Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
03 May
04 May
05 May
06 May
07 May
18.05.2022
00:30
Gremio Novorizontino
vs
Recife PE
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
00:30
Boca Juniors
vs
Corinthians SP
Copa Libertadores
Sport TV1 HD
ESPN 2 HD NL
Football 1 HD UA
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
00:30
Flamengo RJ
vs
Universidad Catolica
Copa Libertadores
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
›
00:30
Sporting Cristal
vs
Talleres de Cordoba
Copa Libertadores
Sport TV4 HD
›
09:05
Adelaide United
vs
Melbourne City
A-Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 2 TR
›
11:00
Gokulam Kerala FC
vs
ATK Mohun Bagan
AFC Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Al Riffa
vs
AL Arabi
AFC Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Slovacko
vs
Sparta Prag
Kup
CT 2 HD
›
16:00
Fenerbahče
vs
Galatasaray
U19 Elit A
TRT SPOR
Gledaj Uzivo
16:00
Rijeka
vs
Ukrajina
Klupske Prijateljske
Football 1 HD UA
Gledaj Uzivo
16:45
Excelsior
vs
Heracles
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
18:45
Northampton Town
vs
Mansfield Town
Liga 2
Sky Sports Main Event HD
V Sport Premium HD
Bein Sports HD 2 TR
›
19:00
AL Ansar
vs
AL Kuwait
AFC Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Eintracht Frankfurt
vs
Rangers
UEFA Europska Liga
RTL Television
ERT1 HD
Sport TV1 HD
Sky Austria 1 HD
TV8.5
ESPN 1 HD NL
CT 2 HD
M.LCAMPEONES ES
SKY Sport 251 HD
W9
Sky Sport Football IT HD
CANAL+ SPORT FR
TV8 HD IT
TV10 SE HD
›
22:00
Palmeiras SP
vs
Emelec
Copa Libertadores
Sport TV1 HD
Football 2 HD UA
›
22:00
Atletico Paranaense
vs
Libertad
Copa Libertadores
Sport TV2 HD
Football 1 HD UA
›
23:30
DC United
vs
New York City
MLS
ESPN+
›
23:30
New York Red Bulls
vs
Chicago Fire
MLS
ESPN+
›
23:30
Philadelphia Union
vs
Inter Miami CF
MLS
Sport TV6 HD
Novasports Prime HD
Sky Sports Football HD
ESPN+
›
19.05.2022
00:00
Minnesota United
vs
La Galaxy
MLS
ESPN+
›
00:00
Deportes Tolima
vs
America FC MG
Copa Libertadores
Football 2 HD UA
›
00:00
Colon de Santa Fe
vs
Club Olimpia
Copa Libertadores
Sport TV3 HD
Football 1 HD UA
›
00:30
Houston Dynamo
vs
Seattle Sounders
MLS
ESPN+
›
00:30
Sporting Kansas City
vs
Colorado Rapids
MLS
ESPN+
›
00:30
Nashville SC
vs
Montreal Impact
MLS
ESPN+
›
00:30
CRB
vs
Londrina
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
00:30
Santos
vs
Deportes Union La Calera
Copa Sudamericana
Sport TV2 HD
›
02:00
Vancouver Whitecaps
vs
Dallas
MLS
ESPN+
›
02:00
Atlas
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Clausura
TUDN
Gledaj Uzivo
02:30
Los Angeles FC
vs
Austin FC
MLS
ESPN+
›
02:30
San Jose Earthquakes
vs
Portland Timbers
MLS
ESPN+
›
14:30
Njemačka
vs
Luksemburg
U17 EP
Football 2 HD UA
Gledaj Uzivo
14:30
Nizozemska
vs
Poljska
U17 EP
TRT SPOR
Football 1 HD UA
Gledaj Uzivo
16:45
Heerenveen
vs
AZ Alkmaar
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
17:00
Izrael
vs
Italija
U17 EP
Football 2 HD UA
Gledaj Uzivo
17:00
Francuska
vs
Bugarska
U17 EP
Football 1 HD UA
TRT SPOR
Gledaj Uzivo
17:30
Sepsi OSK
vs
Voluntari
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:30
Luzern
vs
Young Boys
Super Liga
SRF zwei HD
›
18:30
Hertha BSC
vs
Hamburger SV
Bundesliga
M.LCAMPEONES ES
SAT.1
ESPN+
beIN Sports 1 HD France
Bein Sports HD 2 TR
SKY Sport 251 HD
Sky Bundesliga HD 1
novasports3 HD
›
18:45
Everton
vs
Crystal Palace
Premijer liga
Sport TV5 HD
Sky Sport HD 9 (D)
V Sport Premium HD
›
18:45
Port Vale
vs
Swindon Town
Liga 2
Sky Sports Football HD
Bein Sports HD 4 TR
›
19:00
Chelsea
vs
Leicester City
Premijer liga
Sport TV1 HD
Sky Sport HD 2 (D)
Sky Sport Football IT HD
V Sport Football HD SE
›
19:00
Aston Villa FC
vs
Burnley FC
Premijer liga
Peacock Premium
Sky Sports Main Event HD
Sport TV4 HD
Sky Sport HD10 (D)
›
19:00
Utrecht
vs
Vitesse
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
22:00
Gremio
vs
Criciuma
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
22:00
Vila Nova
vs
Chapecoense
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
22:00
Atletico Mineiro MG
vs
Independiente Del Valle
Copa Libertadores
Football 1 HD UA
Sport TV1 HD
›
22:15
Union de Santa Fe
vs
Fluminense RJ
Copa Sudamericana
Sport TV2 HD
›
20.05.2022
00:00
River Plate
vs
Colo Colo
Copa Libertadores
Sport TV1 HD
Football 2 HD UA
ESPN 2 HD NL
›
00:30
Guarani FC SP
vs
Vasco Da Gama RJ
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
00:30
Nautico PE
vs
CSA
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
00:30
Sao Paulo SP
vs
Club Jorge Wilstermann
Copa Sudamericana
Sport TV2 HD
›
01:00
CF America
vs
Pachuca
Liga MX, Clausura
TUDN
Gledaj Uzivo
11:30
Srbija
vs
Turska
U17 EP
Football 2 HD UA
TRT SPOR
Gledaj Uzivo
11:30
Danska
vs
Škotska
U17 EP
Football 1 HD UA
Gledaj Uzivo
13:30
Španjolska
vs
Belgija
U17 EP
Football 2 HD UA
TELEDEPORTE
Gledaj Uzivo
13:30
Portugal
vs
Švedska
U17 EP
Football 1 HD UA
SVT1 HD
Gledaj Uzivo
14:00
Boluspor
vs
Altinordu FK
1. Liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
14:00
Tuzlaspor
vs
Samsunspor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:00
SK Sturm Graz
vs
Neulengbach
Bundesliga (Ž)
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
16:00
Eskilstuna United Dff
vs
Rosengard
Damallsvenskan (Ž)
TV6 SE HD
Gledaj Uzivo
16:00
Borussia Dortmund
vs
VfB Stuttgart
DFB-Pokal Junioren
Sky Sport HD 2 (D)
Gledaj Uzivo
17:00
Antalyaspor
vs
Galatasaraj
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max 8 HD
›
17:00
Gazisehir Gaziantep
vs
Rizespor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Denizlispor
vs
Erzurumspor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:00
Balikesirspor
vs
Eyupspor
1. Liga
TRT SPOR
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
17:00
Istanbulspor
vs
Bandirmaspor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
Bein Sports HD 4 TR
›
17:00
LASK
vs
Admira Wacker
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
17:00
SCR Altach
vs
WSG Wattens
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
17:00
TSV Hartberg
vs
Ried
Bundesliga
Sky Austria 4 HD
›
17:30
Ajax
vs
FC Twente Enschede
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
17:30
Universitatea Craiova
vs
Farul Constanta
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:30
Cosenza
vs
LR Vicenza Virtus
Serie B
Sky Sport Uno HD
›
18:30
Kaiserslautern
vs
Dynamo Dresden
2. Bundesliga
SAT.1
Bein Sports HD 3 TR
Sky Bundesliga HD 1
Digi Sport 2 RO
›
18:30
Auxerre
vs
Sochaux-Montbéliard
Liga 1
beIN Sports 1 HD France
›
18:45
Torino
vs
Roma
Serie A
beIN SPORT Max 5 HD
Sport TV1 HD
Paramount+
Sport1 HU
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 4 RO
›
18:45
Inverness
vs
St. Johnstone
Premiership
Sky Sports Main Event HD
›
19:00
Real Madrid
vs
Real Betis
LaLiga
beIN Sports 2 HD France
ESPN+
Digi Sport 2 RO
›
19:00
Rayo Vallecano
vs
Levante
LaLiga
beIN SPORT Max 6 HD
ESPN+
Digi Sport 3 RO
›
19:00
Real Zaragoza
vs
CD Lugo
LaLiga 2
M. LaLiga 3
›
19:00
Orlando Pirates
vs
Rsb Berkane
CAF Kup Konfederacija
beIN SPORT Max 7 HD
›
22:00
Brusque
vs
Tombense FC MG
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
22:00
HFX Wanderers FC
vs
Forge FC
Kanadska Premijer Liga
Fox Sports 2
›
21.05.2022
00:30
Bahia BA
vs
Ponte Preta
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
02:00
Pacific FC
vs
York 9 FC
Kanadska Premijer Liga
Fox Sports 2
›
07:15
Melbourne Victory
vs
Zapadni United
A-Liga
Bein Sports HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:30
FC Brasov Steagul Renaste
vs
ASU Politehnica Timisoara
2. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
11:00
ATK Mohun Bagan
vs
Bashundhara Kings
AFC Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
12:30
Concordia Chiajna
vs
Chindia Targovište
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
13:00
Altay Izmir
vs
Kasimpaša
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Sivasspor
vs
Kajserispor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Kecioerenguecue
vs
Ankaraguču
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Genclerbirligi
vs
Umraniyespor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
14:00
Sandefjord
vs
Lillestrom
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
14:00
Operario
vs
Ituano FC SP
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
14:00
Rangers
vs
Hearts
Škotski Kup
V Sport Football HD SE
Football 1 HD UA
BBC 1 Scotland
›
14:00
Sunderland AFC
vs
Wycombe Wanderers
Liga 1
Sky Sports Main Event HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
Bein Sports HD 4 TR
›
14:30
Eindhoven
vs
ADO Den Haag
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
15:00
Salzburg
vs
Austria Klagenfurt
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:00
Wolfsberger
vs
Rapid Beč
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
Austrija Beč
vs
SK Sturm Graz
Bundesliga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
Spartak Trnava
vs
Dunajska Streda
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
15:15
Genoa
vs
Bologna
Serie A
Digi Sport 4 RO
BT Sport//ESPN
beIN SPORT Max 5 HD
Sport TV1 HD
Paramount+
Sport2 HU
›
15:15
MTK Hungaria
vs
Gyori ETO
NB I (Ž)
Duna World/M4 Sport+
Gledaj Uzivo
15:30
Lech Poznanj
vs
Zaglebie Lubin
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:30
Legija Varšava
vs
Cracovia
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
GKS Piast Gliwice
vs
Radomiak Radom
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
MKS Pogon Szczecin
vs
Termalica Bruk-Bet
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Gornik Leczna
vs
Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Rakow Czestochowa
vs
Lechia Gdansk
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Wisla Krakow
vs
Warta Poznan
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Wisla Plock
vs
Stal Mielec
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
WKS Slask Wroclaw
vs
Gornik Zabrze
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
Valencia
vs
Celta Vigo
LaLiga
Digi Sport 2 RO
Sportkanalen SE HD
beIN SPORT Max 4 HD
ESPN+
›
16:00
Bešiktaš
vs
Konyaspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
beIN SPORT Max 8 HD
›
16:00
Yeni Malatyaspor
vs
Fenerbahče
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
beIN Sports 2 HD France
›
16:00
Kocaelispor
vs
Adanaspor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:00
Bursaspor
vs
Menemen Belediyespor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
16:00
Molde
vs
Kristiansund BK
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
16:00
Pisa
vs
Benevento
Serie B
Novasports Start HD
›
17:00
Barcelona
vs
Olympique Lyon
UEFA Liga Prvaka (Ž)
NRK2 HD
SVT2 HD
ITV4
›
18:00
FC Cartagena
vs
Amorebieta
LaLiga 2
M. LaLiga 2
›
18:00
Fuenlabrada
vs
Sporting Gijon
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
18:00
SD Huesca
vs
Real Sociedad B
LaLiga 2
M. LaLiga 4
GOL ES
›
18:00
Malaga
vs
Burgos CF
LaLiga 2
M. LaLiga 10
›
18:00
Brann
vs
Fredrikstad FK
1. Divizija
MAX HD
›
18:00
Freiburg
vs
RB Leipzig
Njemački Kup
SPORT1 DE
Das Erste HD
M.LCAMPEONES ES
Sport1 HU
Sky Sport HD 1 (D)
NOVA Sport 1 HD CZ
V Sport Premium HD
Sport TV6 HD
›
18:00
Heracles
vs
Excelsior
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
18:15
FC Basel
vs
Servette FC Chenois
Super Liga
SRF zwei HD
Gledaj Uzivo
18:45
Atalanta
vs
Empoli
Serie A
BT Sport//ESPN
beIN SPORT Max 4 HD
Paramount+
›
18:45
Fiorentina
vs
Juventus
Serie A
Sport2 HU
Digi Sport 2 RO
M.LCAMPEONES ES
Sportkanalen SE HD
beIN Sports 1 HD France
Sport TV2 HD
Paramount+
›
18:45
Lazio
vs
Hellas Verona
Serie A
Digi Sport 3 RO
C More Live HD
beIN Sports 2 HD France
Sport TV4 HD
Paramount+
›
19:00
Lens
vs
AS Monaco
Liga 1
Bein Sports HD 4 TR
novasports6 HD
›
19:00
Lille Osc
vs
Rennes
Liga 1
CANAL+ SPORT FR
Bein Sports MAX HD 2 TR
novasports4 HD
›
19:00
Olympique Marseille
vs
Strasbourg
Liga 1
CANAL+ Decale
Digi Sport 3 RO
Bein Sports MAX HD 1 TR
novasports3 HD
›
19:00
Paris St Germain
vs
Metz
Liga 1
Bein Sports HD 2 TR
novasports2 HD
›
19:00
Reims
vs
OGC Nice
Liga 1
Novasports Start HD
›
19:00
Chaves
vs
Moreirense
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
19:30
Columbus Crew
vs
Los Angeles FC
MLS
TUDN
Football 2 HD UA
Sky Sports Football HD
Sport TV6 HD
›
19:30
Flamengo RJ
vs
Goias
Brasileiro Serie A
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Premiere FC South America
›
19:30
AC Goianiense GO
vs
Coritiba
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:30
Cavalry FC
vs
Valour FC
Kanadska Premijer Liga
Fox Soccer Plus
›
20:00
Almeria
vs
Alcorcon AD
LaLiga 2
M. LaLiga 2
#Vamos ES
›
20:00
SD Eibar
vs
Tenerife
LaLiga 2
M. LaLiga 4
GOL ES
›
20:00
Girona
vs
CD Mirandes
LaLiga 2
M. LaLiga 8
›
20:00
UD Ibiza Eivissa
vs
Real Valladolid
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
20:00
Las Palmas
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
M. LaLiga 7
›
20:00
Ponferradina
vs
CD Leganes
LaLiga 2
M. LaLiga 9
›
21:30
Santos
vs
Ceara
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
22:00
Cincinnati
vs
New England Revolution
MLS
Sportkanalen SE HD
ESPN+
Football 2 HD UA
ESPN 1 HD NL
›
22:00
EC Juventude RS
vs
Palmeiras SP
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
22:30
DC United
vs
Toronto
MLS
ESPN+
Football 1 HD UA
›
23:55
Nashville SC
vs
Atlanta United FC
MLS
FOX US
›
22.05.2022
00:00
America FC MG
vs
Botafogo RJ
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
00:00
Cuiaba Esporte Clube MT
vs
Internacional RS
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
01:00
Tigres Uanl
vs
Atlas
Liga MX, Clausura
Univision
Gledaj Uzivo
04:05
Melbourne City
vs
Adelaide United
A-Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 2 TR
›
09:00
Sudburgenland
vs
Bergheim
Bundesliga (Ž)
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
10:00
Suwon
vs
Jeonbuk Hyundai Motors
K-Liga 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Spezia
vs
Napoli
Serie A
Digi Sport 1 RO
C More Sport 2 HD FI
beIN Sports 2 HD France
Sport TV2 HD
Paramount+
›
12:30
AZ Alkmaar
vs
Heerenveen
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:00
Istanbul Bašakšehir
vs
Trabzonspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max 4 HD
›
13:00
Fatih Karagumruk SK
vs
Alanyaspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Elfsborg
vs
IFK Goteborg
Allsvenskan
Kanal 5 SE HD
›
13:30
Vasas FC
vs
Soroksar SC
NB II
Duna World/M4 Sport+
Gledaj Uzivo
14:00
Lillestrom SK Kvinner
vs
Lyn
Toppserien (Ž)
NRK1 HD
Gledaj Uzivo
14:00
Cruzeiro MG
vs
Sampaio Correa FC MA
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
14:30
Zurich
vs
Luzern
Super Liga
SRF zwei HD
›
14:30
Nizozemska
vs
Francuska
U17 EP
Football 1 HD UA
Gledaj Uzivo
15:00
Arsenal FC
vs
Everton
Premijer liga
V Sport Football HD SE
Sky Sport News HD
›
15:00
Brentford FC
vs
Leeds United
Premijer liga
Sky Sport HD 6 (D)
Peacock Premium
›
15:00
Brighton & Hove Albion FC
vs
West Ham United
Premijer liga
Peacock Premium
›
15:00
Burnley FC
vs
Newcastle United
Premijer liga
Sky Sport HD 7 (D)
Golf Channel
›
15:00
Chelsea
vs
Watford FC
Premijer liga
Peacock Premium
›
15:00
Crystal Palace
vs
Manchester United
Premijer liga
Peacock Premium
Sport TV6 HD
›
15:00
Leicester City
vs
Southampton FC
Premijer liga
Peacock Premium
›
15:00
Liverpool FC
vs
Wolverhampton Wanderers
Premijer liga
Sport TV2 HD
V Sport Extra HD
Sky Sport HD 3 (D)
›
15:00
Manchester City
vs
Aston Villa FC
Premijer liga
Sport TV3 HD
V Sport Premium HD
Sky Sport HD 4 (D)
›
15:00
Norwich City
vs
Tottenham Hotspur
Premijer liga
Sky Sport HD 5 (D)
CNBC
›
15:30
Elche
vs
Getafe
LaLiga
Digi Sport 4 RO
C More Live HD
ESPN+
beIN SPORT Max 4 HD
›
16:00
Hatayspor
vs
Giresunspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Adana Demirspor
vs
Goztepespor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Inter
vs
Sampdoria
Serie A
Digi Sport 2 RO
M.LCAMPEONES ES
beIN Sports 2 HD France
Sport TV4 HD
Paramount+
›
16:00
Sassuolo
vs
AC Milan
Serie A
BT Sport//ESPN
Digi Sport 1 RO
#Vamos ES
beIN Sports 1 HD France
Sport TV5 HD
Paramount+
›
16:00
Tromso
vs
Viking
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
16:00
Vitesse
vs
Utrecht
Eredivizija
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
›
16:15
Porto
vs
CD Tondela
Taca de Portugal
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
17:00
Njemačka
vs
Izrael
U17 EP
TRT SPOR
Football 1 HD UA
Gledaj Uzivo
18:00
Deportivo Alaves
vs
Cadiz
LaLiga
ESPN+
Digi Sport 4 RO
beIN SPORT Max 8 HD
›
18:00
Granada CF
vs
Espanyol Barcelona
LaLiga
Digi Sport 2 RO
ESPN+
C More Live HD
beIN SPORT Max 9 HD
›
18:00
Osasuna
vs
Mallorca
LaLiga
Digi Sport 3 RO
ESPN+
beIN SPORT Max10 HD
›
18:00
Ham-Kam
vs
Rosenborg BK
Eliteserien
MAX HD
›
18:30
FCSB
vs
CFR Cluj
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
19:00
Sportiva Salernitana
vs
Udinese
Serie A
M.LCAMPEONES ES
beIN SPORT Max 4 HD
Sport TV2 HD
Paramount+
›
19:00
Venezia
vs
Cagliari
Serie A
BT Sport 2
Sky Sport Uno HD
beIN SPORT Max 5 HD
Sport TV1 HD
Paramount+
›
19:00
Corinthians SP
vs
Sao Paulo SP
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Fortaleza
vs
Fluminense RJ
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
Boca Juniors
vs
CA Tigre
Copa de la Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV5 HD
Gledaj Uzivo
20:00
Barcelona
vs
Villarreal CF
LaLiga
ESPN+
M. LaLiga 4
C More Live HD
Digi Sport 2 RO
beIN Sports 1 HD France
›
20:00
Real Sociedad
vs
Atletico Madrid
LaLiga
Sportkanalen SE HD
Digi Sport 3 RO
ESPN+
beIN Sports 2 HD France
›
Učitaj Više
×
Close