Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
01.02.2022
08:45
Macarthur
vs
Zapadni United
A-Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
10:10
Japan
vs
Saudijska Arabija
SP Kvalifikacije, Azija
Sportkanalen HD
C More Sport 1 HD FI
›
13:30
US Triestina Calcio 1918
vs
Juventus
Serie C, Skupina A
Sky Sport Uno HD
›
16:00
Oman
vs
Australija
SP Kvalifikacije, Azija
C More Sport 2 HD FI
›
17:00
Sudtirol
vs
Albinoleffe
Serie C, Skupina A
SKY Sport 251 HD
›
18:00
Auxerre
vs
Paris FC
Liga 2
beIN Sports 1 HD France
Bein Sports HD 2 TR
›
19:45
Hibernian
vs
Hearts
Premiership
V Sport Premium HD
Match Futbol 3 HD
Sky Sports Football HD
›
20:00
Olympique Lyon
vs
Olympique Marseille
Liga 1
Match Futbol 2 HD
Bein Sports HD 2 TR
Digi Sport 2 RO
›
20:30
Bolivija
vs
Čile
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
Sport TV2 HD
beIN Sports 2 HD France
M.LCAMPEONES ES
›
22:00
Sete de Setembro PE
vs
Nautico PE
Pernambucano
PFC HD
Gledaj Uzivo
23:00
Urugvaj
vs
Venecuela
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
beIN Sports 1 HD France
Match Futbol 2 HD
Sport TV3 HD
M.LCAMPEON 1 ES
›
23:30
Argentina
vs
Kolumbija
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
#Vamos ES
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
Sport TV2 HD
›
02.02.2022
00:30
Brazil
vs
Paragvaj
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
M.LCAMPEONES ES
V Sport Football HD SE
beIN Sports 3 HD France
Match Futbol 1 HD
Sport TV1 HD
›
02:00
Peru
vs
Ekvador
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
M.LCAMPEON 1 ES
beIN Sports 2 HD France
Sport TV2 HD
›
08:35
Sydney
vs
Brisbane Roar FC
W-Liga
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
08:45
Western Sydney
vs
Perth Glory FC
A-Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Asteras Tripolis
vs
PAS Janjina
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
13:00
Olympiacos Piraeus B
vs
Xanthi
Super Liga 2
ERT Sports HD
Gledaj Uzivo
13:30
Egaleo
vs
Kalamata FC
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
15:15
OFI Krit
vs
Panathinaikos
Super Liga 1
Match Futbol 2 HD
›
15:15
Olympiacos
vs
Panaitolikos
Super Liga 1
novasports2 HD
›
17:30
Aris
vs
AEK Atena
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
18:00
Athletic Bilbao
vs
SD Eibar
Primera Divizija (Ž)
TELEDEPORTE
Gledaj Uzivo
19:00
Benfica
vs
Gil Vicente
Liga Portugal
C More Sport 1 HD FI
Match Futbol 1 HD
›
19:00
Burkina Faso
vs
Senegal
Afrički Kup Nacija
ESPN 1 HD NL
Sky Sports PL HD
beIN Sports 1 HD France
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Rayo Vallecano
vs
Mallorca
Kup Kralja
Sport TV2 HD
Sport2 HU
›
19:30
Apollon Smyrnis
vs
PAOK
Super Liga 1
Match Futbol 2 HD
›
19:30
Gremio
vs
EC Sao Jose RS
Gaucho
PFC HD
Gledaj Uzivo
19:45
Celtic
vs
Rangers
Premiership
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
›
20:00
Pescara Calcio
vs
Carrarese Calcio 1908
Serie C, Skupina B
Sky Sport Uno HD
Gledaj Uzivo
20:00
Valencia
vs
Cadiz
Kup Kralja
L'EQUIPE 21 HD
Sport TV3 HD
Sport1 HU
›
20:45
Belenenses
vs
Sporting CP
Liga Portugal
C More Sport 2 HD FI
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Match Futbol 3 HD
›
22:15
Flamengo RJ
vs
Boavista RJ
Carioca
Sport TV2 HD
Gledaj Uzivo
22:30
Uberlandia
vs
Atletico Mineiro MG
Mineiro
PFC HD
Gledaj Uzivo
03.02.2022
00:30
Sjedinjene Američke Države
vs
Honduras
SP Kvalifikacije, CONCACAF
Univision
Fox Sports 1
V Sport Premium HD
›
08:45
Newcastle United Jets
vs
Brisbane Roar
A-Liga
Bein Sports HD 2 TR
BT Sport 2
›
15:15
Atromitos
vs
Lamia
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
16:30
Al Jazira
vs
AS Pirae
FIFA Klupsko Svjetsko Prvenstvo
Fox Sports 2
›
17:00
Us Avellino 1912
vs
Juve Stabia
Serie C, Skupina C
SKY Sport 252 HD
Gledaj Uzivo
19:00
Kamerun
vs
Egipat
Afrički Kup Nacija
ESPN 1 HD NL
Sky Sports PL HD
beIN Sports 1 HD France
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Real Sociedad
vs
Real Betis
Kup Kralja
Sport TV3 HD
›
20:30
Athletic Bilbao
vs
Real Madrid
Kup Kralja
Sport TV2 HD
L'EQUIPE 21 HD
Sport2 HU
Sport2 CZ
›
23:15
Fluminense RJ
vs
Audax Rio RJ
Carioca
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
04.02.2022
00:30
EC Juventude RS
vs
Novo Hamburgo
Gaucho
PFC HD
Gledaj Uzivo
06:05
Adelaide United FC
vs
Newcastle Jets
W-Liga
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
08:45
Adelaide United
vs
Sydney
A-Liga
Bein Sports HD 2 TR
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:30
Mioveni
vs
Voluntari
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
16:00
Wolfsberger
vs
Floridsdorfer
OFB Kup
ORF Sport+ HD
›
17:00
Termalica Bruk-Bet
vs
Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
17:00
Konyaspor
vs
Giresunspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
Kajserispor
vs
Hatayspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:30
Heidenheim 1846
vs
Hannover 96
2. Bundesliga
Digi Sport 2 RO
Sky Bundesliga HD 3
Match Futbol 3 HD
›
17:30
Nurnberg
vs
Ingolstadt
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
›
17:55
Gaz Metan
vs
Rapid
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:15
TSG 1899 Hoffenheim
vs
Köln
Bundesliga (Ž)
V Sport 1 HD
EUROSPORT 1 DE
EUROSPORT 1 DE HD
Gledaj Uzivo
18:20
Ried
vs
Austria Klagenfurt
OFB Kup
ORF Sport+ HD
›
19:00
Emmen
vs
Oss
Prva Divizija
ESPN 2 HD NL
›
19:30
Zaglebie Lubin
vs
Legija Varšava
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
19:30
Hertha BSC
vs
Bochum
Bundesliga
ESPN+
Digi Sport 4 RO
M.LCAMPEONES ES
Bein Sports MAX HD 1 TR
SKY Sport 251 HD
V Sport Football HD SE
beIN Sports 1 HD France
Sky Sports Mix HD
Match Futbol 3 HD
›
19:45
Birmingham City
vs
Sheffield Utd
Championship
Bein Sports MAX HD 2 TR
beIN SPORT Max 6 HD
V Sport Extra HD
Sky Sports Football HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:45
FC Fleury 91
vs
Montpellier Hsc
1. Divizija (Ž)
CANAL+ SPORT FR
Gledaj Uzivo
20:00
Olympique Marseille
vs
SCO Angers
Liga 1
Digi Sport 2 RO
Sky Sport Football IT HD
Bein Sports HD 2 TR
›
20:00
Getafe
vs
Levante
LaLiga
M. LaLiga HD
M. LaLiga
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 3 RO
beIN SPORT Max 5 HD
ESPN+
›
20:00
Almeria
vs
UD Ibiza Eivissa
LaLiga 2
GOL ES
beIN SPORT Max 7 HD
›
20:00
Burgos CF
vs
Alcorcon AD
LaLiga 2
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga 1
›
20:00
Manchester United
vs
Middlesbrough FC
FA Kup
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Match Futbol 1 HD
Match TV HD
›
05.02.2022
06:05
Melbourne Victory
vs
Zapadni United
A-Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
06:05
Canberra United FC
vs
Perth Glory
W-Liga
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
10:30
Gazisehir Gaziantep
vs
Sivasspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
10:30
Tuzlaspor
vs
Balikesirspor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
10:30
Kecioerenguecue
vs
Samsunspor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:30
AFC Uta Arad
vs
Sepsi OSK
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
12:30
Werder Bremen
vs
Karlsruher
2. Bundesliga
Bein Sports HD 3 TR
Sky Bundesliga HD 9
›
12:30
Schalke 04
vs
Regensburg
2. Bundesliga
Match Futbol 3 HD
Bein Sports HD 4 TR
Sky Bundesliga HD 4
Digi Sport 3 RO
›
12:30
SV Sandhausen
vs
Erzgebirge Aue
2. Bundesliga
Bein Sports MAX HD 2 TR
Sky Bundesliga HD 6
›
12:30
Chelsea
vs
Plymouth Argyle
FA Kup
V Sport Premium HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Match Futbol 2 HD
beIN Sports 2 HD France
Sport TV2 HD
›
12:30
Kidderminster Harriers
vs
West Ham United
FA Kup
Sport TV3 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
BBC 1 London
beIN SPORT Max 4 HD
›
12:45
Ergotelis
vs
Levadiakos
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
13:00
Elche
vs
Deportivo Alaves
LaLiga
M. LaLiga
C More Live HD
M. LaLiga HD
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 9 HD
ESPN+
›
13:00
Zwickau
vs
Kaiserslautern
3. Liga
MDR S-ANHALT HD
SWR Fernsehen BW HD
SR Fernsehen HD
Gledaj Uzivo
13:00
Havelse
vs
SV Meppen
3. Liga
NDR FS HH HD
Gledaj Uzivo
13:00
Trabzonspor
vs
Kasimpaša
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Fatih Karagumruk SK
vs
Yeni Malatyaspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Bursaspor
vs
Altinordu FK
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Crotone
vs
Cittadella
Serie B
SKY Sport 257 HD
›
13:00
Ternana Calcio
vs
Urbs Reggina 1914
Serie B
SKY Sport 256 HD
›
13:00
Alessandria
vs
Pisa
Serie B
SKY Sport 252 HD
›
13:00
Benevento
vs
Parma
Serie B
Sky Sport Uno HD
›
13:00
Como
vs
Lecce
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
13:00
Cosenza
vs
Brescia
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
13:30
Guingamp
vs
Paris Saint-Germain
1. Divizija (Ž)
CANAL+ SPORT FR
Gledaj Uzivo
13:30
Dijon Fco
vs
Soyaux Asj
1. Divizija (Ž)
MultiSports FR 2 HD
Gledaj Uzivo
13:30
Paris FC
vs
Saint Etienne
1. Divizija (Ž)
MultiSports FR 1 HD
Gledaj Uzivo
13:30
AC Renate
vs
Sudtirol
Serie C, Skupina A
SKY Sport 258 HD
›
13:30
AS Roma
vs
ASD Pomigliano
Serie A (Ž)
La7
Gledaj Uzivo
13:45
Kisvarda
vs
Honved
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
14:00
Stal Mielec
vs
Gornik Zabrze
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:00
Toulouse FC
vs
Dijon Fco
Liga 2
beIN Sports 1 HD France
›
14:00
Farul Constanta
vs
Chindia Targovište
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
14:00
Roma
vs
Genoa
Serie A
Sport TV4 HD
Match Futbol 1 HD
Digi Sport 4 RO
Sport2 HU
beIN SPORT Max10 HD
M.LCAMPEONES ES
Paramount+
C More Sport 2 HD FI
›
14:30
VfB Stuttgart
vs
Eintracht Frankfurt
Bundesliga
ESPN+
novasports3 HD
Bein Sports HD 3 TR
Sky Bundesliga HD 2
beIN SPORT Max 7 HD
›
14:30
Mainz
vs
1899 Hoffenheim
Bundesliga
ESPN+
Match Futbol 3 HD
Sky Bundesliga HD 6
›
14:30
Augsburg
vs
Union Berlin
Bundesliga
ESPN+
novasports5 HD
Sky Bundesliga HD 5
›
14:30
Arminia Bielefeld
vs
Borussia Monchengladbach
Bundesliga
ESPN+
novasports4 HD
beIN SPORT Max 5 HD
Sky Sport Football IT HD
Sky Bundesliga HD 3
›
14:30
Köln
vs
Freiburg
Bundesliga
ESPN+
Bein Sports HD 4 TR
beIN SPORT Max 6 HD
Sky Bundesliga HD 4
›
15:00
Hull City
vs
Preston
Championship
Bein Sports MAX HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Real Sociedad B
vs
CD Lugo
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
15:00
Niki Volou
vs
Panseraikos FC
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
15:00
Everton
vs
Brentford FC
FA Kup
V Sport Extra HD
beIN SPORT Max 4 HD
›
15:00
Manchester City
vs
Fulham FC
FA Kup
beIN Sports 2 HD France
V Sport Football HD SE
Sport TV2 HD
Match Futbol 2 HD
›
15:00
Wolverhampton Wanderers
vs
Norwich City
FA Kup
beIN SPORT Max 8 HD
Sport TV3 HD
›
15:15
Mallorca
vs
Cadiz
LaLiga
ESPN+
M. LaLiga
C More Live HD
Digi Sport 3 RO
›
15:15
Frosinone
vs
LR Vicenza Virtus
Serie B
SKY Sport 251 HD
›
15:30
Utrecht
vs
Cambuur
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
15:30
Maritimo Madeira
vs
Estoril Praia
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
15:30
Feralpisalo
vs
Albinoleffe
Serie C, Skupina A
SKY Sport 259
›
15:30
Rapid Beč
vs
TSV Hartberg
OFB Kup
ORF 1 HD
›
16:00
Gyirmot FC Gyor
vs
Ujpest FC
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
16:00
AS Saint Etienne
vs
Montpellier HSC
Liga 1
novasports2 HD
Bein Sports HD 2 TR
Digi Sport 4 RO
›
16:00
Fenerbahče
vs
Istanbul Bašakšehir
Super Liga
beIN SPORT Max 9 HD
Football 1 HD UA
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Denizlispor
vs
Eyupspor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
GKS Piast Gliwice
vs
MKS Pogon Szczecin
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
16:30
AL Ahly Cairo
vs
CF Monterrey
FIFA Klupsko Svjetsko Prvenstvo
AD SPORT1 HD
Fox Deportes
›
17:00
Inter
vs
AC Milan
Serie A
Sport TV3 HD
BT Sport 2
Match TV HD
Digi Sport 1 RO
Paramount+
Sport2 HU
beIN Sports 1 HD France
M.LCAMPEONES ES
C More Sport 2 HD FI
›
17:15
Real Zaragoza
vs
Malaga
LaLiga 2
#Vamos ES
M. LaLiga 1
›
17:30
Swansea City
vs
Blackburn Rovers
Championship
Sky Sports Football HD
Bein Sports HD 4 TR
beIN SPORT Max 7 HD
›
17:30
Bayern Munchen
vs
RB Leipzig
Bundesliga
Sky Sports Football HD
V Sport Premium HD
ESPN+
novasports3 HD
Match Futbol 1 HD
Match TV HD
Bein Sports HD 3 TR
Digi Sport 2 RO
Sky Bundesliga HD 1
Sky Sport Football IT HD
beIN Sports 2 HD France
›
17:30
Celta Vigo
vs
Rayo Vallecano
LaLiga
beIN SPORT Max 5 HD
ESPN+
M. LaLiga
C More Live HD
Digi Sport 3 RO
C More MAX HD FI
›
17:30
Ascoli Calcio 1898
vs
Perugia
Serie B
Sky Sport Calcio HD
›
17:30
Aris
vs
Volos Nps
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
17:30
Cambridge United FC
vs
Luton Town
FA Kup
Sport TV2 HD
Match Futbol 2 HD
›
17:45
Fortuna Sittard
vs
Heerenveen
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
›
18:00
Pacos Ferreira
vs
Portimonense
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
18:00
Burnley FC
vs
Watford FC
Premijer liga
V Sport Football HD SE
Sky Sport HD 2 (D)
Sport TV4 HD
Peacock Premium
CANAL+ SPORT FR
›
19:00
PSV Eindhoven
vs
AZ Alkmaar
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV5 HD
Match Futbol 3 HD
›
19:00
Lechia Gdansk
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
19:00
Universitatea Craiova
vs
CFR Cluj
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
19:00
Burkina Faso
vs
Kamerun
Afrički Kup Nacija
beIN SPORT Max 4 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports PL HD
›
19:30
Grasshoppers
vs
Zurich
Super Liga
SRF zwei HD
›
19:30
St. Pauli
vs
Paderborn 07
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
novasports3 HD
beIN SPORT Max 6 HD
Bein Sports HD 3 TR
SPORT1 DE
›
19:30
Sporting Gijon
vs
SD Eibar
LaLiga 2
M. LaLiga 1
GOL ES
›
19:30
Girona
vs
Ponferradina
LaLiga 2
M. LaLiga 2
#Vamos ES
›
19:30
Ypiranga FC RS
vs
Internacional RS
Gaucho
PFC HD
Gledaj Uzivo
19:45
Fiorentina
vs
Lazio
Serie A
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD
Sportkanalen HD
M.LCAMPEONES ES
Sport TV3 HD
BT Sport 2
Match Futbol 1 HD
Digi Sport 2 RO
Paramount+
›
20:00
Twente
vs
Vitesse
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
Football 2 HD UA
›
20:00
AS Monaco
vs
Olympique Lyon
Liga 1
novasports2 HD
Bein Sports HD 2 TR
BT Sport 2
Match Futbol 2 HD
Digi Sport 4 RO
Sky Sport Football IT HD
›
20:00
Osasuna
vs
Sevilla
LaLiga
ESPN+
M. LaLiga
C More Sport 1 HD FI
beIN Sports 2 HD France
Digi Sport 3 RO
›
20:00
Tottenham Hotspur
vs
Brighton & Hove Albion FC
FA Kup
beIN Sports 1 HD France
Sport TV2 HD
V Sport Premium HD
ITV4
Match TV HD
›
20:30
Vitoria Guimaraes
vs
Sporting Braga
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
22:30
America FC MG
vs
Athletic Club Sjdr MG
Mineiro
PFC HD
Gledaj Uzivo
23:00
Necaxa
vs
Pachuca
Liga MX, Clausura
TUDN
Gledaj Uzivo
06.02.2022
01:00
CF America
vs
San Luis
Liga MX, Clausura
TUDN
Gledaj Uzivo
03:00
Juarez
vs
Guadalajara Chivas
Liga MX, Clausura
Univision
Gledaj Uzivo
03:06
Xolos de Tijuana
vs
Pumas Unam
Liga MX, Clausura
ESPN Deportes
Gledaj Uzivo
05:05
Wellington Phoenix
vs
Macarthur
A-Liga
BT Sport 2
Bein Sports HD 2 TR
›
05:05
Melbourne City
vs
Western Sydney Wanderers FC
W-Liga
BT Sport//ESPN
Gledaj Uzivo
07:45
Melbourne City
vs
Perth Glory FC
A-Liga
Bein Sports HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Bandirmaspor
vs
Umraniyespor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
10:30
Erzurumspor
vs
Manisa Buyuksehir Belediyespor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
Leixoes
vs
Rio Ave
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
11:00
Cd Tacon
vs
Real Betis Balompie
Primera Divizija (Ž)
BT Sport 2
TELEDEPORTE
Gledaj Uzivo
11:15
Feyenoord
vs
Sparta
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
Football 2 HD UA
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
11:15
Eindhoven
vs
Ajax
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
11:30
Warta Poznan
vs
Gornik Leczna
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
11:30
Atalanta
vs
Cagliari
Serie A
Match Futbol 1 HD
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
Paramount+
Sport TV3 HD
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD
C More Live HD
›
12:00
Lorient
vs
Lens
Liga 1
Match Futbol 2 HD
BT Sport//ESPN
Novasports Prime HD
Bein Sports HD 4 TR
›
12:00
Liverpool FC
vs
Cardiff
FA Kup
beIN Sports 1 HD France
V Sport Premium HD
Match Futbol 3 HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Sport TV2 HD
›
12:30
Holstein Kiel
vs
Fortuna Dusseldorf
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
12:30
Darmstadt 1898
vs
Hamburger SV
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
beIN SPORT Max 8 HD
novasports4 HD
›
12:30
Dynamo Dresden
vs
Hansa Rostock
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
12:30
FC Arges Pitesti
vs
Academica Clinceni
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
12:30
Chelsea Lfc
vs
Manchester City Lfc
FA Super Liga (Ž)
BBC 2 Wales
Gledaj Uzivo
12:45
Aoc-Kissamikos
vs
Kallithea
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
13:00
Valencia
vs
Real Sociedad
LaLiga
ESPN+
beIN Sports 2 HD France
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 2 RO
M. LaLiga
›
13:00
Amorebieta
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
M. LaLiga 3
›
13:00
Fuenlabrada
vs
Real Valladolid
LaLiga 2
M. LaLiga 2
›
13:00
Alanyaspor
vs
Galatasaraj
Super Liga
beIN SPORT Max 9 HD
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Rizespor
vs
Adana Demirspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Menemen Belediyespor
vs
Adanaspor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:15
Mezokovesd Zsory SE
vs
Puskas Akademia FC
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
13:30
Groningen
vs
Go Ahead Eagles
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
›
13:30
Willem II
vs
RKC Waalwijk
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
13:30
Motherwell
vs
Celtic
Premiership
Sky Sports Main Event HD
›
13:30
Pescara Calcio
vs
Gubbio
Serie C, Skupina B
SKY Sport 254 HD
Gledaj Uzivo
13:30
Olbia Calcio 1905
vs
Virtus Entella
Serie C, Skupina B
SKY Sport 256 HD
Gledaj Uzivo
13:30
ASD Turris Calcio
vs
Calcio Catania
Serie C, Skupina C
SKY Sport 255 HD
Gledaj Uzivo
13:45
Olympique Lyon
vs
Girondins Bordeaux
1. Divizija (Ž)
CANAL+ SPORT FR
C8
Gledaj Uzivo
14:00
Rakow Czestochowa
vs
Wisla Krakow
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
14:00
OGC Nice
vs
Clermont
Liga 1
Match Futbol 2 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
Bein Sports HD 4 TR
›
14:00
Strasbourg
vs
FC Nantes
Liga 1
BT Sport//ESPN
›
14:00
Bologna
vs
Empoli
Serie A
beIN SPORT Max10 HD
Paramount+
›
14:00
Sampdoria
vs
Sassuolo
Serie A
beIN SPORT Max 5 HD
C More MAX HD FI
Paramount+
›
14:00
Venezia
vs
Napoli
Serie A
Match Futbol 1 HD
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD
C More Live HD
M.LCAMPEON 1 ES
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
Sport TV3 HD
›
14:00
Atletico Mineiro MG
vs
CA Patrocinense MG
Mineiro
PFC HD
Gledaj Uzivo
14:30
Borussia Dortmund
vs
Bayer Leverkusen
Bundesliga
Sky Sports Mix HD
Match Futbol 3 HD
ESPN+
V Sport Football HD SE
beIN SPORT Max 6 HD
M.LCAMPEONES ES
Bein Sports HD 3 TR
Digi Sport 3 RO
›
15:15
Barcelona
vs
Atletico Madrid
LaLiga
ESPN+
beIN Sports 2 HD France
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga
Digi Sport 1 RO
›
15:15
Cremonese
vs
SS Monza 1912
Serie B
SKY Sport 252 HD
›
15:15
Pordenone Calcio
vs
Spal
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
15:30
Gil Vicente
vs
CD Santa Clara
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
15:30
Boavista
vs
Vizela
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
Učitaj Više
×
Close