
Novara Calcio
Serie C, Skupina A
Rai Sport + HD
›
17:00
RB Leipzig
vs
1899 Hoffenheim
Njemački Kup
Sport1 HU
Sky Sport Top Event HD
NOVA Sport 1 HD CZ
›
17:00
Fiorentina
vs
Torino
Talijanski Kup
Italia 1 HD
Sport TV5 HD
novasports2 HD
TRT SPOR HD
Sport2 HU
Sport1 CZ
›
17:30
Paksi
vs
Ferencvarosi
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
SCO Angers
vs
AC Ajaccio
Liga 1
Amazon Prime FR
›
18:00
FC Nantes
vs
Olympique Marseille
Liga 1
BT Sport 1
Sky Sport Football IT HD
MATCH4
Amazon Prime FR
Bein Sports HD 4 TR
novasports3 HD
Digi Sport 3 RO
›
18:00
Lille Osc
vs
Clermont
Liga 1
Amazon Prime FR
Bein Sports HD 3 TR
›
18:00
Reims
vs
Lorient
Liga 1
Amazon Prime FR
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:00
Toulouse FC
vs
Troyes
Liga 1
Amazon Prime FR
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
18:00
Miedž Legnica
vs
Lech Poznanj
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
19:00
Maritimo Madeira
vs
Porto
Liga Portugal
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV2 HD
RMC Sport 1 HD FR
C More Sport 2 HD FI
›
19:00
AL Ahly Cairo
vs
Auckland City
FIFA Klupsko Svjetsko Prvenstvo
SKY Sport 253 HD
Fox Sports 2
Sport TV4 HD
›
19:00
RKC Waalwijk
vs
Go Ahead Eagles
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
19:15
Grasshoppers
vs
Basel
Schweizer Kup
SRF zwei HD
›
19:45
Mainz
vs
Bayern Munchen
Njemački Kup
Das Erste
Sky Sport Calcio HD
Sport1 HU
Sky Sport Mix HD
ServusTV HD Oesterreich
NOVA Sport 1 HD CZ
›
20:00
AS Monaco
vs
Auxerre
Liga 1
BT Sport 4
Amazon Prime FR
novasports6 HD
›
20:00
Montpellier HSC
vs
Paris St Germain
Liga 1
Digi Sport 3 RO
BT Sport 1
Sky Sport Football IT HD
MATCH4
CANAL+ SPORT 360 FR
Bein Sports HD 4 TR
novasports3 HD
›
20:00
Olympique Lyon
vs
Stade Brestois 29
Liga 1
Bein Sports MAX HD 2 TR
CANAL+ Foot FR
›
20:00
Lens
vs
OGC Nice
Liga 1
BT Sport 2
Bein Sports HD 3 TR
Amazon Prime FR
novasports4 HD
›
20:00
Rennes
vs
Strasbourg
Liga 1
Bein Sports MAX HD 1 TR
Amazon Prime FR
Novasports Start HD
›
20:00
Real Betis
vs
Barcelona
LaLiga
Digi Sport 1 RO
M+ LaLiga
Spiler 2 TV
ESPN Deportes
novasports1 HD
beIN Sports 1 HD FR
C More Sport 1 HD FI
›
20:00
Latina
vs
Viterbo
Serie C, Skupina C
SKY Sport 251 HD
Gledaj Uzivo
20:00
Manchester United
vs
Nottingham Forest
EFL Kup
NOVA Sport 2 HD CZ
V Sport Premium HD
Digi Sport 2 RO
Sky Sports Main Event HD
Arena4
Sport TV3 HD
beIN Sports 2 HD FR
›
20:00
Roma
vs
Cremonese
Talijanski Kup
Sport2 CZ
Sport TV5 HD
CANALE 5 HD
Sport2 HU
novasports2 HD
TRT SPOR HD
›
21:15
Sporting CP
vs
Sporting Braga
Liga Portugal
C More Sport 2 HD FI
BT Sport 2
Sport TV1 HD
RMC Sport 1 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
23:00
Esportivo Bento Goncalves RS
vs
Gremio
Gaucho
PFC HD
Gledaj Uzivo
23:00
Lobos Upnfm
vs
CD Victoria
Liga Nacional, Clausura
Fox Deportes
Gledaj Uzivo
02.02.2023
00:10
Flamengo RJ
vs
Boavista RJ
Carioca
Sport TV2 HD
Gledaj Uzivo
00:35
Mirassol FC SP
vs
Palmeiras SP
Paulista, Serie A1
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
01:30
CD Vida
vs
Olimpia
Liga Nacional, Clausura
Fox Deportes
Gledaj Uzivo
02:05
Atlas
vs
Deportivo Toluca
Liga MX, Clausura
TUDN
Gledaj Uzivo
14:00
Kajserispor
vs
Istanbul Bašakšehir
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
14:00
Konyaspor
vs
Istanbulspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Adana Demirspor
vs
Fenerbahče
Super Liga
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD FR
Bein Sports HD 1 TR
›
18:30
Madureira RJ
vs
Portuguesa RJ
Carioca
Sport TV2 HD
Gledaj Uzivo
19:30
Internacional RS
vs
Ypiranga FC RS
Gaucho
PFC HD
Gledaj Uzivo
19:45
Zulte Waregem
vs
Mechelen
Belgijski Kup
novasports2 HD
›
20:00
Real Madrid
vs
Valencia
LaLiga
novasports1 HD
C More Sport 1 HD FI
DAZN LaLiga
Spiler 2 TV
beIN Sports 1 HD FR
Digi Sport 1 RO
›
20:00
Juventus
vs
Lazio
Talijanski Kup
TRT SPOR HD
Novasports Prime HD
Sport2 HU
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
CANALE 5 HD
›
03.02.2023
00:10
Volta Redonda FC RJ
vs
Fluminense RJ
Carioca
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
03:00
San Luis
vs
Puebla
Liga MX, Clausura
ViX+
Gledaj Uzivo
08:45
Melbourne Victory
vs
Wellington Phoenix
A-Liga
Sport TV2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
BT Sport 2
Bein Sports HD 4 TR
›
13:15
Kalamata FC
vs
Kifisias AE
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
15:00
Chindia Targovište
vs
AFC Uta Arad
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
15:00
Al Fateh
vs
AL Nassr
Saudi Profesionalna Liga
Sport TV1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
17:00
Wisla Plock
vs
Warta Poznan
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
17:00
Altay Izmir
vs
Adanaspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Wolfsberger
vs
Rapid Beč
OFB Kup
ORF 1 HD
›
17:30
Paderborn 07
vs
Fortuna Dusseldorf
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
novasports1 HD
ESPN+
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:30
SV Sandhausen
vs
Darmstadt 1898
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
›
17:30
Girondins Bordeaux
vs
Montpellier Hsc
1. Divizija (Ž)
CANAL+ Foot FR
Gledaj Uzivo
18:00
U Craiova 1948 SA
vs
Universitatea Cluj
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:15
SGS Essen-Schonebeck 19/68
vs
Köln
Bundesliga (Ž)
EUROSPORT 1 DE HD
Gledaj Uzivo
19:00
Fortuna Sittard
vs
Sparta
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
›
19:00
Puskas Akademia FC
vs
Vasas FC
NB I
M4 Sport HD
›
19:30
Augsburg
vs
Bayer Leverkusen
Bundesliga
M+ DEPORTES
V Sport Football HD SE
novasports3 HD
Sky Sports Football HD
Digi Sport 3 RO
ESPN+
Arena4
Bein Sports HD 4 TR
beIN Sports 1 HD FR
›
19:30
Modena
vs
Cagliari
Serie B
Fox Soccer Plus
SKY Sport 251 HD
›
19:45
KV Oostende
vs
Anderlecht
Pro Liga
ESPN+
›
19:45
Pau FC
vs
FC Girondins Bordeaux
Liga 2
L'EQUIPE HD FR
›
19:45
Salzburg
vs
SK Sturm Graz
OFB Kup
ORF 1 HD
›
20:00
Widzew Lodz
vs
Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
20:00
Chelsea
vs
Fulham FC
Premijer liga
V Sport Premium HD
Sky Sport Top Event HD
Sky Sports PL HD
Digi Sport 2 RO
Universo
Sky Sport Football IT HD
MATCH4
Bein Sports HD 3 TR
›
20:00
Athletic Bilbao
vs
Cadiz
LaLiga
beIN SPORT Max 5 HD FR
C More Sport 1 HD FI
novasports1 HD
Digi Sport 4 RO
ESPN Deportes
M+ LaLiga
Spiler 2 TV
›
20:00
Malaga
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga SmartBank
novasports2 HD
novasports1 HD
›
20:00
Urugvaj
vs
Ekvador
U20 CONMEBOL Prvenstvo
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
20:15
Farense
vs
CF Estrela
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
22:30
Brazil
vs
Venecuela
U20 CONMEBOL Prvenstvo
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
23:00
Newell's Old Boys
vs
Velez Sarsfield
Profesionalna Liga
Paramount+
›
23:00
CA Tigre
vs
Rosario Central
Profesionalna Liga
Paramount+
›
04.02.2023
01:00
Necaxa
vs
Xolos de Tijuana
Liga MX, Clausura
TUDN
Gledaj Uzivo
01:05
Atlas FC
vs
FC Juarez
Liga MX, Clausura (Ž)
Fox Deportes
Gledaj Uzivo
03:05
CA Monarcas Morelia
vs
Juarez
Liga MX, Clausura
Azteca America
Gledaj Uzivo
04:00
Western United FC
vs
Perth Glory
W-Liga
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
06:00
Sydney
vs
Central Coast Mariners
A-Liga
BT Sport 2
›
08:45
Adelaide United
vs
Brisbane Roar
A-Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
BT Sport 2
›
10:30
Ankaraguču
vs
Fatih Karagumruk SK
Super Liga
beIN SPORT Max 5 HD FR
Bein Sports HD 2 TR
›
10:30
Erzurumspor
vs
Tuzlaspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
10:30
Bandirmaspor
vs
Denizlispor
1. Liga
TRT AVAZ HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
Oliveirense
vs
Vilafranquense
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
11:30
Leicester City Ladies FC
vs
Manchester City Lfc
FA Super Liga (Ž)
Sky Sports Football HD
Gledaj Uzivo
11:30
Perth Glory FC
vs
Newcastle United Jets
A-Liga
BT Sport 2
›
11:45
Larissa
vs
Anagennisi Karditsas 1904
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
12:00
Regensburg
vs
Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
12:00
Eintracht Braunschweig
vs
Heidenheim 1846
2. Bundesliga
Bein Sports HD 4 TR
Sky Bundesliga HD 4
›
12:00
Kaiserslautern
vs
Holstein Kiel
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 5
›
12:30
Everton
vs
Arsenal FC
Premijer liga
Bein Sports HD 3 TR
Spiler 1 TV
Sky Sport Uno HD
Sky Sport Premier League HD
Sky Sport Football IT HD
Universo
Digi Sport 2 RO
›
12:30
Norwich City
vs
Burnley FC
Championship
beIN SPORT Max 9 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
MATCH4
V Sport Football HD SE
›
12:30
Hermannstadt
vs
FC Arges Pitesti
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
12:45
Guingamp
vs
Stade De Reims
1. Divizija (Ž)
MultiSports 4 HD FR
Gledaj Uzivo
12:45
Paris FC
vs
Dijon Fco
1. Divizija (Ž)
MultiSports 2 HD FR
Gledaj Uzivo
12:45
R. Aveyron
vs
Olympique Lyon
1. Divizija (Ž)
MultiSports 1 HD FR
Gledaj Uzivo
12:45
Soyaux Asj
vs
FC Fleury 91
1. Divizija (Ž)
MultiSports 3 HD FR
Gledaj Uzivo
13:00
Espanyol Barcelona
vs
Osasuna
LaLiga
Digi Sport 4 RO
DAZN LaLiga
Spiler 2 TV
novasports1 HD
C More Live HD
›
13:00
Dynamo Dresden
vs
Hallescher
3. Liga
MDR S-ANHALT HD
Gledaj Uzivo
13:00
Saarbrucken
vs
07 Elversberg
3. Liga
SR Fernsehen HD
Gledaj Uzivo
13:00
Sivasspor
vs
Bešiktaš
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max 8 HD FR
Sport TV4 HD
Sport2 CZ
›
13:00
SC Freiburg
vs
VfL Wolfsburg
Bundesliga (Ž)
SWR Fernsehen BW HD
Gledaj Uzivo
13:00
Boluspor
vs
Pendikspor
1. Liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
13:00
Cittadella
vs
Ascoli Calcio 1898
Serie B
SKY Sport 256 HD
›
13:00
Spal
vs
SSC Bari
Serie B
SKY Sport 252 HD
›
13:00
Perugia
vs
Brescia
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
13:00
Pisa
vs
Sudtirol
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
13:00
Cosenza
vs
Ternana Calcio
Serie B
SKY Sport 255 HD
›
13:00
Benevento
vs
Venezia
Serie B
SKY Sport 251 HD
›
13:00
Al Tai
vs
AL Ittihad
Saudi Profesionalna Liga
Sport TV5 HD
›
13:30
Paksi
vs
Kecskemeti TE
NB I
M4 Sport HD
›
13:30
Juventus FC Women
vs
Ac Milan
Serie A (Ž)
La7
Gledaj Uzivo
14:00
Rakow Czestochowa
vs
GKS Piast Gliwice
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:00
AS Saint Etienne
vs
Annecy
Liga 2
Bein Sports HD 4 TR
beIN Sports 1 HD FR
›
14:00
Cremonese
vs
Lecce
Serie A
beIN SPORT Max10 HD FR
Sport TV2 HD
Sport2 HU
Paramount+
›
14:00
Moreirense
vs
Academico de Viseu
Segunda Liga
Sport TV+
›
14:30
Borussia Dortmund
vs
Freiburg
Bundesliga
Digi Sport 3 RO
#Vamos ES
Bein Sports MAX HD 1 TR
beIN Sports 2 HD FR
novasports3 HD
Arena4
Sky Bundesliga HD 2
ESPN+
›
14:30
Union Berlin
vs
Mainz
Bundesliga
ESPN+
beIN SPORT Max 6 HD FR
novasports6 HD
Sky Bundesliga HD 5
›
14:30
Köln
vs
RB Leipzig
Bundesliga
ESPN+
M+ LCAMPEONES ES
beIN SPORT Max 4 HD FR
Sky Bundesliga HD 3
›
14:30
Eintracht Frankfurt
vs
Hertha BSC
Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
ESPN+
M+ LCAMPEON 2 ES
beIN SPORT Max 5 HD FR
›
14:30
Bochum
vs
1899 Hoffenheim
Bundesliga
Sky Bundesliga HD 6
ESPN+
beIN SPORT Max 9 HD FR
›
14:30
Wydad Casablanca
vs
AL Hilal Riyadh
FIFA Klupsko Svjetsko Prvenstvo
Sport TV6 HD
Fox Sports 2
NOVA Sport 2 HD CZ
›
15:00
Aston Villa FC
vs
Leicester City
Premijer liga
novasports4 HD
V Sport Football HD SE
Universo
MultiSports 4 HD FR
›
15:00
Brentford FC
vs
Southampton FC
Premijer liga
Novasports Start HD
V Sport 1 HD
Peacock Premium
MultiSports 5 HD FR
›
15:00
Brighton & Hove Albion FC
vs
Bournemouth AFC
Premijer liga
novasports5 HD
Peacock Premium
MultiSports 6 HD FR
›
15:00
Wolverhampton Wanderers
vs
Liverpool FC
Premijer liga
Digi Sport 2 RO
Sky Sport Uno HD
V Sport Extra HD
Sky Sport Premier League HD
Peacock Premium
Bein Sports MAX HD 2 TR
MATCH4
MultiSports 1 HD FR
›
15:00
Middlesbrough FC
vs
Blackpool FC
Championship
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Valadares Gaia FC
vs
Sporting CP
Campeonato Nacional (Ž)
Sport TV4 HD
Gledaj Uzivo
15:00
Manchester United
vs
Crystal Palace
Premijer liga
Digi Sport 1 RO
novasports2 HD
Sky Sport Football IT HD
Sky Sport HD 7 (D)
V Sport Premium HD
Peacock Premium
Bein Sports HD 3 TR
C More Sport 2 HD FI
Spiler 1 TV
›
15:15
Elche
vs
Villarreal CF
LaLiga
novasports1 HD
C More Live HD
ESPN Deportes
M+ LaLiga
beIN SPORT Max 8 HD FR
Spiler 2 TV
›
15:15
SD Huesca
vs
CD Mirandes
LaLiga 2
M+ LaLiga 2
›
15:15
CD Leganes
vs
Sporting Gijon
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
15:15
Como
vs
Frosinone
Serie B
SKY Sport 251 HD
›
15:30
CD Santa Clara
vs
Boavista
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
16:00
Paris St Germain
vs
Toulouse FC
Liga 1
Digi Sport 3 RO
Bein Sports HD 4 TR
Amazon Prime FR
›
16:00
Honved
vs
Kisvarda
NB I
M4 Sport HD
›
16:00
Antalyaspor
vs
Gazisehir Gaziantep
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Rizespor
vs
Yeni Malatyaspor
1. Liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
16:30
Gornik Zabrze
vs
Lechia Gdansk
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
17:00
Roma
vs
Empoli
Serie A
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
Paramount+
M+ LCAMPEONES ES
Sport TV2 HD
beIN Sports 1 HD FR
C More MAX HD FI
›
17:00
Wiener Sportklub
vs
Ried
OFB Kup
ORF Sport+ HD
›
17:00
Seattle Sounders
vs
AL Ahly Cairo
FIFA Klupsko Svjetsko Prvenstvo
NOVA Sport 2 HD CZ
Fox Sports 2
Sport TV5 HD
MultiSports 5 HD FR
›
17:30
Newcastle United
vs
West Ham United
Premijer liga
Sky Sport Football IT HD
Digi Sport 2 RO
V Sport Premium HD
Universo
Sky Sports PL HD
Bein Sports HD 3 TR
Spiler 1 TV
Sky Sport Premier League HD
›
17:30
Borussia Monchengladbach
vs
Schalke 04
Bundesliga
Sky Bundesliga HD 1
novasports3 HD
Sky Sport Uno HD
Arena4
ESPN+
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
Bein Sports MAX HD 1 TR
V Sport Football HD SE
›
17:30
Atletico Madrid
vs
Getafe
LaLiga
C More Live HD
Digi Sport 2 RO
DAZN LaLiga
beIN Sports 2 HD FR
C More Sport 2 HD FI
Spiler 2 TV
›
17:30
Tenerife
vs
Albacete
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
17:45
Volendam
vs
AZ Alkmaar
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
›
18:00
Troyes
vs
Olympique Lyon
Liga 1
Digi Sport 3 RO
Novasports Start HD
Amazon Prime FR
Bein Sports HD 4 TR
›
18:00
Rapid
vs
Voluntari
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:00
Benfica
vs
Casa Pia
Liga Portugal
RMC Sport 1 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:30
Fehervar
vs
Debreceni VSC
NB I
M4 Sport HD
›
19:00
Zaglebie Lubin
vs
Legija Varšava
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
19:00
Utrecht
vs
Heerenveen
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
19:30
Greuther Furth
vs
Nurnberg
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
novasports3 HD
SPORT1 DE
›
19:30
St. Gallen 1879
vs
Servette
Super Liga
SRF zwei HD
›
19:45
Sassuolo
vs
Atalanta
Serie A
Sport2 HU
Digi Sport 2 RO
M+ LCAMPEONES ES
Paramount+
SKY Sport 251 HD
Sport TV2 HD
C More Sport 2 HD FI
›
20:00
Excelsior
vs
RKC Waalwijk
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
ESPN 4 HD NL
›
20:00
Rennes
vs
Lille Osc
Liga 1
CANAL+ SPORT 360 FR
Digi Sport 3 RO
novasports2 HD
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Bein Sports HD 4 TR
›
20:00
Real Betis
vs
Celta Vigo
LaLiga
C More MAX HD FI
Spiler 2 TV
C More Live HD
Digi Sport 4 RO
ESPN+
M+ LaLiga
novasports1 HD
beIN Sports 1 HD FR
›
20:00
Deportivo Alaves
vs
SD Eibar
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga SmartBank
›
20:30
Estoril Praia
vs
Vitoria Guimaraes
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
21:30
Palmeiras SP
vs
Santos
Paulista, Serie A1
Sport TV3 HD
Gledaj Uzivo
22:15
CA Belgrano
vs
River Plate
Profesionalna Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV2 HD
›
23:00
Leon
vs
Pachuca
Liga MX, Clausura
Univision
Gledaj Uzivo
05.02.2023
01:05
Cruz Azul
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Clausura
TUDN
Gledaj Uzivo
03:05
Santos Laguna
vs
CF America
Liga MX, Clausura
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
05:00
Adelaide United FC
vs
Brisbane Roar FC
W-Liga
BT Sport 4
Gledaj Uzivo
10:30
Istanbulspor
vs
Alanyaspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
10:30
Manisa Buyuksehir Belediyespor
vs
Samsunspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
FC Penafiel
vs
Mafra
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
11:15
Cambuur
vs
Ajax
Eredivizija
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV6 HD
novasports2 HD
ESPN 2 HD NL
›
11:15
Eindhoven
vs
Ajax
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
11:30
Radomiak Radom
vs
Stal Mielec
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
11:30
Spezia
vs
Napoli
Serie A
C More Sport 2 HD FI
Sport TV2 HD
Sport2 HU
M+ LCAMPEONES ES
Paramount+
SKY Sport 251 HD
beIN Sports 2 HD FR
Digi Sport 1 RO
›
11:45
Paris Saint-Germain
vs
Le Havre AC
1. Divizija (Ž)
CANAL+ Foot FR
Gledaj Uzivo
12:00
St. Johnstone
vs
Celtic
Premiership
Sport TV4 HD
Sky Sports Football HD
Arena4
›
12:00
Clermont
vs
AS Monaco
Liga 1
novasports4 HD
Sky Sport Football IT HD
Amazon Prime FR
NOVA Sport 1 HD CZ
MATCH4
Bein Sports HD 4 TR
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
›
12:30
St. Pauli
vs
Hannover 96
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
novasports3 HD
›
12:30
Hansa Rostock
vs
Hamburger SV
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
›
12:30
Magdeburg
vs
Karlsruher
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
12:30
Royal Antwerp
vs
Club Brugge
Pro Liga
Novasports Prime HD
›
12:30
Tottenham Hotspur
vs
Chelsea Lfc
FA Super Liga (Ž)
BBC 2 Wales
Gledaj Uzivo
13:00
Mallorca
vs
Real Madrid
LaLiga
Digi Sport 2 RO
C More Sport 1 HD FI
Spiler 2 TV
M+ LaLiga
C More Live HD
ESPN Deportes
beIN Sports 1 HD FR
novasports1 HD
›
13:00
CF Villarreal B
vs
Granada CF
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
13:00
Hatayspor
vs
Kasimpaša
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Genclerbirligi
vs
Goztepespor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
TRT SPOR HD
›
13:30
Feyenoord
vs
PSV Eindhoven
Eredivizija
novasports2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV3 HD
ESPN 1 HD NL
›
13:30
Mioveni
vs
Sepsi OSK
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
14:00
Lech Poznanj
vs
Miedž Legnica
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:00
Nottingham Forest
vs
Leeds United
Premijer liga
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sport Football IT HD
Spiler 1 TV
Digi Sport 4 RO
Sky Sports PL HD
USA Network
V Sport Premium HD
Sky Sport Premier League HD
›
14:00
AC Ajaccio
vs
FC Nantes
Liga 1
BT Sport 2
Amazon Prime FR
›
14:00
Auxerre
vs
Reims
Liga 1
Amazon Prime FR
›
14:00
Lorient
vs
SCO Angers
Liga 1
NOVA Sport 1 HD CZ
Amazon Prime FR
›
14:00
Strasbourg
vs
Montpellier HSC
Liga 1
Amazon Prime FR
›
14:00
Torino
vs
Udinese
Serie A
C More Sport 2 HD FI
Sport TV2 HD
Paramount+
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD FR
›
14:00
Zalaegerszeg TE
vs
Mezokovesd Zsory SE
NB I
M4 Sport HD
›
14:00
CD Trofense
vs
Leixoes
Segunda Liga
Sport TV+
›
14:30
VfB Stuttgart
vs
Werder Bremen
Bundesliga
Bein Sports HD 4 TR
novasports4 HD
Arena4
Sky Sport Arena IT HD
ESPN+
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
›
15:00
ZFC Meuselwitz
vs
VfB Germania Halberstadt
Regionalliga Sjeveroistok
MDR S-ANHALT HD
Gledaj Uzivo
Učitaj Više
×
Close