Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
09 May
10 May
11 May
12 May
13 May
24.01.2022
01:00
Santos Laguna
vs
Necaxa
Liga MX, Clausura
ESPN Deportes
Gledaj Uzivo
13:30
Wolfsberger
vs
Šahtar Donjeck
Klupske Prijateljske
Football 1 HD UA
Gledaj Uzivo
15:30
Botošani
vs
Sepsi OSK
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
16:00
Gvineja
vs
Gambija
Afrički Kup Nacija
beIN Sports 3 HD France
Sky Sports Main Event HD
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
17:30
Asteras Tripolis
vs
Apollon Smyrnis
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
18:00
Farul Constanta
vs
U Craiova 1948 SA
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
19:00
Kamerun
vs
Komori
Afrički Kup Nacija
beIN Sports 3 HD France
Sky Sports PL HD
ESPN 2 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Oss
vs
AZ Alkmaar II
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
19:45
Blackburn Rovers
vs
Middlesbrough FC
Championship
Bein Sports HD 2 TR
Sky Sports Main Event HD
beIN SPORT Max 4 HD
V Sport Extra HD
›
19:45
SM Caen
vs
AC Ajaccio
Liga 2
Bein Sports HD 3 TR
beIN Sports 2 HD France
NOVA Sport 2 HD CZ
›
19:45
Annecy
vs
US Concarneau
National
CANAL+ SPORT FR
›
20:00
Almeria
vs
SD Eibar
LaLiga 2
beIN SPORT Max 5 HD
Digi Sport 4 RO
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga
GOL ES
M. LaLiga 1
›
20:00
Real Sociedad B
vs
FC Cartagena
LaLiga 2
M. LaLiga
›
20:15
Leixoes
vs
Chaves
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
25.01.2022
08:45
Melbourne Victory
vs
Sydney
A-Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 2 TR
›
15:00
Anagennisi Karditsas 1904
vs
Panathinaikos
Grčki Kup
Match Futbol 2 HD
›
16:00
Senegal
vs
Kabo Verde
Afrički Kup Nacija
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN Sports 1 HD France
V Sport Premium HD
Sky Sports Main Event HD
ESPN 1 HD NL
›
19:00
Maroko
vs
Malavi
Afrički Kup Nacija
beIN Sports 1 HD France
V Sport Premium HD
Sky Sports PL HD
ESPN 2 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Excelsior
vs
ADO Den Haag
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
19:45
Benfica
vs
Boavista
Liga Kup
Sport TV1 HD
Football 1 HD UA
›
19:45
Queens Park Rangers
vs
Swansea City
Championship
Sky Sports Football HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
V Sport Extra HD
›
26.01.2022
00:00
Boavista RJ
vs
Botafogo RJ
Carioca
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
06:05
Macarthur
vs
Perth Glory FC
A-Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
15:00
Sudtirol
vs
US Triestina Calcio 1918
Serie C, Skupina A
Sky Sport Uno HD
›
15:00
AEK Atena
vs
PAOK
Grčki Kup
Match Futbol 2 HD
›
16:00
Obala Bjelokosti
vs
Egipat
Afrički Kup Nacija
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
Sky Sports Main Event HD
ESPN 1 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
18:00
Lamia
vs
Aris
Grčki Kup
Match Futbol 2 HD
›
18:00
SCO Angers
vs
AS Saint Etienne
Liga 1
Bein Sports HD 2 TR
NOVA Sport 2 HD CZ
Digi Sport 4 RO
›
19:00
EC Juventude RS
vs
Internacional RS
Gaucho
PFC HD
Gledaj Uzivo
19:00
Mali
vs
Ekvatorska Gvineja
Afrički Kup Nacija
beIN Sports 2 HD France
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
Sky Sports PL HD
ESPN 1 HD NL
›
19:00
Lecce
vs
LR Vicenza Virtus
Serie B
SKY Sport 251 HD
›
19:00
Chelsea Lfc
vs
West Ham United Lfc
FA Super Liga (Ž)
V Sport Football HD SE
Gledaj Uzivo
19:45
Hearts
vs
Celtic
Premiership
Sky Sports Football HD
Match Futbol 3 HD
V Sport Extra HD
›
19:45
Sporting CP
vs
CD Santa Clara
Liga Kup
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
›
22:00
Gremio
vs
Caxias
Gaucho
PFC HD
Gledaj Uzivo
27.01.2022
00:35
Flamengo RJ
vs
Portuguesa RJ
Carioca
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
09:10
Australija
vs
Vijetnam
SP Kvalifikacije, Azija
C More Sport 1 HD FI
›
10:00
Japan
vs
Kina
SP Kvalifikacije, Azija
C More Sport 2 HD FI
›
19:30
Arsenal LFC
vs
Brighton & Hove Albion Lfc
FA Super Liga (Ž)
Sky Sports Main Event HD
Gledaj Uzivo
20:15
Estoril Praia
vs
Arouca
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
21:00
Ekvador
vs
Brazil
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
Match Futbol 1 HD
Match TV HD
Sport TV1 HD
M.LCAMPEONES ES
beIN Sports 1 HD France
V Sport Premium HD
›
23:00
Paragvaj
vs
Urugvaj
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
beIN Sports 3 HD France
Match Futbol 2 HD
Sport TV2 HD
M.LCAMPEON 1 ES
›
28.01.2022
00:00
Sjedinjene Američke Države
vs
El Salvador
SP Kvalifikacije, CONCACAF
TUDN
›
00:15
Čile
vs
Argentina
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
beIN Sports 2 HD France
Sport TV1 HD
Match Futbol 1 HD
Match TV HD
V Sport Football HD SE
#Vamos ES
›
18:00
Sepsi OSK
vs
Universitatea Craiova
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:00
AC Ajaccio
vs
Auxerre
Liga 2
beIN Sports 2 HD France
›
19:00
Oss
vs
Den Bosch
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
19:45
Greenock Morton
vs
Raith Rovers
Championship
V Sport Football HD SE
›
19:45
Huddersfield Town
vs
Stoke City
Championship
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN SPORT Max 4 HD
V Sport Extra HD
novasports2 HD
Bein Sports HD 2 TR
Sky Sports Football HD
›
20:00
Real Valladolid
vs
Sporting Gijon
LaLiga 2
Digi Sport 4 RO
M. LaLiga
GOL ES
›
20:00
FC Nantes
vs
Stade Brestois 29
Francuski Kup
Football 3 HD UA
EUROSPORT 2 FR
Bein Sports MAX HD 2 TR
Match Futbol 2 HD
›
20:15
CD Trofense
vs
Benfica B
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
21:00
Kolumbija
vs
Peru
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
Match Futbol 1 HD
beIN SPORT Max 5 HD
V Sport Premium HD
Sport TV2 HD
M.LCAMPEONES ES
›
22:00
Venecuela
vs
Bolivija
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
Match Futbol 2 HD
beIN SPORT Max 4 HD
M.LCAMPEON 1 ES
›
29.01.2022
00:00
Perth Glory
vs
Wellington Phoenix
W-Liga
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
05:50
Brisbane Roar FC
vs
Melbourne City
W-Liga
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
06:35
Melbourne Victory
vs
Wellington Phoenix
FFA Kup
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
08:45
Brisbane Roar
vs
Western Sydney
A-Liga
Bein Sports HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
08:45
Zapadni United
vs
Melbourne City
A-Liga
Bein Sports HD 4 TR
›
11:00
Barcelona
vs
Real Betis Balompie
Primera Divizija (Ž)
BT Sport//ESPN
Gledaj Uzivo
12:00
Voluntari
vs
Gaz Metan
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
12:30
Ross County
vs
Rangers
Premiership
V Sport Premium HD
Match Futbol 3 HD
Sky Sports Football HD
›
13:00
Viktoria 1889 Berlin
vs
Zwickau
3. Liga
rbb Berlin HD
Gledaj Uzivo
13:00
Kaiserslautern
vs
Hallescher
3. Liga
SWR Fernsehen BW HD
Gledaj Uzivo
13:00
Panathinaikos
vs
Asteras Tripolis
Super Liga 1
Match Futbol 3 HD
›
13:00
Paris Saint-Germain
vs
Olympique Lyon
Coupe de France (Ž)
EUROSPORT 2 FR
Gledaj Uzivo
13:05
Energie Cottbus
vs
Carl Zeiss Jena
Regionalliga Sjeveroistok
MDR S-ANHALT HD
Gledaj Uzivo
13:30
Juventus
vs
Feralpisalo
Serie C, Skupina A
Sky Sport Uno HD
›
13:30
Lecco
vs
US Triestina Calcio 1918
Serie C, Skupina A
SKY Sport 252 HD
›
15:00
Fulham FC
vs
Blackpool FC
Championship
V Sport Extra HD
novasports2 HD
Bein Sports HD 2 TR
beIN Sports 2 HD France
›
15:00
Academica Clinceni
vs
Farul Constanta
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
15:00
Amorebieta
vs
Girona
LaLiga 2
M. LaLiga
›
15:00
Larissa
vs
PAOK Thessaloniki B
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
15:30
Excelsior
vs
Emmen
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
16:00
Gambija
vs
Kamerun
Afrički Kup Nacija
beIN Sports 1 HD France
Sky Sports Football HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 2 HD NL
BBC 2 Wales
›
16:55
Magdeburg
vs
Saarbrucken
3. Liga
Das Erste HD
Gledaj Uzivo
17:15
SD Eibar
vs
SD Huesca
LaLiga 2
#Vamos ES
M. LaLiga 1
›
17:15
CD Lugo
vs
Burgos CF
LaLiga 2
M. LaLiga
›
17:30
Peterborough United
vs
Sheffield Utd
Championship
V Sport Extra HD
Novasports Prime HD
Bein Sports HD 3 TR
beIN Sports 2 HD France
Sky Sports Football HD
›
17:30
Reims
vs
Bastia
Francuski Kup
Football 2 UA
Bein Sports HD 2 TR
Match Futbol 2 HD
Football 2 HD UA
›
17:45
Eindhoven
vs
MVV Maastricht
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
18:00
Rapid
vs
AFC Uta Arad
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
19:00
Burkina Faso
vs
Tunis
Afrički Kup Nacija
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN Sports 1 HD France
ESPN 2 HD NL
Sky Sports PL HD
›
19:30
Young Boys
vs
Lugano
Super Liga
SRF zwei HD
›
19:45
Benfica
vs
Sporting CP
Liga Kup
Football 1 HD UA
›
20:00
Real Oviedo
vs
Almeria
LaLiga 2
M. LaLiga
#Vamos ES
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 4 HD
›
20:00
Olympique Marseille
vs
Montpellier HSC
Francuski Kup
Football 3 HD UA
EUROSPORT 2 FR
Bein Sports HD 2 TR
Match Futbol 2 HD
›
21:00
Volta Redonda FC RJ
vs
Flamengo RJ
Carioca
Sport TV2 HD
Gledaj Uzivo
30.01.2022
05:05
Sydney
vs
Central Coast Mariners
A-Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
05:05
Newcastle Jets
vs
Canberra United FC
W-Liga
BT Sport//ESPN
Gledaj Uzivo
07:45
Newcastle United Jets
vs
Adelaide United
A-Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 2 TR
›
11:00
Nacional Madeira
vs
FC Porto B
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
11:15
VVV Venlo
vs
Dordrecht
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
12:00
Chindia Targovište
vs
Mioveni
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
12:45
Rio Ave
vs
Varzim
Segunda Liga
Sport TV2 HD
›
12:45
Olympiacos Piraeus B
vs
Niki Volou
Super Liga 2
ERT3 HD
ERT Sports HD
Gledaj Uzivo
12:45
Apollon Pontou
vs
Xanthi
Super Liga 2
ERT Sports HD
Gledaj Uzivo
12:45
AS Elpis Skoutareos
vs
Thesprotos
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
12:45
Kifisias AE
vs
AEK Athens B
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
13:00
CD Leganes
vs
Alcorcon AD
LaLiga 2
M. LaLiga
›
13:00
PAS Janjina
vs
Apollon Smyrnis
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
13:30
Almere City
vs
Telstar
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
13:30
Derby County
vs
Birmingham City
Championship
V Sport Extra HD
novasports2 HD
beIN SPORT Max 4 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 2 TR
Sky Sports Football HD
V Sport Premium HD
›
13:30
Virtus Entella
vs
Modena
Serie C, Skupina B
SKY Sport 256 HD
Gledaj Uzivo
13:30
Reggiana
vs
Siena
Serie C, Skupina B
SKY Sport 255 HD
Gledaj Uzivo
13:30
Cittadella
vs
Cosenza
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
13:30
LR Vicenza Virtus
vs
Alessandria
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
13:30
Parma
vs
Crotone
Serie B
SKY Sport 252 HD
›
14:15
Mezokovesd Zsory SE
vs
MTK Budimpešta
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
15:00
U Craiova 1948 SA
vs
FC Arges Pitesti
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
15:00
FC Cartagena
vs
Fuenlabrada
LaLiga 2
M. LaLiga
M. LaLiga 1
›
15:00
Egipat
vs
Maroko
Afrički Kup Nacija
V Sport Premium HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Kallithea
vs
Diagoras FC
Super Liga 2
ERT Sports HD
Gledaj Uzivo
15:15
AEK Atena
vs
Volos Nps
Super Liga 1
Match Futbol 3 HD
›
15:30
Vizela
vs
Vitoria Guimaraes
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
15:30
Portimonense
vs
CD Tondela
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
15:45
ADO Den Haag
vs
De Graafschap
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
16:00
Cardiff
vs
Nottingham Forest
Championship
V Sport Extra HD
novasports2 HD
beIN SPORT Max 4 HD
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sports Football HD
›
16:30
Monopoli 1966
vs
Virtus Francavilla Calcio
Serie C, Skupina C
SKY Sport 252 HD
Gledaj Uzivo
17:15
Las Palmas
vs
Real Sociedad B
LaLiga 2
M. LaLiga
›
17:15
CD Mirandes
vs
Malaga
LaLiga 2
M. LaLiga 1
›
17:30
PAOK
vs
Olympiacos
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
17:30
Bergerac Perigord
vs
AS Saint Etienne
Francuski Kup
Match Futbol 2 HD
EUROSPORT 2 FR
Bein Sports HD 2 TR
Football 2 HD UA
›
18:00
Dinamo Bukurešt
vs
FCSB
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:00
Sporting Braga
vs
Moreirense
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
19:00
Senegal
vs
Ekvatorska Gvineja
Afrički Kup Nacija
ESPN 1 HD NL
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
BBC 2 Wales
›
20:00
Ponferradina
vs
Tenerife
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
M. LaLiga
#Vamos ES
beIN SPORT Max 4 HD
›
20:00
Lens
vs
AS Monaco
Francuski Kup
V Sport 1 HD
Match Futbol 2 HD
EUROSPORT 2 FR
Match TV HD
Bein Sports HD 2 TR
Football 1 HD UA
›
20:05
Kanada
vs
Sjedinjene Američke Države
SP Kvalifikacije, CONCACAF
V Sport Football HD SE
Telemundo
›
20:30
Porto
vs
Maritimo Madeira
Liga Portugal
BT Sport 2
C More Sport 1 HD FI
Match Futbol 3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV1 HD
›
21:00
Madureira RJ
vs
Fluminense RJ
Carioca
Sport TV4 HD
Gledaj Uzivo
31.01.2022
14:00
Šahtar Donjeck
vs
Crvena Zvezda
Klupske Prijateljske
Football 1 HD UA
Gledaj Uzivo
17:00
Casa Pia
vs
FC Penafiel
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
18:00
CFR Cluj
vs
Botošani
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
19:00
Estoril Praia
vs
Pacos Ferreira
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
19:45
Portsmouth FC
vs
Charlton Athletic
Liga 1
beIN SPORT Max 4 HD
Sky Sports Football HD
V Sport Extra HD
Bein Sports HD 3 TR
›
20:00
UD Ibiza Eivissa
vs
Real Zaragoza
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
M. LaLiga
GOL ES
›
20:15
Paris St Germain
vs
OGC Nice
Francuski Kup
Football 1 HD UA
V Sport Premium HD
Match Futbol 2 HD
FRANCE 3
EUROSPORT 2 FR
Bein Sports HD 2 TR
›
21:15
Famalicao
vs
Arouca
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
01.02.2022
08:45
Macarthur
vs
Zapadni United
A-Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
10:10
Japan
vs
Saudijska Arabija
SP Kvalifikacije, Azija
C More Sport 1 HD FI
Sportkanalen HD
›
13:30
US Triestina Calcio 1918
vs
Juventus
Serie C, Skupina A
Sky Sport Uno HD
›
16:00
Oman
vs
Australija
SP Kvalifikacije, Azija
C More Sport 2 HD FI
›
17:00
Sudtirol
vs
Albinoleffe
Serie C, Skupina A
SKY Sport 251 HD
›
18:00
Auxerre
vs
Paris FC
Liga 2
Bein Sports HD 2 TR
beIN Sports 1 HD France
›
19:45
Hibernian
vs
Hearts
Premiership
V Sport Premium HD
Match Futbol 3 HD
Sky Sports Football HD
›
20:00
Olympique Lyon
vs
Olympique Marseille
Liga 1
Bein Sports HD 2 TR
Digi Sport 2 RO
Match Futbol 2 HD
›
20:30
Bolivija
vs
Čile
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
M.LCAMPEONES ES
Sport TV2 HD
beIN Sports 2 HD France
›
22:00
Sete de Setembro PE
vs
Nautico PE
Pernambucano
PFC HD
Gledaj Uzivo
23:00
Urugvaj
vs
Venecuela
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
Sport TV3 HD
M.LCAMPEON 1 ES
beIN Sports 1 HD France
Match Futbol 2 HD
›
23:30
Argentina
vs
Kolumbija
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
Sport TV2 HD
#Vamos ES
beIN Sports 2 HD France
V Sport Premium HD
›
02.02.2022
00:30
Brazil
vs
Paragvaj
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
V Sport Football HD SE
beIN Sports 3 HD France
Match Futbol 1 HD
M.LCAMPEONES ES
Sport TV1 HD
›
02:00
Peru
vs
Ekvador
SP Kvalifikacije, CONMEBOL
beIN Sports 2 HD France
M.LCAMPEON 1 ES
Sport TV2 HD
›
08:35
Sydney
vs
Brisbane Roar FC
W-Liga
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
08:45
Western Sydney
vs
Perth Glory FC
A-Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Asteras Tripolis
vs
PAS Janjina
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
13:00
Olympiacos Piraeus B
vs
Xanthi
Super Liga 2
ERT Sports HD
Gledaj Uzivo
13:30
Egaleo
vs
Kalamata FC
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
15:15
OFI Krit
vs
Panathinaikos
Super Liga 1
Match Futbol 2 HD
›
15:15
Olympiacos
vs
Panaitolikos
Super Liga 1
novasports2 HD
›
17:30
Aris
vs
AEK Atena
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
18:00
Athletic Bilbao
vs
SD Eibar
Primera Divizija (Ž)
TELEDEPORTE
Gledaj Uzivo
19:00
Benfica
vs
Gil Vicente
Liga Portugal
C More Sport 1 HD FI
Match Futbol 1 HD
›
19:00
Burkina Faso
vs
Senegal
Afrički Kup Nacija
ESPN 1 HD NL
Sky Sports PL HD
beIN Sports 1 HD France
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Rayo Vallecano
vs
Mallorca
Kup Kralja
Sport TV2 HD
Sport2 HU
›
19:30
Apollon Smyrnis
vs
PAOK
Super Liga 1
Match Futbol 2 HD
›
19:30
Gremio
vs
EC Sao Jose RS
Gaucho
PFC HD
Gledaj Uzivo
19:45
Celtic
vs
Rangers
Premiership
Sky Sports Football HD
V Sport Football HD SE
›
20:00
Pescara Calcio
vs
Carrarese Calcio 1908
Serie C, Skupina B
Sky Sport Uno HD
Gledaj Uzivo
20:00
Valencia
vs
Cadiz
Kup Kralja
Sport TV3 HD
Sport1 HU
L'EQUIPE 21 HD
›
20:45
Belenenses
vs
Sporting CP
Liga Portugal
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
C More Sport 2 HD FI
Match Futbol 3 HD
›
22:15
Flamengo RJ
vs
Boavista RJ
Carioca
Sport TV2 HD
Gledaj Uzivo
22:30
Uberlandia
vs
Atletico Mineiro MG
Mineiro
PFC HD
Gledaj Uzivo
03.02.2022
00:30
Sjedinjene Američke Države
vs
Honduras
SP Kvalifikacije, CONCACAF
V Sport Premium HD
Univision
Fox Sports 1
›
08:45
Newcastle United Jets
vs
Brisbane Roar
A-Liga
BT Sport 2
Bein Sports HD 2 TR
›
15:15
Atromitos
vs
Lamia
Super Liga 1
Novasports Prime HD
›
16:30
Al Jazira
vs
AS Pirae
FIFA Klupsko Svjetsko Prvenstvo
Fox Sports 2
›
17:00
Us Avellino 1912
vs
Juve Stabia
Serie C, Skupina C
SKY Sport 252 HD
Gledaj Uzivo
19:00
Kamerun
vs
Egipat
Afrički Kup Nacija
ESPN 1 HD NL
Sky Sports PL HD
beIN Sports 1 HD France
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Real Sociedad
vs
Real Betis
Kup Kralja
Sport TV3 HD
›
20:30
Athletic Bilbao
vs
Real Madrid
Kup Kralja
Sport2 HU
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
L'EQUIPE 21 HD
›
23:15
Fluminense RJ
vs
Audax Rio RJ
Carioca
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
04.02.2022
00:30
EC Juventude RS
vs
Novo Hamburgo
Gaucho
PFC HD
Gledaj Uzivo
06:05
Adelaide United FC
vs
Newcastle Jets
W-Liga
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
08:45
Adelaide United
vs
Sydney
A-Liga
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 2 TR
›
15:30
Mioveni
vs
Voluntari
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
16:00
Wolfsberger
vs
Floridsdorfer
OFB Kup
ORF Sport+ HD
›
17:00
Termalica Bruk-Bet
vs
Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
17:00
Konyaspor
vs
Giresunspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
Kajserispor
vs
Hatayspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:30
Heidenheim 1846
vs
Hannover 96
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
Match Futbol 3 HD
Digi Sport 2 RO
›
17:30
Nurnberg
vs
Ingolstadt
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
›
17:55
Gaz Metan
vs
Rapid
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:15
TSG 1899 Hoffenheim
vs
Köln
Bundesliga (Ž)
EUROSPORT 1 DE
EUROSPORT 1 DE HD
V Sport 1 HD
Gledaj Uzivo
18:20
Ried
vs
Austria Klagenfurt
OFB Kup
ORF Sport+ HD
›
19:00
Emmen
vs
Oss
Prva Divizija
ESPN 2 HD NL
›
19:30
Zaglebie Lubin
vs
Legija Varšava
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
19:30
Hertha BSC
vs
Bochum
Bundesliga
SKY Sport 251 HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
Match Futbol 3 HD
ESPN+
Digi Sport 4 RO
M.LCAMPEONES ES
V Sport Football HD SE
beIN Sports 1 HD France
Sky Sports Mix HD
›
19:45
Birmingham City
vs
Sheffield Utd
Championship
Bein Sports MAX HD 2 TR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
beIN SPORT Max 6 HD
Sky Sports Football HD
V Sport Extra HD
›
19:45
FC Fleury 91
vs
Montpellier Hsc
1. Divizija (Ž)
CANAL+ SPORT FR
Gledaj Uzivo
Učitaj Više
×
Close