Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
29 Mar
30 Mar
31 Mar
01 Apr
02 Apr
28.03.2023
11:30
Boluspor
vs
Samsunspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Namibija
vs
Kamerun
Afrički Kup Nacija, Kvalifikacije
beIN Sports 1 HD FR
›
13:00
Malavi
vs
Egipat
Afrički Kup Nacija, Kvalifikacije
beIN Sports 3 HD FR
›
14:00
Altinordu FK
vs
Denizlispor
1. Liga
TRT AVAZ HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
14:00
Pendikspor
vs
Kecioerenguecue
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
15:00
Armenija
vs
Cipar
Međunarodne Prijateljske
Spiler 1 TV
Fox Soccer Plus
novasports2 HD
Gledaj Uzivo
16:00
Mozambik
vs
Senegal
Afrički Kup Nacija, Kvalifikacije
beIN Sports 2 HD FR
›
16:00
Gruzija
vs
Norveška
Kvalifikacije za Europsko Prvenstvo
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
Sky Sport Football IT HD
V Sport Premium HD
C More Sport 1 HD FI
Spiler 2 TV
Digi Sport 2 RO
Fox Sports 2
Novasports Prime HD
C More MAX HD FI
›
16:00
Rumunjska
vs
Njemačka
U21 Prijateljske Utakmice
ProSieben MAXX
Gledaj Uzivo
16:30
Francuska
vs
Španjolska
U21 Prijateljske Utakmice
CANAL+ Foot FR
Gledaj Uzivo
18:45
Škotska
vs
Španjolska
Kvalifikacije za Europsko Prvenstvo
Sport1 CZ
Sky Sport Calcio HD
Sport TV1 HD
TV6 SE HD
C More Sport 1 HD FI
Spiler 2 TV
Digi Sport 2 RO
L'EQUIPE HD FR
Fubo TV
novasports1 HD
›
18:45
Turska
vs
Hrvatska
Kvalifikacije za Europsko Prvenstvo
Sport2 CZ
TRT 1 HD
TRT1 HD
Sport TV3 HD
V Sport Premium HD
Digi Sport 3 RO
Fox Sports 1
›
18:45
Vels
vs
Latvija
Kvalifikacije za Europsko Prvenstvo
Sport TV5 HD
Fox Soccer Plus
›
18:45
Švicarska
vs
Izrael
Kvalifikacije za Europsko Prvenstvo
Sport TV4 HD
Arena4
Digi Sport 1 RO
SRF zwei HD
Fubo TV
›
18:45
Rumunjska
vs
Bjelorusija
Kvalifikacije za Europsko Prvenstvo
Fubo TV
›
18:45
Kosovo
vs
Andora
Kvalifikacije za Europsko Prvenstvo
Fubo TV
›
18:45
Njemačka
vs
Belgija
Međunarodne Prijateljske
Fox Sports 2
Sport TV2 HD
RTL Television
V Sport Football HD SE
Spiler 1 TV
Digi Sport 4 RO
Gledaj Uzivo
19:00
Komori
vs
Obala Bjelokosti
Afrički Kup Nacija, Kvalifikacije
beIN Sports 3 HD FR
›
20:00
Libija
vs
Tunis
Afrički Kup Nacija, Kvalifikacije
beIN Sports 2 HD FR
›
21:00
Internacional RS
vs
Botafogo RJ
U20 Campeonato Brasileiro
PFC HD
Gledaj Uzivo
23:30
Argentina
vs
Curacao
Međunarodne Prijateljske
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
29.03.2023
10:30
Bandirmaspor
vs
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
Rizespor
vs
Manisa Buyuksehir Belediyespor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
23:00
SAO Paulo FC SP
vs
Gremio RS
U20 Campeonato Brasileiro
PFC HD
Gledaj Uzivo
30.03.2023
03:05
Queretaro
vs
Cruz Azul
Liga MX, Clausura
ViX+
Gledaj Uzivo
14:00
Erzurumspor
vs
Altay Izmir
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:00
Otelul Galati
vs
CSA Steaua Bucuresti
2. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
17:30
Sakaryaspor
vs
Eyupspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:00
Cruzeiro MG
vs
Palmeiras SP
U20 Campeonato Brasileiro
PFC HD
Gledaj Uzivo
21:30
Kolumbija
vs
Urugvaj
U17 CONMEBOL Prvenstvo
Fox Soccer Plus
Gledaj Uzivo
23:00
Defensa y Justicia
vs
Velez Sarsfield
Profesionalna Liga
Sport TV1 HD
›
31.03.2023
00:00
Ekvador
vs
Brazil
U17 CONMEBOL Prvenstvo
Fox Soccer Plus
Gledaj Uzivo
10:00
Kashiwa Reysol
vs
Urawa Red Diamonds
J. Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
12:15
Larissa
vs
PAOK Thessaloniki B
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
15:00
Pribram
vs
Varnsdorf
FNL
CT Sport HD
›
15:00
Politehnika Jaši
vs
Gloria Buzau
2. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
15:30
Vion Zlate Moravce
vs
Skalica
Superliga
NOVA Sport 2 HD CZ
›
16:00
Zaglebie Lubin
vs
Warta Poznan
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
16:00
Linkopings FC
vs
Rosengard
Damallsvenskan (Ž)
TV6 SE HD
Gledaj Uzivo
16:30
Nurnberg
vs
Darmstadt 1898
2. Bundesliga
novasports2 HD
Sky Bundesliga HD 3
›
16:30
Fortuna Dusseldorf
vs
Hamburger SV
2. Bundesliga
Digi Sport 4 RO
Sky Bundesliga HD 2
›
16:30
R. Aveyron
vs
Stade De Reims
1. Divizija (Ž)
MultiSports 1 HD FR
Gledaj Uzivo
17:30
TSV Hartberg
vs
Austria Lustenau
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
›
18:00
Heracles
vs
Almere City
Prva Divizija
ESPN 2 HD NL
›
18:00
U Craiova 1948 SA
vs
Petrolul Ploešti
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:30
GKS Piast Gliwice
vs
Gornik Zabrze
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:30
Eintracht Frankfurt
vs
Bochum
Bundesliga
novasports3 HD
Digi Sport 4 RO
M+ LCAMPEONES ES
Arena4
beIN Sports 2 HD FR
ESPN+
V Sport Premium HD
›
18:30
SV Lafnitz
vs
SKN St. Polten
2. Liga
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
18:30
Genoa
vs
Urbs Reggina 1914
Serie B
Fox Soccer Plus
SKY Sport 251 HD
›
19:00
Olympique Marseille
vs
Montpellier HSC
Liga 1
Sky Sport Football IT HD
Digi Sport 2 RO
NOVA Sport 1 HD CZ
MATCH4
novasports2 HD
Amazon Prime FR
›
19:00
Burnley FC
vs
Sunderland AFC
Championship
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 7 HD FR
V Sport Football HD SE
›
19:00
Mallorca
vs
Osasuna
LaLiga
Spiler 2 TV
beIN SPORT Max 6 HD FR
M+ LaLiga
novasports1 HD
ESPN+
C More Sport 1 HD FI
›
19:00
Levante
vs
Real Zaragoza
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga SmartBank
›
19:00
Paris FC
vs
Guingamp
1. Divizija (Ž)
CANAL+ Foot FR
Gledaj Uzivo
19:15
Estoril Praia
vs
Gil Vicente
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
21:30
Bolivija
vs
Peru
U17 CONMEBOL Prvenstvo
Fox Soccer Plus
Gledaj Uzivo
23:15
Wellington Phoenix
vs
Melbourne Victory FC
W-Liga
BT Sport 4
Gledaj Uzivo
01.04.2023
00:00
Argentina
vs
Venecuela
U17 CONMEBOL Prvenstvo
Fox Soccer Plus
Gledaj Uzivo
00:30
River Plate
vs
Union de Santa Fe
Profesionalna Liga
Sport TV1 HD
›
01:05
Necaxa
vs
Santos Laguna
Liga MX, Clausura
ViX+
Gledaj Uzivo
02:00
Wellington Phoenix
vs
Melbourne Victory
A-Liga
Sport TV2 HD
›
03:00
Juarez
vs
Puebla
Liga MX, Clausura
ESPN Deportes
Gledaj Uzivo
08:45
Sydney
vs
Zapadni United
A-Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
BT Sport 2
›
09:00
AFC Uta Arad
vs
Universitatea Cluj
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
10:00
CD Trofense
vs
Farense
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
10:30
Denizlispor
vs
Goztepespor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
10:30
Brighton & Hove Albion Lfc
vs
Manchester United
FA Super Liga (Ž)
Sky Sports Main Event HD
Gledaj Uzivo
10:45
Panseraikos FC
vs
Almopos Arideas
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
11:00
St. Pauli
vs
Regensburg
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
11:00
Hannover 96
vs
SV Sandhausen
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
11:00
Karlsruher
vs
Eintracht Braunschweig
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 5
›
11:00
Kisvarda
vs
Puskas Akademia FC
NB I
M4 Sport HD
›
11:00
FFC Frankfurt
vs
TSG 1899 Hoffenheim
Bundesliga (Ž)
V Sport Football HD SE
Gledaj Uzivo
11:00
Perth Glory FC
vs
Macarthur
A-Liga
BT Sport 2
›
11:30
Manchester City
vs
Liverpool FC
Premijer liga
Sky Sport Uno HD
Sky Sport Football IT HD
Spiler 1 TV
V Sport Premium HD
Sky Sport Premier League HD
Peacock Premium
Digi Sport 1 RO
›
11:30
Preston
vs
Blackpool FC
Championship
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 4 HD FR
›
11:45
Mafra
vs
Benfica B
Segunda Liga
Sport TV3 HD
›
11:45
FC Fleury 91
vs
Dijon Fco
1. Divizija (Ž)
MultiSports 1 HD FR
Gledaj Uzivo
11:45
Soyaux Asj
vs
Montpellier Hsc
1. Divizija (Ž)
MultiSports 2 HD FR
Gledaj Uzivo
12:00
Girona
vs
Espanyol Barcelona
LaLiga
novasports1 HD
Spiler 2 TV
C More Live HD
beIN SPORT Max 9 HD FR
DAZN LaLiga
Digi Sport 2 RO
›
12:00
SV Wehen
vs
Zwickau
3. Liga
HR-Fernsehen HD
MDR S-ANHALT HD
Gledaj Uzivo
12:00
Duisburg
vs
07 Elversberg
3. Liga
SWR Fernsehen BW HD
SR Fernsehen HD
Gledaj Uzivo
12:00
Ascoli Calcio 1898
vs
Brescia
Serie B
SKY Sport 256 HD
›
12:00
Venezia
vs
Como
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
12:00
Parma
vs
Palermo
Serie B
SKY Sport 253 HD
Fox Soccer Plus
›
12:00
Cosenza
vs
Pisa
Serie B
SKY Sport 255 HD
›
12:00
Cagliari
vs
Sudtirol
Serie B
SKY Sport 252 HD
›
12:00
Spal
vs
Ternana Calcio
Serie B
SKY Sport 257 HD
›
13:00
Korona Kielce
vs
Miedž Legnica
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
AS Saint Etienne
vs
Chamois Niort
Liga 2
beIN Sports 1 HD FR
›
13:00
Cremonese
vs
Atalanta
Serie A
Sport TV2 HD
Sport1 HU
Paramount+
›
13:00
Ujpest FC
vs
Zalaegerszeg TE
NB I
M4 Sport HD
›
13:00
Istanbul Bašakšehir
vs
Ankaraguču
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
13:00
Trabzonspor
vs
Kajserispor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
Sport2 CZ
›
13:00
Moreirense
vs
Feirense
Segunda Liga
Sport TV+
›
13:00
Malmo
vs
Kalmar
Allsvenskan
Kanal 5 SE HD
›
13:30
RB Leipzig
vs
Mainz
Bundesliga
M+ LCAMPEONES ES
Arena4
Sky Bundesliga HD 3
beIN SPORT Max 5 HD FR
ESPN+
›
13:30
Union Berlin
vs
VfB Stuttgart
Bundesliga
novasports3 HD
M+ LCAMPEON 3 ES
Sky Bundesliga HD 4
beIN SPORT Max 6 HD FR
ESPN+
›
13:30
Freiburg
vs
Hertha BSC
Bundesliga
ESPN+
Sky Bundesliga HD 5
beIN SPORT Max 8 HD FR
›
13:30
VfL Wolfsburg
vs
Augsburg
Bundesliga
ESPN+
Sky Bundesliga HD 6
›
13:30
Schalke 04
vs
Bayer Leverkusen
Bundesliga
ESPN+
M+ LCAMPEON 2 ES
Sky Bundesliga HD 2
beIN SPORT Max 7 HD FR
›
14:00
Bournemouth AFC
vs
Fulham FC
Premijer liga
Peacock Premium
Novasports Start HD
MultiSports 3 HD FR
›
14:00
Arsenal FC
vs
Leeds United
Premijer liga
Universo
USA Network
MTV Sub FI HD
Sky Sport Football IT HD
Spiler 1 TV
Digi Sport 2 RO
V Sport Premium HD
Sky Sport Premier League HD
›
14:00
Brighton & Hove Albion FC
vs
Brentford FC
Premijer liga
Sky Sport HD 7 (D)
V Sport Extra HD
novasports4 HD
Peacock Premium
MultiSports 4 HD FR
›
14:00
Crystal Palace
vs
Leicester City
Premijer liga
V Sport Football HD SE
MultiSports 5 HD FR
novasports5 HD
Peacock Premium
Digi Sport 3 RO
›
14:00
Nottingham Forest
vs
Wolverhampton Wanderers
Premijer liga
V Sport 1 HD
MultiSports 6 HD FR
novasports6 HD
Peacock Premium
›
14:00
Norwich City
vs
Sheffield Utd
Championship
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
14:00
Levadiakos
vs
Atromitos
Super Liga 1
novasports2 HD
›
14:00
Hermannstadt
vs
Botošani
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
14:15
Athletic Bilbao
vs
Getafe
LaLiga
C More Live HD
novasports1 HD
ESPN+
Spiler 2 TV
M+ LaLiga
beIN SPORT Max 9 HD FR
›
14:15
Burgos CF
vs
Racing Santander
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
14:15
SSC Bari
vs
Benevento
Serie B
Sky Sport Calcio HD
›
14:15
Perugia
vs
Frosinone
Serie B
Fox Soccer Plus
SKY Sport 251 HD
›
14:30
AZ Alkmaar
vs
Heerenveen
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
14:30
Vizela
vs
Casa Pia
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
14:30
Oliveirense
vs
CD Tondela
Segunda Liga
Sport TV3 HD
›
14:45
Stabaek Fotball
vs
Lillestrom SK Kvinner
Toppserien (Ž)
NRK1 HD
Gledaj Uzivo
15:00
Auxerre
vs
Troyes
Liga 1
Amazon Prime FR
›
15:00
SCR Altach
vs
WSG Wattens
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
15:00
Wolfsberger
vs
Ried
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
15:30
Legija Varšava
vs
Rakow Czestochowa
Ekstraklasa
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:30
AC Cesena
vs
AS Lucchese Libertas 1905
Serie C, Skupina B
SKY Sport 254 HD
Gledaj Uzivo
16:00
Inter
vs
Fiorentina
Serie A
beIN SPORT Max 6 HD FR
Digi Sport 3 RO
Sport TV2 HD
M+ LCAMPEONES ES
Sport1 HU
Paramount+
›
16:30
Chelsea
vs
Aston Villa FC
Premijer liga
Digi Sport 2 RO
Sky Sports Main Event HD
V Sport Football HD SE
Sky Sport Premier League HD
Spiler 1 TV
SKY Sport 255 HD
Universo
USA Network
›
16:30
Bayern Munchen
vs
Borussia Dortmund
Bundesliga
beIN Sports 1 HD FR
Digi Sport 1 RO
Novasports Prime HD
Sky Sports Football HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Top Event HD
Arena4
Sky Sport Football IT HD
ESPN+
›
16:30
Cadiz
vs
Sevilla
LaLiga
beIN SPORT Max 7 HD FR
novasports1 HD
Sportkanalen SE HD
C More Live HD
C More Sport 2 HD FI
Spiler 2 TV
DAZN LaLiga
›
16:30
Tenerife
vs
CF Villarreal B
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
16:30
CD Leganes
vs
FC Cartagena
LaLiga 2
M+ LaLiga 2
Liga SmartBank
›
16:30
PAS Janjina
vs
OFI Krit
Super Liga 1
novasports2 HD
›
16:45
Excelsior
vs
Twente
Eredivizija
ESPN 2 HD NL
›
17:00
Bastia
vs
Sochaux-Montbéliard
Liga 2
L'EQUIPE HD FR
›
17:00
Vitoria Guimaraes
vs
Pacos Ferreira
Liga Portugal
Sport TV3 HD
›
17:30
Honved
vs
Paksi
NB I
M4 Sport HD
›
17:30
Galatasaraj
vs
Adana Demirspor
Super Liga
Bein Sports HD 1 TR
Sport2 CZ
›
17:30
Samsunspor
vs
Pendikspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:00
Lechia Gdansk
vs
WKS Slask Wroclaw
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
18:00
NEC Nijmegen
vs
PSV Eindhoven
Eredivizija
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
ESPN 1 HD NL
Novasports Start HD
›
18:30
Kaiserslautern
vs
Heidenheim 1846
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
novasports3 HD
SPORT1 DE
›
18:30
Basel
vs
Winterthur
Super Liga
SRF zwei HD
›
18:30
Barracas Central
vs
Boca Juniors
Profesionalna Liga
Sport TV4 HD
›
18:45
Juventus
vs
Hellas Verona
Serie A
beIN SPORT Max 4 HD FR
Digi Sport 3 RO
M+ LCAMPEONES ES
#Vamos ES
Sport TV2 HD
SKY Sport 251 HD
C More Sport 2 HD FI
Sport1 HU
Paramount+
›
18:45
Rapid
vs
Farul Constanta
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
19:00
RKC Waalwijk
vs
Vitesse
Eredivizija
ESPN 4 HD NL
›
19:00
Rennes
vs
Lens
Liga 1
novasports2 HD
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 1 HD CZ
Arena4
BT Sport 2
CANAL+ SPORT 360 FR
›
19:00
Elche
vs
Barcelona
LaLiga
Digi Sport 2 RO
novasports1 HD
C More Sport 1 HD FI
Spiler 2 TV
ESPN+
M+ LaLiga
›
19:00
Real Oviedo
vs
SD Eibar
LaLiga 2
beIN SPORT Max 7 HD FR
Liga SmartBank
›
19:30
Sporting CP
vs
CD Santa Clara
Liga Portugal
RMC Sport 1 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV1 HD
›
21:30
Brazil
vs
Čile
U17 CONMEBOL Prvenstvo
Fox Soccer Plus
Gledaj Uzivo
22:00
San Lorenzo
vs
Independiente
Profesionalna Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
23:00
Pachuca
vs
Cruz Azul
Liga MX, Clausura
Univision
TUDN
Gledaj Uzivo
23:30
Atlanta United FC
vs
New York Red Bulls
MLS
Apple TV
›
23:30
Cincinnati
vs
Inter Miami CF
MLS
Apple TV
›
23:30
Columbus Crew
vs
Real Salt Lake
MLS
Apple TV
›
23:30
La Galaxy
vs
Seattle Sounders
MLS
FOX US
Apple TV
›
23:30
New England Revolution
vs
New York City
MLS
Apple TV
›
23:30
Orlando City
vs
Nashville SC
MLS
Apple TV
›
23:30
Philadelphia Union
vs
Sporting Kansas City
MLS
Apple TV
›
23:30
Toronto
vs
Charlotte FC
MLS
TSN
›
23:30
Flamengo RJ
vs
Fluminense RJ
Carioca
Sport TV1 HD
Gledaj Uzivo
02.04.2023
00:00
Kolumbija
vs
Ekvador
U17 CONMEBOL Prvenstvo
Fox Soccer Plus
Gledaj Uzivo
00:30
Chicago Fire
vs
DC United
MLS
Apple TV
›
00:30
Dallas
vs
Portland Timbers
MLS
Apple TV
›
00:30
Saint Louis City SC
vs
Minnesota United
MLS
Apple TV
›
01:05
CF America
vs
Leon
Liga MX, Clausura
Univision
TUDN
Gledaj Uzivo
01:15
CF Monterrey
vs
Xolos de Tijuana
Liga MX, Clausura
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
01:30
Colorado Rapids
vs
Los Angeles FC
MLS
Apple TV
›
02:30
San Jose Earthquakes
vs
Houston Dynamo
MLS
Apple TV
›
02:30
Vancouver Whitecaps
vs
Montreal Impact
MLS
Apple TV
›
03:10
Atlas
vs
Guadalajara Chivas
Liga MX, Clausura
Univision
TUDN
Gledaj Uzivo
05:00
Melbourne City
vs
Newcastle United Jets
A-Liga
BT Sport 2
›
08:15
FC Twente Enschede
vs
ADO Den Hag
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
08:30
Admira Wacker
vs
Horn
2. Liga
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
10:00
Leixoes
vs
Academico de Viseu
Segunda Liga
Sport TV1 HD
›
10:15
Go Ahead Eagles
vs
Ajax
Eredivizija
Sport TV2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
novasports5 HD
ESPN 2 HD NL
›
10:30
Wisla Plock
vs
Radomiak Radom
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
10:30
Bologna
vs
Udinese
Serie A
SKY Sport 251 HD
Digi Sport 3 RO
beIN SPORT Max 5 HD FR
Paramount+
Sport TV3 HD
C More Sport 2 HD FI
Sport1 HU
›
10:30
Manisa Buyuksehir Belediyespor
vs
Genclerbirligi
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
10:30
Kecioerenguecue
vs
Tuzlaspor
1. Liga
TRT AVAZ HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
10:30
Umraniyespor
vs
Konyaspor
Super Liga
Bein Sports HD 2 TR
›
10:30
FC Arges Pitesti
vs
Voluntari
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
10:45
Le Havre AC
vs
Olympique Lyon
1. Divizija (Ž)
MultiSports 2 HD FR
Gledaj Uzivo
10:45
Paris Saint-Germain
vs
Girondins Bordeaux
1. Divizija (Ž)
MultiSports 3 HD FR
Gledaj Uzivo
11:00
Ross County
vs
Celtic
Premiership
Sport TV6 HD
Sky Sports Football HD
Arena4
›
11:00
Lille Osc
vs
Lorient
Liga 1
Amazon Prime FR
novasports5 HD
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 2 HD CZ
BT Sport 4
MATCH4
›
11:00
SV Meppen
vs
Bayern München
Bundesliga (Ž)
V Sport Football HD SE
Gledaj Uzivo
11:30
Paderborn 07
vs
Greuther Furth
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 2
novasports3 HD
›
11:30
Holstein Kiel
vs
Arminia Bielefeld
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 3
›
11:30
Magdeburg
vs
Hansa Rostock
2. Bundesliga
Sky Bundesliga HD 4
›
11:30
Genk
vs
Oud-Heverlee
Pro Liga
novasports5 HD
›
11:30
Arsenal LFC
vs
Manchester City Lfc
FA Super Liga (Ž)
Sky Sport HD 5 (D)
V Sport Extra HD
Gledaj Uzivo
12:00
Celta Vigo
vs
Almeria
LaLiga
Digi Sport 2 RO
beIN SPORT Max 7 HD FR
ESPN+
novasports1 HD
C More Sport 1 HD FI
Spiler 2 TV
M+ LaLiga
›
12:00
SD Huesca
vs
Deportivo Alaves
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
12:15
Kecskemeti TE
vs
Mezokovesd Zsory SE
NB I
M4 Sport HD
›
12:30
Utrecht
vs
Volendam
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
12:30
Sparta
vs
Feyenoord
Eredivizija
Sport TV3 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport 1 HD
novasports2 HD
›
12:30
LR Vicenza Virtus
vs
AC Trento
Serie C, Skupina A
SKY Sport 253 HD
›
12:30
Austrija Beč
vs
LASK
Bundesliga
Sky Austria 2 HD
›
12:30
Austria Klagenfurt
vs
Salzburg
Bundesliga
Sky Austria 3 HD
›
13:00
Cracovia
vs
Widzew Lodz
Ekstraklasa
Canal+Sport
›
13:00
West Ham United
vs
Southampton FC
Premijer liga
Digi Sport 3 RO
CANAL+ Foot FR
USA Network
Sky Sports Main Event HD
V Sport Premium HD
Sky Sport Premier League HD
Sky Sport Football IT HD
Arena4
›
Učitaj Više
×
Close