Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
05 May
06 May
07 May
08 May
09 May
21.09.2021
13:00
Baia Mare
vs
Politehnika Jaši
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
14:00
Fatih Karagumruk SK
vs
Antalyaspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
14:00
Rizespor
vs
Altay Izmir
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
14:00
Rusija
vs
Crna Gora
SP Kval. (Ž), Europa
Match Premier HD
Gledaj Uzivo
14:00
Njemačka
vs
Srbija
SP Kval. (Ž), Europa
ZDF HD
Gledaj Uzivo
14:00
Sellier & Bellot Vlašim
vs
Sigma Olomouc
Kup
ČT sport
›
15:00
Vysočina Jihlava
vs
Pardubice
Kup
ČT sport
›
15:00
Viktoria Plzen
vs
Pribram
Kup
ČT sport
›
15:00
Opava
vs
Mlada Boleslav
Kup
ČT sport
›
15:45
Petrolul Ploešti
vs
U Craiova 1948 SA
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
16:00
Alessandria
vs
Ascoli Calcio 1898
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
16:00
Benevento
vs
Cittadella
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
16:00
Sjeverna Makedonija
vs
Austrija
SP Kval. (Ž), Europa
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
16:30
Bologna
vs
Genoa
Serie A
Sport TV4 HD
beIN SPORT Max 5 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
Match Futbol 1 HD
Paramount+
Sport1 HU
›
16:30
Švedska
vs
Gruzija
SP Kval. (Ž), Europa
SVT2
Gledaj Uzivo
16:45
Fortuna Sittard
vs
Ajax
Eredivizija
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
Football 1 HD UA
Match Futbol 2 HD
›
17:00
Varzim
vs
CF Estrela
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
17:00
Bešiktaš
vs
Adana Demirspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
Sport2 CZ
beIN SPORT Max 9 HD
Football 2 HD UA
›
17:00
Yeni Malatyaspor
vs
Sivasspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Kosovo
vs
Norveška
SP Kval. (Ž), Europa
NRK2 HD
Gledaj Uzivo
17:00
Moldavija
vs
Švicarska
SP Kval. (Ž), Europa
SRF zwei HD
Gledaj Uzivo
17:00
Grčka
vs
Kazakstan
SP Kval. (Ž), Europa
novasports1 HD
Gledaj Uzivo
17:00
Estonija
vs
Vels
SP Kval. (Ž), Europa
BBC 2 Wales
Gledaj Uzivo
17:30
Getafe
vs
Atletico Madrid
LaLiga
M. LaLiga
beIN Sports 3 HD France
C More Live HD
Spiler 2 TV
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 2 RO
M. LaLiga HD
ESPN+
›
18:00
SM Caen
vs
Dijon Fco
Liga 2
beIN Sports 2 HD France
›
18:00
Paris FC
vs
Olympique Nimes
Liga 2
beIN Sports 1 HD France
›
18:00
Mađarska
vs
Španjolska
SP Kval. (Ž), Europa
M4 Sport HD
Gledaj Uzivo
18:15
Luksemburg
vs
Engleska
SP Kval. (Ž), Europa
ITV4
Gledaj Uzivo
18:25
Vorwarts Steyr
vs
Ried
OFB Kup
ORF Sport+ HD
›
18:30
Crotone
vs
Lecce
Serie B
Sky Sport Uno HD
›
18:30
Pisa
vs
SS Monza 1912
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
18:30
Pordenone Calcio
vs
Urbs Reggina 1914
Serie B
SKY Sport 255 HD
›
18:30
Spal
vs
LR Vicenza Virtus
Serie B
SKY Sport 257 HD
›
18:30
Cosenza
vs
Como
Serie B
SKY Sport 256 HD
›
18:30
Mioveni
vs
Rapid
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:45
Fiorentina
vs
Inter
Serie A
Paramount+
Match Futbol 1 HD
M.LCAMPEONES ES
Sport1 HU
Sport TV4 HD
beIN SPORT Max 5 HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 3 RO
›
18:45
Atalanta
vs
Sassuolo
Serie A
Paramount+
BT Sport 2
Match Futbol 2 HD
Sport2 HU
beIN SPORT Max10 HD
SKY Sport 251 HD
›
18:45
Queens Park Rangers
vs
Everton
EFL Kup
V Sport Football HD SE
beIN SPORT Max 9 HD
›
18:45
Fulham FC
vs
Leeds United
EFL Kup
V Sport 1 HD
beIN SPORT Max 8 HD
›
18:45
Norwich City
vs
Liverpool FC
EFL Kup
Sky Sports Main Event HD
Sport TV2 HD
NOVA Sport 2 HD CZ
beIN SPORT Max 6 HD
Digi Sport 4 RO
V Sport Premium HD
novasports2 HD
›
18:45
Manchester City
vs
Wycombe Wanderers
EFL Kup
Match Futbol 3 HD
Sport TV3 HD
beIN SPORT Max 7 HD
NOVA Sport 1 HD CZ
›
19:00
Guarani FC SP
vs
Clube DO Remo PA
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
19:00
RKC Waalwijk
vs
Willem II
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
19:00
Slovenija
vs
Francuska
SP Kval. (Ž), Europa
W9
Gledaj Uzivo
20:00
Athletic Bilbao
vs
Rayo Vallecano
LaLiga
ESPN+
Digi Sport 2 RO
GOL ES
beIN Sports 3 HD France
Spiler 2 TV
C More Live HD
C More Sport 1 HD FI
›
20:00
Levante
vs
Celta Vigo
LaLiga
ESPN+
M. LaLiga
M. LaLiga HD
›
21:45
Inter Moengotapoe
vs
Olimpia
CONCACAF Liga
Fox Sports 2
›
22:00
Avai
vs
Goias
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
22:00
Brasil de Pelotas
vs
CRB
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
22:00
Sampaio Correa FC MA
vs
Brusque
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
23:30
Sjedinjene Američke Države
vs
Paragvaj
Međun. Prijateljske (Ž)
Fox Sports 1
Gledaj Uzivo
22.09.2021
00:00
Forge FC
vs
CA Independiente De La Chorrera
CONCACAF Liga
Fox Sports 2
›
00:30
Nautico PE
vs
Londrina
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
00:30
Vila Nova
vs
AD Confianca SE
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
00:30
Palmeiras SP
vs
Atletico Mineiro MG
Copa Libertadores
Sport TV1 HD
Match TV HD
ESPN 1 HD NL
Match Futbol 2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
02:00
Juarez
vs
San Luis
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
02:00
Deportivo Guastatoya
vs
Liga Deportiva Alajuelense
CONCACAF Liga
Fox Sports 2
›
12:00
FC Arges Pitesti
vs
Botošani
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
13:30
Karvina
vs
Chrudim
Kup
ČT sport
›
13:30
FK Prepere
vs
Jablonec
Kup
ČT sport
›
13:30
Prostejov
vs
Bohemians Prag 1905
Kup
ČT sport
›
13:30
Fotbal Trinec
vs
Teplice
Kup
ČT sport
›
13:30
Zapy
vs
Hradec Kralove
Kup
ČT sport
›
13:30
FK Zbuzany 1953
vs
Slovacko
Kup
ČT sport
›
13:45
Loko Vltavin
vs
Banik Ostrava
Kup
CT Sport HD
›
14:00
Gazisehir Gaziantep
vs
Istanbul Bašakšehir
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
14:00
Lišen
vs
Sparta Prag
Kup
ČT sport
›
14:15
Tj Slovan Velvary
vs
Slavia Prag
Kup
ČT sport
›
15:00
Farul Constanta
vs
Sepsi OSK
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
15:15
Olympiacos
vs
Apollon Smyrnis
Super Liga 1
novasports2 HD
›
16:00
Ternana Calcio
vs
Parma
Serie B
Sky Sport Calcio HD
›
16:00
Obolon Kijev
vs
Veres Rivne
Ukrajinski Kup
Football 2 HD UA
Gledaj Uzivo
16:30
Spezia
vs
Juventus
Serie A
Paramount+
Sport2 HU
Sport TV4 HD
#Vamos ES
beIN Sports 2 HD France
Digi Sport 2 RO
›
16:30
Sportiva Salernitana
vs
Hellas Verona
Serie A
Paramount+
beIN SPORT Max 5 HD
Match Futbol 1 HD
›
16:45
Go Ahead Eagles
vs
PSV Eindhoven
Eredivizija
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
novasports4 HD
Match Futbol 3 HD
ESPN 2 HD NL
›
16:45
NEC Nijmegen
vs
Utrecht
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
17:00
Lille Osc
vs
Reims
Liga 1
Bein Sports HD 3 TR
NOVA Sport 2 HD CZ
›
17:00
AS Monaco
vs
AS Saint Etienne
Liga 1
BT Sport 2
Match Futbol 2 HD
novasports3 HD
Bein Sports HD 4 TR
Sky Sport Football IT HD
›
17:00
Kajserispor
vs
Galatasaraj
Super Liga
Sport2 CZ
Bein Sports HD 1 TR
beIN SPORT Max 9 HD
Football 2 HD UA
›
17:00
Goztepespor
vs
Hatayspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:30
Espanyol Barcelona
vs
Deportivo Alaves
LaLiga
ESPN+
beIN SPORT Max10 HD
M. LaLiga HD
›
17:30
Sevilla
vs
Valencia
LaLiga
ESPN Deportes
beIN SPORT Max 7 HD
M. LaLiga HD
C More Live HD
Digi Sport 4 RO
Spiler 2 TV
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga
›
17:30
Aris
vs
Panathinaikos
Super Liga 1
novasports1 HD
›
18:00
Fehervar
vs
Ferencvarosi
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
Šahtar Donjeck
vs
Dinamo Kijev
Super Kup
Football 1 HD UA
›
18:00
Rio Ave
vs
CD Santa Clara
Liga Kup
Sport TV1 HD
›
18:10
Viking
vs
Rosenborg BK
NM Kup
NRK1 HD
Gledaj Uzivo
18:25
Grazer AK
vs
WSG Wattens
OFB Kup
ORF Sport+ HD
›
18:30
St. Gallen 1879
vs
Basel
Super Liga
SRF zwei HD
›
18:30
Cremonese
vs
Perugia
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
18:45
Cagliari
vs
Empoli
Serie A
Paramount+
›
18:45
AC Milan
vs
Venezia
Serie A
C More Sport 2 HD FI
Paramount+
M.LCAMPEONES ES
Sport2 HU
Match Futbol 1 HD
Sport TV4 HD
beIN SPORT Max 5 HD
SKY Sport 251 HD
›
18:45
Manchester United
vs
West Ham United
EFL Kup
NOVA Sport 1 HD CZ
novasports2 HD
Sky Sports Main Event HD
Digi Sport 2 RO
Bein Sports MAX HD 1 TR
V Sport Premium HD
Sport TV2 HD
beIN Sports 1 HD France
›
18:45
Chelsea
vs
Aston Villa FC
EFL Kup
novasports4 HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
Match Futbol 3 HD
Sport TV5 HD
beIN Sports 3 HD France
V Sport Extra HD
›
18:45
Wolverhampton Wanderers
vs
Tottenham Hotspur
EFL Kup
V Sport Football HD SE
novasports5 HD
Sport TV3 HD
beIN SPORT Max 6 HD
›
19:00
Feyenoord
vs
Heerenveen
Eredivizija
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Football 2 HD UA
ESPN 2 HD NL
›
19:00
Zwolle
vs
Sparta
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
19:00
SCO Angers
vs
Olympique Marseille
Liga 1
Bein Sports HD 4 TR
›
19:00
Lorient
vs
OGC Nice
Liga 1
CANAL+ SPORT FR
›
19:00
Metz
vs
Paris St Germain
Liga 1
NOVA Sport 2 HD CZ
CANAL+ Decale
novasports3 HD
Digi Sport 3 RO
Bein Sports HD 3 TR
BT Sport 2
Match Futbol 2 HD
›
20:00
Real Madrid
vs
Mallorca
LaLiga
M. LaLiga
Sportkanalen HD
beIN Sports 2 HD France
M. LaLiga HD
C More Sport 1 HD FI
ESPN+
Spiler 2 TV
Digi Sport 4 RO
›
20:00
Villarreal CF
vs
Elche
LaLiga
beIN SPORT Max 7 HD
M. LaLiga HD
C More Live HD
ESPN+
›
20:15
Famalicao
vs
FC Penafiel
Liga Kup
Sport TV1 HD
›
21:00
HFX Wanderers FC
vs
Montreal Impact
Kanadsko Prvenstvo
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
22:00
Vitoria BA
vs
Coritiba
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
22:15
CA Bragantino SP
vs
Libertad
Copa Sudamericana
Sport TV3 HD
Match Futbol 2 HD
Match Planeta
›
23:30
Inter Miami CF
vs
Nashville SC
MLS
NOVA Sport 1 HD CZ
Sportkanalen HD
ESPN+
›
23:30
Sao Paulo SP
vs
America FC MG
Brasileiro Serie A
PFC HD
Premiere FC South America
›
23.09.2021
00:00
Chicago Fire
vs
New England Revolution
MLS
ESPN+
ESPN 2 HD NL
›
00:00
Comunicaciones
vs
Alianza FC (SLV)
CONCACAF Liga
Fox Sports 2
›
00:00
New York Red Bulls
vs
New York City
MLS
Fox Sports 1
›
00:06
CF Monterrey
vs
Deportivo Toluca
Liga MX, Apertura
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
00:30
Operario
vs
Ponte Preta
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
00:30
Flamengo RJ
vs
Barcelona SC
Copa Libertadores
Match Planeta
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Match Futbol 2 HD
ESPN 1 HD NL
›
02:00
Marathon
vs
Real Esteli
CONCACAF Liga
Fox Sports 2
›
11:15
Zenit Iževsk
vs
CSKA Moskva
Ruski Kup
Match Premier HD
Gledaj Uzivo
13:00
ACSO Filiaši
vs
AFC Uta Arad
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
14:00
Konyaspor
vs
Trabzonspor
Super Liga
Football 2 HD UA
Sport2 HU
Sport2 CZ
beIN SPORT Max 4 HD
Bein Sports HD 1 TR
›
15:45
Ripensia Temišvar
vs
Dinamo Bukurešt
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
16:00
LASK
vs
SV Stripfing
OFB Kup
ORF Sport+ HD
›
16:00
Alians Lipova Dolina
vs
Fc Minaj
Ukrajinski Kup
Football 1 HD UA
Gledaj Uzivo
16:30
Torino
vs
Lazio
Serie A
SKY Sport 251 HD
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
Sport2 HU
Match Futbol 1 HD
Sport TV2 HD
beIN Sports 1 HD France
Paramount+
›
16:30
Sampdoria
vs
Napoli
Serie A
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 2 RO
Match Futbol 2 HD
Sport TV1 HD
beIN SPORT Max 4 HD
M.LCAMPEONES ES
Paramount+
›
16:45
Cambuur
vs
Heracles
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
17:00
Hammarby
vs
IFK Goteborg
Allsvenskan
Kanal 9 HD
›
17:00
Alanyaspor
vs
Kasimpaša
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Fenerbahče
vs
Giresunspor
Super Liga
Sport2 CZ
beIN SPORT Max 8 HD
Bein Sports HD 1 TR
›
17:30
Granada CF
vs
Real Sociedad
LaLiga
M. LaLiga
M. LaLiga HD
beIN SPORT Max 5 HD
C More Live HD
ESPN+
›
17:30
Osasuna
vs
Real Betis
LaLiga
M. LaLiga HD
beIN SPORT Max 6 HD
ESPN+
Spiler 2 TV
›
18:30
Admira Wacker
vs
Rapid Beč
OFB Kup
ORF 1 HD
›
18:30
Universitatea Craiova
vs
CFR Cluj
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:45
Roma
vs
Udinese
Serie A
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
Match Futbol 1 HD
Match TV HD
Sport2 HU
M.LCAMPEONES ES
Sport TV2 HD
beIN Sports 2 HD France
Paramount+
›
18:45
Dundee United
vs
Hibernian
Liga Kup
V Sport Football HD SE
›
19:00
Twente
vs
AZ Alkmaar
Eredivizija
Football 2 HD UA
ESPN 1 HD NL
›
19:15
Pacos Ferreira
vs
Boavista
Liga Kup
Sport TV1 HD
›
20:00
Cadiz
vs
Barcelona
LaLiga
M. LaLiga
C More Sport 1 HD FI
M. LaLiga HD
Digi Sport 2 RO
beIN Sports 1 HD France
ESPN+
Spiler 2 TV
›
22:00
CSA
vs
Botafogo RJ
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
24.09.2021
00:00
Santa Lucia Cotzumalguapa
vs
Saprissa
CONCACAF Liga
Fox Sports 2
›
00:30
Penarol
vs
Atletico Paranaense
Copa Sudamericana
Sport TV1 HD
Match Futbol 2 HD
DAZN 2 HD ES
DAZN 2 HD ES
ESPN 1 HD NL
›
02:00
Pachuca
vs
Necaxa
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
02:00
CD Universitario
vs
CD Motagua
CONCACAF Liga
Fox Sports 2
›
14:00
FC Brasov Steagul Renaste
vs
CSA Steaua Bucuresti
2. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
15:00
Pohronie
vs
AS Trenčin
Superliga
NOVA Sport 1 HD CZ
›
15:00
Viktoria Žižkov
vs
Dukla Prag
FNL
CT Sport HD
›
16:00
Gornik Leczna
vs
Lechia Gdansk
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:00
FK Krasnodar Youth
vs
PFC Sochi Youth
Juniorska Liga
Match Premier HD
Gledaj Uzivo
16:10
SKN St. Polten
vs
SKU Amstetten
2. Liga
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
16:30
Kolos Kovalivka
vs
Vorskla Poltava
Premijer Liga
Football 1 HD UA
›
16:30
Heidenheim 1846
vs
Darmstadt 1898
2. Bundesliga
Digi Sport 4 RO
novasports3 HD
Sky Bundesliga HD 2
Bein Sports HD 3 TR
›
16:30
Regensburg
vs
Erzgebirge Aue
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
Bein Sports HD 2 TR
›
16:30
Olympique Lyon
vs
Guingamp
1. Divizija (Ž)
CANAL+ SPORT FR
Gledaj Uzivo
17:00
Rapid
vs
Voluntari
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
17:00
Altay Izmir
vs
Bešiktaš
Super Liga
beIN SPORT Max 6 HD
Football 2 HD UA
Bein Sports HD 1 TR
›
17:00
Kocaelispor
vs
Tuzlaspor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:00
Telstar
vs
AZ Alkmaar II
Prva Divizija
ESPN 2 HD NL
›
18:00
Zalaegerszeg TE
vs
Paksi
NB I
M4 Sport HD
›
18:00
Real Sociedad B
vs
SD Huesca
LaLiga 2
M. LaLiga
›
18:00
Sporting CP
vs
Maritimo Madeira
Liga Portugal
RMC Sport 1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV2 HD
Match Futbol 2 HD
C More Sport 2 HD FI
›
18:15
CA Paranaense PR
vs
Gremio RS
U20 Campeonato Brasileiro
PFC HD
Gledaj Uzivo
18:30
Jagiellonia Bialystok
vs
Lech Poznanj
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
Greuther Furth
vs
Bayern Munchen
Bundesliga
M.LCAMPEONES ES
Digi Sport 4 RO
Sky Sport Uno HD
beIN Sports 1 HD France
V Sport Premium HD
ESPN+
Match Futbol 3 HD
Bein Sports HD 2 TR
Sky Sports Mix HD
Bein Sports HD 3 TR
›
18:30
SKN St. Polten
vs
SG UCS Landhaus/Austria Wien
Bundesliga (Ž)
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
18:45
Club Brugge
vs
Oud-Heverlee
Pro Liga
novasports5 HD
›
19:00
West Bromwich Albion
vs
Queens Park Rangers
Championship
Bein Sports HD 3 TR
V Sport Football HD SE
novasports2 HD
beIN SPORT Max 6 HD
Sky Sports Football HD
›
19:00
Almeria
vs
Tenerife
LaLiga 2
GOL ES
M. LaLiga 1
Digi Sport 3 RO
M. LaLiga
›
20:15
Gil Vicente
vs
Porto
Liga Portugal
RMC Sport 1 HD
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV1 HD
Match Futbol 2 HD
C More Sport 2 HD FI
›
22:00
Goias
vs
Vila Nova
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
22:00
Clube DO Remo PA
vs
Nautico PE
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
25.09.2021
00:30
Brusque
vs
Vasco Da Gama RJ
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
01:00
Puebla
vs
Cruz Azul
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
01:00
Juarez
vs
Queretaro
Liga MX, Apertura
TUDN
Gledaj Uzivo
02:06
Xolos de Tijuana
vs
CA Monarcas Morelia
Liga MX, Apertura
ESPN Deportes
Gledaj Uzivo
08:00
ACS Dacia Unirea Braila
vs
Universitatea Cluj
2. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
09:00
Yokohama
vs
Yokohama F Marinos
J. Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:00
Unirea Dej
vs
Petrolul Ploešti
2. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
10:00
Barcelona
vs
Valencia Cf
Primera Divizija (Ž)
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
10:30
Sivasspor
vs
Fatih Karagumruk SK
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
›
10:30
Umraniyespor
vs
Manisa Buyuksehir Belediyespor
1. Liga
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
10:30
Everton Lfc
vs
Birmingham City Lfc
FA Super Liga (Ž)
V Sport Football HD SE
Sky Sports PL HD
Gledaj Uzivo
11:00
Himki
vs
Lokomotiv Moskva
Premijer Liga
Match Premier HD
›
11:00
Oleksandrija
vs
Mariupolj
Premijer Liga
Football 2 HD UA
›
11:30
Chelsea
vs
Manchester City
Premijer liga
DAZN 1 HD ES
CANAL+ SPORT FR
RMC Sport 1 HD
V Sport Premium HD
NBCSN (DirecTV SAT (DVB-S))
Sky Sport HD 1 (D)
Sport TV1 HD
Sky Sport Football IT HD
›
11:30
Manchester United
vs
Aston Villa FC
Premijer liga
Sky Sport News HD
V Sport Extra HD
Peacock Premium
Sport TV1 HD
›
11:30
Reading FC
vs
Middlesbrough FC
Championship
Bein Sports HD 3 TR
Sky Sports Football HD
novasports2 HD
beIN SPORT Max10 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
11:30
Karlsruher
vs
St. Pauli
2. Bundesliga
Bein Sports HD 2 TR
Match Futbol 3 HD
Sky Bundesliga HD 4
›
11:30
Paderborn 07
vs
Holstein Kiel
2. Bundesliga
Bein Sports HD 4 TR
Sky Bundesliga HD 9
›
11:30
Ingolstadt
vs
Fortuna Dusseldorf
2. Bundesliga
Bein Sports MAX HD 2 TR
Digi Sport 3 RO
Sky Bundesliga HD10
›
12:00
Deportivo Alaves
vs
Atletico Madrid
LaLiga
Spiler 2 TV
C More Live HD
M. LaLiga
M. LaLiga HD
C More Sport 2 HD FI
ESPN+
Digi Sport 1 RO
beIN SPORT Max 4 HD
›
12:00
Eintracht Braunschweig
vs
SV Waldhof Mannheim 07
3. Liga
SWR Fernsehen BW
SWR Fernsehen RP
SR Fernsehen HD
Gledaj Uzivo
12:00
SC Verl
vs
1860 München
3. Liga
Bayerisches Fernsehen Süd HD
Gledaj Uzivo
12:00
Viktoria Cologne
vs
Duisburg
3. Liga
WDR Bielefeld
WDR HD Köln
Gledaj Uzivo
12:00
Ascoli Calcio 1898
vs
Brescia
Serie B
Sky Sport Calcio HD
›
12:00
Cittadella
vs
Lecce
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
12:00
Como
vs
Benevento
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
12:00
SS Monza 1912
vs
Pordenone Calcio
Serie B
SKY Sport 255 HD
›
12:05
Carl Zeiss Jena
vs
BSG Chemie Leipzig
Regionalliga Sjeveroistok
MDR S-ANHALT HD
Gledaj Uzivo
12:30
Floridsdorfer
vs
Rapid Am.
2. Liga
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
12:30
FC Fleury 91
vs
Soyaux Asj
1. Divizija (Ž)
MultiSports FR 5 HD
Gledaj Uzivo
12:30
Stade De Reims
vs
Montpellier Hsc
1. Divizija (Ž)
MultiSports FR 6 HD
Gledaj Uzivo
12:45
MTK Budimpešta
vs
Mezokovesd Zsory SE
NB I
Duna World/M4 Sport+
›
Učitaj Više
×
Close