Tipovi Nogomet Ukrajina

Ukrajina / Prva Liga Tipovi i predviđanja

Nema nadolazecih evenata

Odaberite druge turnire kako biste vidjeli vise dogadaja.

Pregledajte turnire

Nadolazeci eventi u Ukrajina

Prošli događaji u Prva Liga

23.10.2021

10:15 Prikarpatija Ivano-Frankivsk Alians Lipova Dolina 3 tipovi

22.10.2021

14:30 Volin Luck Kremin Kreminčuk 1 tipovi

18.10.2021

12:15 Agrobiznes Voločisk Metalist Harkiv 39 tipovi

17.10.2021

12:30 Alians Lipova Dolina Fc Uzhgorod 3 tipovi 10:15 Girinik-Sport Volin Luck 4 tipovi

16.10.2021

10:15 FC Podillya Khmelnytskyi Prikarpatija Ivano-Frankivsk 6 tipovi

12.10.2021

12:30 Prikarpatija Ivano-Frankivsk Agrobiznes Voločisk 19 tipovi 10:15 Fc Uzhgorod FC Podillya Khmelnytskyi 22 tipovi

11.10.2021

15:30 Metalist Harkiv Kremin Kreminčuk 13 tipovi 12:15 Alians Lipova Dolina Olimpik Donjetsk 4 tipovi

10.10.2021

14:45 Volin Luck Niva Ternopil 7 tipovi

07.10.2021

12:30 FC Podillya Khmelnytskyi Alians Lipova Dolina 30 tipovi 12:30 Agrobiznes Voločisk Fc Uzhgorod 42 tipovi 10:15 Girinik-Sport Metalist Harkiv 54 tipovi

06.10.2021

10:15 Kremin Kreminčuk Prikarpatija Ivano-Frankivsk 14 tipovi

03.10.2021

12:30 Prikarpatija Ivano-Frankivsk Girinik-Sport 6 tipovi 10:15 Alians Lipova Dolina Agrobiznes Voločisk 5 tipovi

02.10.2021

15:45 Metalist Harkiv Niva Ternopil 2 tipovi 10:15 Fc Uzhgorod Kremin Kreminčuk 4 tipovi

01.10.2021

12:30 FC Podillya Khmelnytskyi Olimpik Donjetsk 6 tipovi

27.09.2021

14:30 Niva Ternopil Prikarpatija Ivano-Frankivsk 7 tipovi 13:15 Kremin Kreminčuk Alians Lipova Dolina 16 tipovi

26.09.2021

10:15 Girinik-Sport Fc Uzhgorod 2 tipovi

25.09.2021

12:30 Agrobiznes Voločisk FC Podillya Khmelnytskyi 1 tipovi

20.09.2021

13:15 Fc Uzhgorod Niva Ternopil 19 tipovi

Tablica - Persha Liga

Tim P W D L Bodovi
1 Metalist Harkiv 14 11 2 1 35
2 Krivbas Krivij Rih 15 9 4 2 31
3 Alians Lipova Dolina 14 8 2 4 26
4 Obolon Kijev 13 7 3 3 24
5 Prikarpatija Ivano-Frankivsk 15 6 4 5 22
6 Olimpik Donjetsk 13 6 2 5 20
7 Niva Ternopil 14 5 4 5 19
8 Volin Luck 13 4 6 3 18
9 FC Podillya Khmelnytskyi 14 4 5 5 17
10 Girinik-Sport 14 4 4 6 16
11 Polisja Žitomir 11 5 1 5 16
12 Avangard-Kramatorsk 12 5 0 7 15
13 Kremin Kreminčuk 15 4 1 10 13
14 Agrobiznes Voločisk 14 2 6 6 12
15 VPK Agro Magdalinovka 13 3 1 9 10
16 Fc Uzhgorod 14 2 3 9 9