Tipovi Nogomet Portugal

Portugal / Campeonato de Portugal Tipovi i predviđanja

Nema nadolazecih evenata

Odaberite druge turnire kako biste vidjeli vise dogadaja.

Pregledajte turnire

Nadolazeci eventi u Portugal

Prošli događaji u Campeonato de Portugal

Ocijenite kladionicu

1xBet

Dodajte vašu recenziju za 1xBet

Cjelokupna Ocjena

4.2 4.22 zvjezdice
Bet365

Dodajte vašu recenziju za Bet365

Cjelokupna Ocjena

4.3 4.32857 zvjezdice
22Bet

Dodajte vašu recenziju za 22Bet

Cjelokupna Ocjena

4.5 4.5 zvjezdice

Tablica

Group A

Tim P W D L Bodovi
1 Vilaverdense FC 18 13 3 2 42
2 Maritimo Madeira B 18 11 5 2 38
3 AD Limianos 18 9 4 5 31
4 SC Maria Fonte 18 8 3 7 27
5 Pedras Salgadas 18 7 5 6 26
6 AD Camacha 18 7 4 7 25
7 SC Vianense 18 7 1 10 22
8 Merelinense 18 5 4 9 19
9 Forjaes SC 18 3 4 11 13
10 CSD Camara De Lobos 18 3 1 14 10

Group B

Tim P W D L Bodovi
1 Uniao SC Paredes 18 12 3 3 39
2 AR Sao Martinho 18 11 5 2 38
3 Tirsense 18 9 7 2 34
4 SC Mirandela 18 10 3 5 33
5 Amarante 18 8 6 4 30
6 Atletico de Vila Mea 18 7 3 8 24
7 SC Vila Real 18 4 5 9 17
8 Adc Santa Marta Penaguiao 18 4 3 11 15
9 Berco SC 18 3 4 11 13
10 Macedo Cavaleiros 18 1 3 14 6

Group C

Tim P W D L Bodovi
1 Salgueiros 18 13 4 1 43
2 Leca Fc 18 12 3 3 39
3 Gondomar 18 10 3 5 33
4 AD Castro Daire 18 9 5 4 32
5 Espinho 18 8 5 5 29
6 GDSC Alvarenga 18 5 5 8 20
7 Valadares Gaia 18 5 5 8 20
8 Clube Uniao 1919 18 4 4 10 16
9 Ferreira De Aves 18 3 3 12 12
10 CD Gouveia 18 1 3 14 6

Group D

Tim P W D L Bodovi
1 GD Fontinhas 18 14 2 2 44
2 Sertanense 18 12 3 3 39
3 AC Marinhense 18 7 6 5 27
4 Praiense 18 6 4 8 22
5 Vitoria Sernache 18 4 9 5 21
6 GD Peniche 18 5 6 7 21
7 ARC Oleiros 18 5 5 8 20
8 Castelo Branco 18 4 7 7 19
9 Clube Condeixa 18 6 1 11 19
10 Clube Uniao Idanhense 18 1 9 8 12

Group E

Tim P W D L Bodovi
1 CF Os Belenenses 18 10 3 5 33
2 CA Pero Pinheiro 18 9 4 5 31
3 Grupo Sportivo De Loures 18 9 3 6 30
4 Sintrense 18 6 11 1 29
5 SG Sacavenense 18 7 8 3 29
6 Operario 18 5 6 7 21
7 Coruchense 18 6 3 9 21
8 Spoorting Clube Ideal 18 4 6 8 18
9 O Elvas Cad 18 4 5 9 17
10 Rabo De Peixe 18 3 5 10 14

Group F

Tim P W D L Bodovi
1 SC Olhanense 17 10 6 1 36
2 Moncarapachense 17 9 6 2 33
3 Louletano 17 9 6 2 33
4 Juventude Evora 17 6 7 4 25
5 Esperanca de Lagos 17 6 4 7 22
6 FC Serpa 17 4 4 9 16
7 Imortal DC 17 2 6 9 12
8 Uniao Sport De Montemor 17 3 3 11 12
9 Barreirense 17 1 7 9 10
10 CD Pinhalnovense 9 5 3 1 0