Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
23.10.2021
00:30
Avai
vs
Cruzeiro MG
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
02:00
CA Monarcas Morelia
vs
Queretaro
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
09:30
Hermannstadt
vs
ACS Viitorul Selimbar
2. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
10:00
FC Penafiel
vs
Rio Ave
Segunda Liga
Sport TV3 HD
›
10:30
Rakow Czestochowa
vs
Termalica Bruk-Bet
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
10:30
Rizespor
vs
Kasimpaša
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
10:30
Kecioerenguecue
vs
Istanbulspor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
Nižnji Novgorod
vs
Krasnodar
Premijer Liga
Match Premier HD
›
11:00
Veres Rivne
vs
Mariupolj
Premijer Liga
Football 2 HD UA
›
11:30
Jerv
vs
Start
1. Divizija
Eurosport Norge HD
›
11:30
Chelsea
vs
Norwich City
Premijer liga
Sky Sport HD 1 (D)
Sport TV1 HD
V Sport Premium HD
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
Peacock Premium
Sky Sport Football IT HD
›
11:30
Cardiff
vs
Middlesbrough FC
Championship
V Sport Extra HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max10 HD
›
11:30
Holstein Kiel
vs
Darmstadt 1898
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 6
›
11:30
Fortuna Dusseldorf
vs
Karlsruher
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
Digi Sport 3 RO
›
11:30
Nurnberg
vs
Heidenheim 1846
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 9
Match Futbol 3 HD
›
12:00
Voluntari
vs
FC Arges Pitesti
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
12:00
Valencia
vs
Mallorca
LaLiga
C More Sport 2 HD FI
M. LaLiga HD
ESPN+
beIN SPORT Max 8 HD
M. LaLiga
›
12:00
Saarbrucken
vs
1860 München
3. Liga
SR Fernsehen HD
Bayerisches Fernsehen Süd HD
SWR Fernsehen BW HD
Gledaj Uzivo
12:00
Magdeburg
vs
Viktoria 1889 Berlin
3. Liga
MDR S-ANHALT HD
rbb Berlin HD
Gledaj Uzivo
13:00
Lechia Gdansk
vs
Gornik Zabrze
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
Paris FC
vs
Toulouse FC
Liga 2
beIN Sports 1 HD France
›
13:00
Casa Pia
vs
Chaves
Segunda Liga
Sport TV3 HD
›
13:00
Gazisehir Gaziantep
vs
Giresunspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Konyaspor
vs
Kajserispor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Sportiva Salernitana
vs
Empoli
Serie A
Match Futbol 1 HD
C More Live HD
Paramount+
Sport2 HU
beIN SPORT Max 9 HD
›
13:00
Tuzlaspor
vs
Bandirmaspor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:30
Rostov
vs
Arsenal Tula
Premijer Liga
Match Premier HD
›
13:30
Bayern Munchen
vs
1899 Hoffenheim
Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
Match TV HD
#Vamos ES
V Sport Football HD SE
ESPN+
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 4 HD
›
13:30
RB Leipzig
vs
Greuther Furth
Bundesliga
beIN SPORT Max 5 HD
Sky Bundesliga HD 4
Match Futbol 2 HD
ESPN+
›
13:30
VfL Wolfsburg
vs
Freiburg
Bundesliga
beIN SPORT Max 7 HD
Sky Bundesliga HD 5
ESPN+
›
13:30
Arminia Bielefeld
vs
Borussia Dortmund
Bundesliga
ESPN+
beIN SPORT Max 6 HD
Sky Bundesliga HD 3
Match Futbol 3 HD
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 3 RO
›
14:00
Viking
vs
Lillestrom
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
14:00
Crystal Palace
vs
Newcastle United
Premijer liga
Peacock Premium
V Sport Extra HD
›
14:00
Everton
vs
Watford FC
Premijer liga
V Sport Premium HD
USA Network
Sky Sport HD 1 (D)
›
14:00
Leeds United
vs
Wolverhampton Wanderers
Premijer liga
V Sport 1 HD
NBCSN (DirecTV SAT (DVB-S))
Universo
Sky Sport HD 9 (D)
Sport TV1 HD
›
14:00
Southampton FC
vs
Burnley FC
Premijer liga
Peacock Premium
›
14:00
Vorskla Poltava
vs
Šahtar Donjeck
Premijer Liga
Football 1 HD UA
›
14:00
Coventry City
vs
Derby County
Championship
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:00
UD Ibiza Eivissa
vs
Fuenlabrada
LaLiga 2
M. LaLiga 1
M. LaLiga HD
›
14:00
Neusiedl
vs
SV Stripfing
Regionalliga Istok
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
14:15
Cadiz
vs
Deportivo Alaves
LaLiga
beIN SPORT Max 8 HD
M. LaLiga
M. LaLiga HD
ESPN+
›
14:30
Roda Kerkrade
vs
Emmen
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
14:30
Mioveni
vs
Botošani
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
14:30
CD Santa Clara
vs
Famalicao
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
15:00
Austrija Beč
vs
Ried
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
Admira Wacker
vs
WSG Wattens
Bundesliga
Sky Austria 4 HD
›
15:00
Wolfsberger
vs
Austria Klagenfurt
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:30
MKS Pogon Szczecin
vs
Jagiellonia Bialystok
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:00
CSKA Moskva
vs
Krilja Sovjetov
Premijer Liga
Match TV HD
›
16:00
Goztepespor
vs
Trabzonspor
Super Liga
Sport1 CZ
Bein Sports HD 1 TR
Football 3 HD UA
›
16:00
Sassuolo
vs
Venezia
Serie A
C More Live HD
BT Sport 2
Sport2 HU
beIN SPORT Max 9 HD
C More MAX HD FI
Match Futbol 1 HD
Sport TV3 HD
Paramount+
›
16:00
Boluspor
vs
Menemen Belediyespor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
16:00
Samsunspor
vs
Erzurumspor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:15
Sporting Gijon
vs
Real Valladolid
LaLiga 2
beIN SPORT Max 4 HD
M. LaLiga 1
M. LaLiga HD
#Vamos ES
›
16:15
Engleska
vs
Sjeverna Irska
SP Kval. (Ž), Europa
ITV1 Anglia E
Gledaj Uzivo
16:30
Brighton & Hove Albion FC
vs
Manchester City
Premijer liga
Sky Sport Football IT HD
V Sport Premium HD
Universo
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport HD 1 (D)
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
Sport TV1 HD
›
16:30
Čornomorec Odesa
vs
FC Lviv
Premijer Liga
Football 2 HD UA
›
16:30
Hertha BSC
vs
Borussia Monchengladbach
Bundesliga
V Sport Football HD SE
ESPN+
Sky Sports Football HD
beIN Sports 2 HD France
Sky Bundesliga HD 1
M.LCAMPEONES ES
Match Futbol 3 HD
›
16:30
Elche
vs
Espanyol Barcelona
LaLiga
ESPN+
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 8 HD
M. LaLiga
M. LaLiga HD
›
16:45
Utrecht
vs
Heerenveen
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
›
17:00
CD Tondela
vs
Porto
Liga Portugal
Match Futbol 2 HD
RMC Sport 2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV2 HD
›
17:30
Dinamo Bukurešt
vs
Rapid
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:00
Zwolle
vs
Heracles
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
18:00
Wisla Krakow
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
Grasshoppers
vs
Zurich
Super Liga
SRF zwei HD
›
18:30
Schalke 04
vs
Dynamo Dresden
2. Bundesliga
SPORT1 DE
Sky Bundesliga HD 2
›
18:30
Malaga
vs
CD Lugo
LaLiga 2
M. LaLiga 2
M. LaLiga HD
GOL ES
›
18:45
Bologna
vs
AC Milan
Serie A
Paramount+
Sport TV3 HD
Match TV HD
SKY Sport 251 HD
Digi Sport 2 RO
Sport2 HU
Sportkanalen HD
beIN Sports 1 HD France
C More Sport 1 HD FI
Match Futbol 1 HD
M.LCAMPEONES ES
›
19:00
RKC Waalwijk
vs
Sparta
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
›
19:00
Lille Osc
vs
Stade Brestois 29
Liga 1
Digi Sport 4 RO
CANAL+ Decale
›
19:00
Athletic Bilbao
vs
Villarreal CF
LaLiga
ESPN+
beIN Sports 2 HD France
Digi Sport 3 RO
M. LaLiga
C More Sport 2 HD FI
M. LaLiga HD
›
19:00
CD Leganes
vs
Tenerife
LaLiga 2
M. LaLiga 1
M. LaLiga HD
›
19:30
Seattle Sounders
vs
Sporting Kansas City
MLS
Sport TV2 HD
Univision
Sky Sports Football HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Football 2 HD UA
›
19:30
Vitoria BA
vs
Brasil de Pelotas
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
19:30
Sporting CP
vs
Moreirense
Liga Portugal
Sport TV1 HD
Match Futbol 2 HD
RMC Sport 1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
20:00
EC Juventude RS
vs
Ceara
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
20:00
Santos
vs
America FC MG
Brasileiro Serie A
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:00
Columbus Crew
vs
New York Red Bulls
MLS
ESPN+
Sky Sports Football HD
›
22:00
Fluminense RJ
vs
Flamengo RJ
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
22:00
CSA
vs
Operario
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
22:00
Puebla
vs
Leon
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
22:06
CF Monterrey
vs
Necaxa
Liga MX, Apertura
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
22:15
Fortaleza
vs
Atletico Paranaense
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
23:30
New York City
vs
DC United
MLS
ESPN+
›
23:30
Philadelphia Union
vs
Nashville SC
MLS
ESPN+
›
23:30
Toronto
vs
Montreal Impact
MLS
ESPN+
›
24.10.2021
00:00
Minnesota United
vs
Los Angeles FC
MLS
ESPN+
›
00:00
Chicago Fire
vs
Real Salt Lake
MLS
ESPN+
›
00:00
Inter Miami CF
vs
Cincinnati
MLS
ESPN+
›
00:00
CF America
vs
Tigres Uanl
Liga MX, Apertura
Univision
Gledaj Uzivo
01:00
Colorado Rapids
vs
Portland Timbers
MLS
ESPN+
›
02:00
La Galaxy
vs
Dallas
MLS
TUDN
›
02:00
San Jose Earthquakes
vs
Vancouver Whitecaps
MLS
Sportkanalen HD
ESPN+
›
02:00
Guadalajara Chivas
vs
Cruz Azul
Liga MX, Apertura
Universo
Gledaj Uzivo
06:00
Daegu
vs
Suwon
K-Liga 1
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:00
Kairat Almati
vs
Astana
Premijer Liga
Match Futbol 2 HD
›
09:30
Universitatea Cluj
vs
Unirea Dej
2. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
10:00
Cerezo Osaka
vs
Yokohama F Marinos
J. Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:00
Feirense
vs
CF Estrela
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
10:15
Twente
vs
NEC Nijmegen
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
10:30
Fatih Karagumruk SK
vs
Hatayspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
10:30
Atalanta
vs
Udinese
Serie A
Sport2 HU
beIN Sports 2 HD France
Paramount+
Digi Sport 3 RO
Sport TV3 HD
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
Match Futbol 1 HD
M.LCAMPEONES ES
›
10:30
Altinordu FK
vs
Umraniyespor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
St Mirren
vs
Rangers
Premiership
Match Futbol 3 HD
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
›
11:00
Ufa
vs
Rubin Kazan
Premijer Liga
Match Premier HD
›
11:00
OGC Nice
vs
Olympique Lyon
Liga 1
Digi Sport 2 RO
Match Futbol 2 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
›
11:00
Ruh Viniki
vs
Fc Minaj
Premijer Liga
Football 1 HD UA
›
11:30
St. Pauli
vs
Hansa Rostock
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
11:30
Regensburg
vs
Hannover 96
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
11:30
SV Sandhausen
vs
Werder Bremen
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
›
12:00
Sevilla
vs
Levante
LaLiga
beIN SPORT Max 6 HD
M. LaLiga HD
Sportkanalen HD
M. LaLiga
ESPN+
›
12:00
Amorebieta
vs
Real Sociedad B
LaLiga 2
M. LaLiga HD
M. LaLiga 4
›
12:00
CD Mirandes
vs
Almeria
LaLiga 2
M. LaLiga HD
M. LaLiga 3
›
12:30
Cambuur
vs
Feyenoord
Eredivizija
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
Football 3 HD UA
›
12:30
Vitesse
vs
Go Ahead Eagles
Eredivizija
Sport TV5 HD
ESPN 2 HD NL
Football 2 HD UA
›
12:30
TSV Hartberg
vs
Rapid Beč
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
12:30
LASK
vs
SCR Altach
Bundesliga
Sky Austria 4 HD
›
13:00
Ham-Kam
vs
Ranheim IL
1. Divizija
MAX HD
›
13:00
Brentford FC
vs
Leicester City
Premijer liga
Peacock Premium
V Sport 1 HD
›
13:00
West Ham United
vs
Tottenham Hotspur
Premijer liga
RMC Sport 1 HD
Sport TV1 HD
Sky Sport HD 1 (D)
NBCSN (DirecTV SAT (DVB-S))
Sky Sports PL HD
V Sport Premium HD
CANAL+ SPORT FR
›
13:00
Zaglebie Lubin
vs
Cracovia
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
Antalyaspor
vs
Istanbul Bašakšehir
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
13:00
Sivasspor
vs
Adana Demirspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Hellas Verona
vs
Lazio
Serie A
Sport TV3 HD
Paramount+
Digi Sport 2 RO
Sport2 HU
beIN SPORT Max 4 HD
C More Sport 2 HD FI
C More Live HD
›
13:00
Fiorentina
vs
Cagliari
Serie A
Paramount+
Digi Sport 4 RO
Sport TV3 HD
beIN Sports 2 HD France
Match Futbol 1 HD
›
13:00
Balikesirspor
vs
Bursaspor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:30
Ahmat Grozni
vs
Ural Ekaterinburg
Premijer Liga
Match Premier HD
›
13:30
Köln
vs
Bayer Leverkusen
Bundesliga
M.LCAMPEONES ES
beIN SPORT Max 5 HD
ESPN+
Digi Sport 3 RO
Match Futbol 3 HD
V Sport Football HD SE
›
14:15
Barcelona
vs
Real Madrid
LaLiga
ESPN+
Digi Sport 1 RO
M. LaLiga HD
beIN Sports 1 HD France
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga
›
14:30
Pacos Ferreira
vs
Arouca
Liga Portugal
Sport TV2 HD
›
14:45
Ajax
vs
PSV Eindhoven
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
Sport TV5 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Football 2 HD UA
Match Futbol 2 HD
›
15:00
Salzburg
vs
SK Sturm Graz
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
›
15:00
AS Monaco
vs
Montpellier HSC
Liga 1
CANAL+ SPORT FR
›
15:30
Manchester United
vs
Liverpool FC
Premijer liga
Sport TV3 HD
Sky Sport HD 1 (D)
NBCSN (DirecTV SAT (DVB-S))
Sky Sports PL HD
V Sport Premium HD
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
›
15:30
Warta Poznan
vs
Stal Mielec
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
15:30
VfB Stuttgart
vs
Union Berlin
Bundesliga
ESPN+
Match Futbol 3 HD
V Sport Football HD SE
›
15:45
Metalist Harkiv
vs
FC Podillya Khmelnytskyi
Prva Liga
Football 3 HD UA
Gledaj Uzivo
16:00
Zenit Sankt Peterburg
vs
Spartak Moskva
Premijer Liga
Match Premier HD
›
16:00
Santos
vs
Deportivo Toluca
U20 Liga
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
16:00
Fenerbahče
vs
Alanyaspor
Super Liga
beIN SPORT Max 8 HD
Football 1 HD UA
Bein Sports HD 1 TR
›
16:00
Roma
vs
Napoli
Serie A
M.LCAMPEONES ES
Paramount+
Digi Sport 2 RO
Sport TV4 HD
Sport2 HU
beIN Sports 2 HD France
C More Sport 2 HD FI
Match Futbol 1 HD
BT Sport 2
Sportkanalen HD
›
16:00
Kocaelispor
vs
Genclerbirligi
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:15
Burgos CF
vs
SD Huesca
LaLiga 2
M. LaLiga HD
M. LaLiga 4
›
16:15
Ponferradina
vs
Real Oviedo
LaLiga 2
M. LaLiga 3
M. LaLiga HD
›
16:30
Real Betis
vs
Rayo Vallecano
LaLiga
M. LaLiga
ESPN+
Digi Sport 3 RO
M. LaLiga HD
beIN SPORT Max 6 HD
C More Live HD
›
17:00
Odds BK
vs
Brann
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
17:00
Pumas Unam
vs
Xolos de Tijuana
Liga MX, Apertura
Univision
Gledaj Uzivo
17:00
Vizela
vs
Benfica
Liga Portugal
Sport TV1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
C More Sport 1 HD FI
RMC Sport 2 HD
›
17:30
Bochum
vs
Eintracht Frankfurt
Bundesliga
V Sport Football HD SE
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 5 HD
ESPN+
Match Futbol 3 HD
›
17:30
Farul Constanta
vs
FCSB
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:00
Groningen
vs
AZ Alkmaar
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
Football 3 HD UA
›
18:00
GKS Piast Gliwice
vs
Legija Varšava
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:00
Gremio FB Porto Alegre
vs
Ceara SC CE U23
U23 Brasileiro
PFC HD
Gledaj Uzivo
18:45
Olympique Marseille
vs
Paris St Germain
Liga 1
Digi Sport 2 RO
Sky Sport Football IT HD
Match Futbol 2 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
›
18:45
Inter
vs
Juventus
Serie A
M.LCAMPEONES ES
#Vamos ES
Paramount+
Digi Sport 3 RO
Sport TV2 HD
Sport2 HU
beIN Sports 1 HD France
C More Sport 2 HD FI
Match Futbol 1 HD
›
19:00
Atletico Mineiro MG
vs
Cuiaba Esporte Clube MT
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
19:00
Internacional RS
vs
Corinthians SP
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Nautico PE
vs
Vasco Da Gama RJ
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
19:00
Clube DO Remo PA
vs
Ponte Preta
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
19:00
Atletico Madrid
vs
Real Sociedad
LaLiga
C More Live HD
M. LaLiga
ESPN+
Digi Sport 2 RO
C More Sport 1 HD FI
beIN Sports 2 HD France
›
19:00
Las Palmas
vs
Alcorcon AD
LaLiga 2
M. LaLiga 2
M. LaLiga HD
›
19:30
Portimonense
vs
Estoril Praia
Liga Portugal
Sport TV3 HD
›
21:00
Austin FC
vs
Houston Dynamo
MLS
ESPN Deportes
Football 2 HD UA
›
21:15
CA Bragantino SP
vs
Sao Paulo SP
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
PFC HD
›
23:15
Velez Sarsfield
vs
Boca Juniors
Profesionalna Liga
Football 3 HD UA
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
23:30
Orlando City
vs
New England Revolution
MLS
Sportkanalen HD
ESPN 4 HD NL
Fox Deportes
Fox Sports 1
Sport TV5 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
›
23:30
Bahia BA
vs
Chapecoense
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
23:30
Brusque
vs
Vila Nova
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
25.10.2021
00:00
San Luis
vs
Atlas
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
02:00
Pachuca
vs
Juarez
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
12:30
Concordia Chiajna
vs
FC Brasov Steagul Renaste
2. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
14:30
Academica Clinceni
vs
AFC Uta Arad
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
16:00
Lokomotiv Moskva
vs
PFK Soči
Premijer Liga
Match Premier HD
›
17:00
Bešiktaš
vs
Galatasaraj
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
Sport2 HU
Sport2 CZ
beIN Sports 2 HD France
›
17:30
CFR Cluj
vs
Sepsi OSK
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:00
Gil Vicente
vs
Sporting Braga
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
18:45
Auxerre
vs
Bastia
Liga 2
NOVA Sport 2 HD CZ
Bein Sports HD 4 TR
beIN Sports 1 HD France
›
18:45
Red Star
vs
Le Mans FC
National
CANAL+ SPORT FR
›
19:00
Getafe
vs
Celta Vigo
LaLiga
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 3 RO
ESPN+
M. LaLiga
beIN SPORT Max 4 HD
›
19:00
Girona
vs
Real Zaragoza
LaLiga 2
M. LaLiga 1
C More Sport 2 HD FI
M. LaLiga
GOL ES
›
19:45
Atletico Lanus
vs
Talleres de Cordoba
Profesionalna Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV3 HD
›
22:00
River Plate
vs
Argentinos Juniors
Profesionalna Liga
Sport TV1 HD
›
23:00
AC Goianiense GO
vs
Gremio
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
26.10.2021
00:30
Palmeiras SP
vs
Recife PE
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
09:30
SV Lafnitz
vs
Wolfsberger
OFB Kup
ORF Sport+ HD
›
10:00
Ankaraguču
vs
Somaspor SK
Turski Kup
A Spor TR
›
12:00
Orenburg
vs
Dinamo Moskva
Ruski Kup
Match Premier HD
Gledaj Uzivo
12:00
Bosna i Hercegovina
vs
Rusija
SP Kval. (Ž), Europa
Match Igra RU HD
Match Arena RU HD
Gledaj Uzivo
12:00
ACSO Filiaši
vs
Hermannstadt
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
12:30
Altay Izmir
vs
Derince Belediyespor
Turski Kup
A Spor TR
›
14:00
Metallurg Lipetsk
vs
CSKA Moskva
Ruski Kup
Match Premier HD
Gledaj Uzivo
14:00
Ukrajina
vs
Španjolska
SP Kval. (Ž), Europa
Football 1 HD UA
TELEDEPORTE
Gledaj Uzivo
14:05
Njemačka
vs
Izrael
SP Kval. (Ž), Europa
Das Erste HD
Gledaj Uzivo
15:00
Kazakstan
vs
Francuska
SP Kval. (Ž), Europa
W9
Gledaj Uzivo
15:00
Samsunspor
vs
Konya Anadolu Selcukspor
Turski Kup
A Spor TR
›
15:00
Gaz Metan
vs
Chindia Targovište
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
15:15
Finska
vs
Irska
SP Kval. (Ž), Europa
YLE TV2 HD
Gledaj Uzivo
15:30
Bohemians Prag 1905
vs
Vysočina Jihlava
Kup
ČT sport
›
16:30
Spezia
vs
Genoa
Serie A
Match Futbol 1 HD
SKY Sport 251 HD
beIN SPORT Max 4 HD
BT Sport 2
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
Paramount+
›
16:30
Venezia
vs
Sportiva Salernitana
Serie A
Paramount+
Match Futbol 2 HD
beIN SPORT Max 5 HD
BT Sport 3
DAZN
›
Učitaj Više
×
Close