Tipovi Nogomet Paragvaj

Paragvaj / Segunda Divizija Tipovi i predviđanja

Nadolazeci eventi u Segunda Divizija

Prošli događaji u Segunda Divizija

20.10.2021

19:00 Club Fernando de La Mora General Diaz 12 tipovi

18.10.2021

12:30 Sportivo San Lorenzo Sportivo Trinidense 20 tipovi

17.10.2021

12:30 Deportivo Capiata Resistencia 12:30 Deportivo Santani Tacuary Asuncion 3 tipovi

16.10.2021

12:30 General Caballero Fulgencio Yegros 1 tipovi

15.10.2021

22:00 Independiente Fbc Club Fernando de La Mora 10 tipovi 17:45 General Diaz Club 2 De Mayo De Pedro Juan Caballero 4 tipovi

11.10.2021

17:45 Atyra FC Sportivo San Lorenzo 16 tipovi 17:45 Sportivo Trinidense General Diaz 17 tipovi

09.10.2021

12:30 Club Fernando de La Mora Resistencia 2 tipovi

08.10.2021

12:30 Sportivo Ameliano Deportivo Santani 11 tipovi 12:30 General Caballero Deportivo Capiata 12 tipovi

04.10.2021

22:00 Sportivo San Lorenzo Tacuary Asuncion 27 tipovi

03.10.2021

13:00 Deportivo Santani CA 3 De Febrero 2 tipovi

02.10.2021

13:30 Independiente Fbc Sportivo Trinidense 2 tipovi 13:30 Deportivo Capiata Club Fernando de La Mora 2 tipovi

01.10.2021

21:00 Resistencia Club 2 De Mayo De Pedro Juan Caballero 14 tipovi 13:30 General Diaz Atyra FC 5 tipovi

27.09.2021

14:00 Tacuary Asuncion General Diaz 14 tipovi

26.09.2021

18:45 Club 2 De Mayo De Pedro Juan Caballero Club Fernando de La Mora 2 tipovi 14:00 Fulgencio Yegros Deportivo Santani 4 tipovi

25.09.2021

14:00 Atyra FC Independiente Fbc 1 tipovi 14:00 Sportivo Ameliano Sportivo San Lorenzo 3 tipovi

24.09.2021

13:00 Sportivo Trinidense Resistencia 11 tipovi

20.09.2021

22:00 Sportivo San Lorenzo CA 3 De Febrero 19 tipovi

Najveci broj odigranih utakmica za Segunda Divizija

Atyra FC Atyra FC vs Deportivo Santani Deportivo Santani Jedan tip za događaj

Najnoviji Segunda Divizija Savjeti

Biti će više od 1.5 gola u ovom meču

tečaj -200
Ocjena Tipa: 3.3

Tablica - Division Intermedia

Tim P W D L Bodovi
1 General Caballero 34 22 7 5 73
2 Resistencia 33 16 12 5 60
3 Tacuary Asuncion 33 15 9 9 54
4 Sportivo Ameliano 33 15 8 10 53
5 Sportivo Trinidense 34 14 10 10 52
6 Sportivo San Lorenzo 33 13 11 9 50
7 Independiente Fbc 33 14 8 11 50
8 CA 3 De Febrero 34 11 15 8 48
9 Club Fernando de La Mora 34 10 15 9 45
10 Atyra FC 33 10 13 10 43
11 Club Guarani de Trinidad 32 10 9 13 39
12 Sportivo Iteno 33 8 15 10 39
13 Rubio Nu 32 9 11 12 38
14 Deportivo Santani 32 8 13 11 37
15 Club 2 De Mayo De Pedro Juan Caballero 33 9 9 15 36
16 Deportivo Capiata 33 7 15 11 36
17 General Diaz 34 6 6 22 24
18 Fulgencio Yegros 33 5 6 22 21