Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
29 Mar
30 Mar
31 Mar
01 Apr
02 Apr
05.12.2022
13:15
Kallithea
vs
AEK Athens B
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
15:00
Japan
vs
Hrvatska
Svjetski Kup
FOX US
SRF zwei HD
beIN Sports 1 HD FR
BBC 1 London
Sport TV1 HD
SVT1 HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
ZDF HD
TRT 1 HD
Rai 1
M4 Sport HD
ANT-1
›
17:00
FCSB
vs
Mioveni
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
17:00
Rizespor
vs
Pendikspor
1. Liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
TRT Spor
›
17:00
FC Versailles 78
vs
Sedan
National
CANAL+ Foot FR
›
19:00
Brazil
vs
Republika Koreja
Svjetski Kup
FOX US
SRF zwei HD
NRK1 HD
BBC 1 London
beIN Sports 1 HD FR
TF1 HD FR
ORF 1 HD
MTV3 HD
C More Sport 1 HD FI
ZDF HD
TRT 1
Sport TV1 HD
TV4 SE HD
CT Sport HD
Rai 1
M4 Sport HD
ANT-1
›
19:30
Pescara Calcio
vs
SS Taranto 1927
Serie C, Skupina C
Rai Sport + HD
Gledaj Uzivo
20:00
Ponferradina
vs
Burgos CF
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
20:45
Mafra
vs
Vizela
Liga Kup
Sport TV2 HD
›
06.12.2022
15:00
Maroko
vs
Španjolska
Svjetski Kup
FOX US
SRF zwei HD
NRK1 HD
beIN Sports 1 HD FR
BBC 1 London
Sport TV1 HD
TV4 SE HD
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Das Erste HD
TRT 1
Rai 1
M4 Sport HD
ANT-1
›
17:00
Sepsi OSK
vs
Voluntari
Rumunjski Kup
Digi Sport 3 RO
Gledaj Uzivo
17:00
Petrolul Ploešti
vs
U Craiova 1948 SA
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
17:00
Unirea 2004 Slobozia
vs
Dinamo Bukurešt
Rumunjski Kup
Digi Sport 2 RO
Gledaj Uzivo
18:00
CD Leganes
vs
CD Mirandes
LaLiga 2
Liga SmartBank 2
›
18:00
Real Oviedo
vs
Las Palmas
LaLiga 2
beIN SPORT Max 4 HD FR
Digi Sport 4 RO
Liga SmartBank
novasports1 HD
›
19:00
Portugal
vs
Švicarska
Svjetski Kup
FOX US
SRF zwei HD
BBC 1 Wales
beIN Sports 1 HD FR
TF1 HD FR
ORF 1 HD
YLE TV2 HD
Das Erste HD
TRT 1
Sport TV1 HD
CT Sport HD
Rai 1
M4 Sport HD
ANT-1
TV4 SE HD
›
20:00
Albacete
vs
Real Zaragoza
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
20:45
Estoril Praia
vs
SCU Torreense
Liga Kup
Sport TV2 HD
›
07.12.2022
09:30
Sparta Prag B
vs
Sellier & Bellot Vlašim
Zimska Liga
CT Sport HD
Gledaj Uzivo
12:00
Viktoria Žižkov
vs
Slovan Liberec
Zimska Liga
CT Sport HD
Gledaj Uzivo
15:00
FC Arges Pitesti
vs
Universitatea Craiova
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
15:00
Hermannstadt
vs
Chindia Targovište
Rumunjski Kup
Digi Sport 2 RO
Gledaj Uzivo
16:00
Trabzonspor
vs
Crystal Palace
Klupske Prijateljske
A Spor TR
A Spor TR
Gledaj Uzivo
18:00
FC Cartagena
vs
CF Villarreal B
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
18:00
SD Huesca
vs
FC Andorra
LaLiga 2
Digi Sport 3 RO
Liga SmartBank 2
›
18:00
Farul Constanta
vs
CFR Cluj
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:00
Universitatea Cluj
vs
Rapid
Rumunjski Kup
Digi Sport 2 RO
Gledaj Uzivo
18:00
Padova
vs
Juventus
Talijanski Kup Serie C
Rai Sport + HD
›
18:30
Farense
vs
Maritimo Madeira
Liga Kup
Sport TV3 HD
›
19:30
Ternana Calcio
vs
Cagliari
Serie B
Sky Sport Uno HD
novasports2 HD
›
19:45
Stockport County FC
vs
Charlton Athletic
FA Kup
Sport TV5 HD
›
20:00
Tenerife
vs
Deportivo Alaves
LaLiga 2
#Vamos ES
Liga SmartBank
beIN SPORT Max 4 HD FR
Digi Sport 2 RO
novasports1 HD
›
20:30
Rio Ave
vs
Sporting CP
Liga Kup
Sport TV2 HD
›
08.12.2022
11:30
Parma
vs
Benevento
Serie B
SKY Sport 251 HD
›
13:00
Burgos CF
vs
SD Eibar
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
14:00
Cittadella
vs
SSC Bari
Serie B
SKY Sport 255 HD
›
14:00
Cosenza
vs
Brescia
Serie B
SKY Sport 256 HD
›
14:00
Genoa
vs
Sudtirol
Serie B
Sky Sport Uno HD
Fox Soccer Plus
›
14:00
Modena
vs
Venezia
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
14:00
Perugia
vs
Spal
Serie B
SKY Sport 257 HD
›
14:00
Urbs Reggina 1914
vs
Frosinone
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
15:15
CD Lugo
vs
Sporting Gijon
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
16:30
Feirense
vs
CD Santa Clara
Liga Kup
Sport TV3 HD
›
17:00
Pisa
vs
Ascoli Calcio 1898
Serie B
SKY Sport 251 HD
›
17:30
UD Ibiza Eivissa
vs
Racing Santander
LaLiga 2
Liga SmartBank 2
›
17:30
Levante
vs
Ponferradina
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
18:00
Botošani
vs
FCSB
Rumunjski Kup
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:00
Mioveni
vs
AFC Uta Arad
Rumunjski Kup
Digi Sport 2 RO
Gledaj Uzivo
19:00
Chaves
vs
Porto
Liga Kup
Sport TV2 HD
›
19:15
Gillingham FC
vs
Dagenham And Redbridge FC
FA Kup
Sport TV5 HD
Spiler 1 TV
›
19:30
Palermo
vs
Como
Serie B
SKY Sport 251 HD
Fox Soccer Plus
›
20:00
Malaga
vs
Granada CF
LaLiga 2
Liga SmartBank
Digi Sport 2 RO
C More Sport 1 HD FI
›
09.12.2022
08:45
Brisbane Roar
vs
Adelaide United
A-Liga
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:15
PO Triglias
vs
AS Elpis Skoutareos
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
15:00
Hrvatska
vs
Brazil
Svjetski Kup
FOX US
SRF zwei HD
beIN Sports 1 HD FR
Rai 1
YLE TV2 HD
ANT-1
M4 Sport HD
TRT 1 HD
Sport TV1 HD
CT Sport HD
Magenta Sport
SVT1 HD
BBC 1 Wales
ServusTV HD Oesterreich
›
17:00
Sepsi OSK
vs
Voluntari
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
17:00
Samsunspor
vs
Yeni Malatyaspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
17:00
FC Fleury 91
vs
Girondins Bordeaux
1. Divizija (Ž)
CANAL+ Foot FR
Gledaj Uzivo
18:15
FFC Frankfurt
vs
1. Ffc Turbine Potsdam 71
Bundesliga (Ž)
EUROSPORT 1 DE
V Sport Premium HD
Gledaj Uzivo
19:00
Nizozemska
vs
Argentina
Svjetski Kup
FOX US
SRF zwei HD
NRK1 HD
Sport TV1 HD
beIN Sports 1 HD FR
TF1 HD FR
Rai 1
ORF 1 HD
SVT1 HD
MTV3 HD
C More Sport 1 HD FI
ANT-1
M4 Sport HD
BBC 1 London
TRT 1 HD
Das Erste HD
›
19:00
Atalanta
vs
Eintracht Frankfurt
Klupske Prijateljske
Sky Sport Bundesliga HD
Sky Sport Football IT HD
Gledaj Uzivo
20:45
Famalicao
vs
CD Tondela
Liga Kup
Sport TV2 HD
›
23:00
Syracuse Orange
vs
Creighton Bluejays
NCAA Divizija I, Nacionalno Prvenstvo
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
10.12.2022
01:30
Pittsburgh Panthers
vs
Indiana Hoosiers
NCAA Divizija I, Nacionalno Prvenstvo
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
04:00
Melbourne City
vs
Newcastle Jets
W-Liga
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
06:00
Wellington Phoenix
vs
Western Sydney
A-Liga
BT Sport 2
›
08:45
Sydney
vs
Melbourne City
A-Liga
BT Sport 2
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Tuzlaspor
vs
Rizespor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
10:30
Kecioerenguecue
vs
Adanaspor
1. Liga
TRT AVAZ HD
Bein Sports MAX HD 2 TR
›
11:45
Kifisias AE
vs
O F Ierapetras
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
12:00
Blackburn Rovers
vs
Preston
Championship
Sky Sports Football HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
›
13:00
Bayern München
vs
Bayer Leverkusen
Bundesliga (Ž)
V Sport Extra HD
Gledaj Uzivo
13:00
Denizlispor
vs
Altay Izmir
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:00
FC Famalicao
vs
CA Ouriense
Campeonato Nacional (Ž)
Sport TV2 HD
Gledaj Uzivo
13:30
Dijon Fco
vs
Stade De Reims
1. Divizija (Ž)
MultiSports 2 HD FR
Gledaj Uzivo
13:30
R. Aveyron
vs
Guingamp
1. Divizija (Ž)
MultiSports 3 HD FR
Gledaj Uzivo
13:30
Soyaux Asj
vs
Paris FC
1. Divizija (Ž)
MultiSports 1 HD FR
Gledaj Uzivo
14:00
Rapid
vs
Fiorentina
Klupske Prijateljske
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
15:00
Maroko
vs
Portugal
Svjetski Kup
FOX US
SRF zwei HD
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
Rai 1
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
ANT-1
TRT 1 HD
ZDF HD
NRK1 HD
Sport TV1 HD
TV4 SE HD
BBC 1 London
ServusTV HD Oesterreich
›
15:00
Swansea City
vs
Norwich City
Championship
beIN SPORT Max 5 HD FR
V Sport Premium HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
15:00
Trabzonspor
vs
Kasimpaša
Klupske Prijateljske
A Spor TR
A Spor TR
Gledaj Uzivo
16:00
Goztepespor
vs
Manisa Buyuksehir Belediyespor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:30
AS Lucchese Libertas 1905
vs
Carrarese Calcio 1908
Serie C, Skupina B
SKY Sport 252 HD
Gledaj Uzivo
17:00
Hermannstadt
vs
Farul Constanta
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
17:00
Galatasaraj
vs
Adana Demirspor
Klupske Prijateljske
A Spor TR
A Spor TR
Gledaj Uzivo
19:00
Engleska
vs
Francuska
Svjetski Kup
FOX US
SRF zwei HD
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
Rai 1
Sport TV1 HD
ORF 1 HD
TV4 SE HD
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
CT Sport HD
ANT-1
TRT 1 HD
BBC 1 Scotland
ZDF HD
›
20:00
Real Zaragoza
vs
SD Huesca
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
›
20:45
Oliveirense
vs
Arouca
Liga Kup
Sport TV2 HD
›
11.12.2022
04:00
Central Coast Mariners
vs
Newcastle United Jets
A-Liga
BT Sport 4
›
06:00
Macarthur
vs
Melbourne Victory
A-Liga
Sport TV2 HD
BT Sport 4
›
10:30
Boluspor
vs
Bandirmaspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
11:00
Vilafranquense
vs
Belenenses
Liga Kup
Sport TV3 HD
›
11:15
Willem II
vs
NAC Breda
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
11:30
Cagliari
vs
Perugia
Serie B
Sky Sport Uno HD
›
11:45
Le Havre AC
vs
Montpellier Hsc
1. Divizija (Ž)
MultiSports 1 HD FR
Gledaj Uzivo
12:30
Universitatea Cluj
vs
AFC Uta Arad
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
12:30
Manchester City Lfc
vs
Manchester United
FA Super Liga (Ž)
Sky Sport Premier League HD
BBC 1 Wales
Gledaj Uzivo
13:00
Queens Park Rangers
vs
Burnley FC
Championship
Sky Sports Main Event HD
beIN SPORT Max 5 HD FR
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Football HD SE
›
13:00
Genclerbirligi
vs
Erzurumspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
13:30
Roda Kerkrade
vs
Heracles
Prva Divizija
ESPN 2 HD NL
›
13:30
AS Roma
vs
Juventus FC Women
Serie A (Ž)
La7
Gledaj Uzivo
13:30
Lecco
vs
Padova
Serie C, Skupina A
Sky Sport Football IT HD
SKY Sport 259
›
14:00
Ascoli Calcio 1898
vs
Genoa
Serie B
SKY Sport 252 HD
›
14:00
Benevento
vs
Cittadella
Serie B
SKY Sport 257 HD
›
14:00
Como
vs
Urbs Reggina 1914
Serie B
SKY Sport 254 HD
Fox Soccer Plus
›
14:00
Spal
vs
Palermo
Serie B
SKY Sport 255 HD
›
14:00
Sudtirol
vs
Ternana Calcio
Serie B
SKY Sport 256 HD
›
14:00
Venezia
vs
Cosenza
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
14:45
Diosgyori
vs
BFC Siofok
NB II
M4 Sport HD
Gledaj Uzivo
15:00
Casa Pia
vs
CD Trofense
Liga Kup
Sport TV3 HD
›
15:00
Napoli
vs
Crystal Palace
Klupske Prijateljske
SKY Sport 251 HD
Gledaj Uzivo
15:15
Sporting Gijon
vs
FC Cartagena
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
C More Sport 1 HD FI
›
15:30
Botošani
vs
CFR Cluj
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
15:45
FC Twente Enschede
vs
Fortuna Sittard
Eredivizija (Ž)
ESPN 1 HD NL
Gledaj Uzivo
16:00
Altinordu FK
vs
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
1. Liga
TRT SPOR HD
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
16:15
Aston Villa
vs
Arsenal LFC
FA Super Liga (Ž)
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport Top Event HD
Gledaj Uzivo
16:30
Monopoli 1966
vs
Pescara Calcio
Serie C, Skupina C
SKY Sport 254 HD
Gledaj Uzivo
17:00
Szeged 2011
vs
MTK Budimpešta
NB II
M4 Sport HD
Gledaj Uzivo
17:00
SSC Bari
vs
Modena
Serie B
Sky Sport Calcio HD
›
17:00
Benfica
vs
Sevilla
Klupske Prijateljske
Sport TV2 HD
Gledaj Uzivo
17:30
Granada CF
vs
Burgos CF
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
›
18:30
Chindia Targovište
vs
FCSB
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:45
Chelsea Lfc
vs
Reading
FA Super Liga (Ž)
Sky Sports Main Event HD
Sky Sport Top Event HD
Gledaj Uzivo
19:00
Sporting Braga
vs
Pacos Ferreira
Liga Kup
Sport TV2 HD
›
19:30
Frosinone
vs
Pisa
Serie B
SKY Sport 251 HD
Fox Soccer Plus
›
20:00
Olympique Lyon
vs
Paris Saint-Germain
1. Divizija (Ž)
CANAL+ FR
Gledaj Uzivo
12.12.2022
13:10
AEK Athens B
vs
Proodeftiki
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
15:30
U Craiova 1948 SA
vs
FC Arges Pitesti
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
17:00
Pendikspor
vs
Sakaryaspor
1. Liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT SPOR HD
›
17:45
AZ Alkmaar II
vs
PSV II
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
18:30
Mioveni
vs
Universitatea Craiova
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
19:30
Brescia
vs
Parma
Serie B
Sky Sport Uno HD
›
19:30
Foggia
vs
US Catanzaro 1929
Serie C, Skupina C
Rai Sport + HD
Gledaj Uzivo
20:00
Zwolle
vs
Helmond Sport
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
20:00
Sunderland AFC
vs
West Bromwich Albion
Championship
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
›
20:00
Deportivo Alaves
vs
Levante
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
Novasports Start HD
›
20:00
Martigues
vs
US Concarneau
National
CANAL+ Foot FR
›
20:30
Boavista
vs
Vitoria Guimaraes
Liga Kup
Sport TV2 HD
›
13.12.2022
14:00
Arsenal FC
vs
AC Milan
Klupske Prijateljske
Sky Sport Uno HD
Sky Sport Football IT HD
Gledaj Uzivo
19:00
Argentina
vs
Hrvatska
Svjetski Kup
FOX US
SRF zwei HD
Sport TV1 HD
BBC 1 London
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
ServusTV HD Oesterreich
MTV3 HD
C More Sport 1 HD FI
TRT 1 HD
SVT1 HD
CT Sport HD
Rai 1
Das Erste HD
M4 Sport HD
ANT-1
ITV1 Anglia E
›
20:45
Sporting CP
vs
Maritimo Madeira
Liga Kup
Sport TV2 HD
›
20:45
Rio Ave
vs
Farense
Liga Kup
Sport TV3 HD
›
14.12.2022
17:00
Rapid
vs
Petrolul Ploešti
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
19:00
Francuska
vs
Maroko
Svjetski Kup
FOX US
SRF zwei HD
CT Sport HD
Sport TV1 HD
ORF 1 HD
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
YLE TV2 HD
TRT 1 HD
TV4 SE HD
Rai 1
ZDF HD
M4 Sport HD
ANT-1
BBC 1 East (W)
›
20:45
SC Covilha
vs
Nacional Madeira
Liga Kup
Sport TV3 HD
›
20:45
Portimonense
vs
Gil Vicente
Liga Kup
Sport TV2 HD
›
15.12.2022
18:00
FCSB
vs
CFR Cluj
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
19:00
PSV II
vs
Ajax Amsterdam
Prva Divizija
ESPN 1 HD NL
›
20:00
Rangers
vs
Hibernian
Premiership
Sky Sports Football HD
Sport TV4 HD
Digi Sport 2 RO
›
20:00
Academico de Viseu
vs
CD Tondela
Liga Kup
Sport TV3 HD
›
20:00
Estoril Praia
vs
Famalicao
Liga Kup
Sport TV2 HD
›
21:00
CSD Coban Imperial
vs
Antigua
Liga Nacional, Apertura
Fox Deportes
Gledaj Uzivo
16.12.2022
08:45
Newcastle United Jets
vs
Brisbane Roar
A-Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:00
Makedonikos FC
vs
Panathinaikos B
Super Liga 2
ERT3 HD
Gledaj Uzivo
15:00
VfB Stuttgart
vs
Luzern
Klupske Prijateljske
Sky Sport News HD
Gledaj Uzivo
17:00
Rizespor
vs
Goztepespor
1. Liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR HD
›
18:00
Voluntari
vs
Farul Constanta
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:30
CD Santa Clara
vs
Arouca
Liga Kup
Sport TV4 HD
›
18:30
Feirense
vs
Leixoes
Liga Kup
Sport TV5 HD
›
20:00
Birmingham City
vs
Reading FC
Championship
Sky Sports Football HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
›
20:00
Tenerife
vs
FC Andorra
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
Liga SmartBank
›
20:30
Chaves
vs
Mafra
Liga Kup
Sport TV3 HD
›
20:30
Porto
vs
Vizela
Liga Kup
Sport TV2 HD
›
17.12.2022
04:40
Wellington Phoenix
vs
Adelaide United FC
W-Liga
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
06:00
Central Coast Mariners
vs
Sydney
A-Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
08:45
Melbourne City
vs
Melbourne Victory
A-Liga
Sport TV2 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
10:30
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
vs
Samsunspor
1. Liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR HD
›
10:30
Manisa Buyuksehir Belediyespor
vs
Tuzlaspor
1. Liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT AVAZ HD
›
12:30
Aberdeen
vs
Celtic
Premiership
Sky Sports Football HD
Sport TV2 HD
Digi Sport 2 RO
V Sport Extra HD
›
13:00
Sepsi OSK
vs
Universitatea Cluj
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
13:00
Yeni Malatyaspor
vs
Kecioerenguecue
1. Liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT AVAZ HD
›
13:00
Sakaryaspor
vs
Genclerbirligi
1. Liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR HD
›
15:00
Hrvatska
vs
Maroko
Svjetski Kup
FOX US
SRF zwei HD
Magenta Sport
CT Sport HD
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
ServusTV HD Oesterreich
BBC 1 East (W)
Rai 1
MTV3 HD
M4 Sport HD
TRT 1 HD
ANT-1
Sport TV1 HD
NRK1 HD
SVT1 HD
›
15:00
West Bromwich Albion
vs
Rotherham United
Championship
MATCH4
V Sport Premium HD
›
15:15
CD Mirandes
vs
Ponferradina
LaLiga 2
Liga SmartBank 2
›
15:15
CD Lugo
vs
Granada CF
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
16:00
Eyupspor
vs
Boluspor
1. Liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR HD
›
17:00
Pisa
vs
Brescia
Serie B
Sky Sport Calcio HD
›
17:30
Norwich City
vs
Blackburn Rovers
Championship
Sky Sports Football HD
MATCH4
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Football HD SE
›
17:30
FC Cartagena
vs
Racing Santander
LaLiga 2
Liga SmartBank 3
›
17:30
CF Villarreal B
vs
Las Palmas
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
18:30
Universitatea Craiova
vs
Chindia Targovište
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
19:00
Moreirense
vs
Benfica
Liga Kup
Sport TV2 HD
›
19:00
CF Estrela
vs
FC Penafiel
Liga Kup
Sport TV3 HD
›
19:30
Urbs Reggina 1914
vs
SSC Bari
Serie B
Fox Soccer Plus
Sky Sport Calcio HD
›
19:30
Napoli
vs
Villarreal CF
Klupske Prijateljske
SKY Sport 251 HD
Gledaj Uzivo
20:00
Real Oviedo
vs
Sporting Gijon
LaLiga 2
Digi Sport 2 RO
#Vamos ES
›
18.12.2022
07:15
Melbourne Victory FC
vs
Newcastle Jets
W-Liga
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
10:00
FC Arges Pitesti
vs
Mioveni
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
10:30
Bandirmaspor
vs
Pendikspor
1. Liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR HD
›
10:30
Erzurumspor
vs
Altinordu FK
1. Liga
Bein Sports HD 2 TR
TRT AVAZ HD
›
11:30
Luton Town
vs
Millwall
Championship
Sky Sports Football HD
MATCH4
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
V Sport Premium HD
›
12:30
Petrolul Ploešti
vs
U Craiova 1948 SA
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
13:00
Albacete
vs
UD Ibiza Eivissa
LaLiga 2
Liga SmartBank
›
13:00
Cittadella
vs
Sudtirol
Serie B
SKY Sport 256 HD
›
13:00
Cosenza
vs
Ascoli Calcio 1898
Serie B
SKY Sport 255 HD
›
13:00
Modena
vs
Benevento
Serie B
SKY Sport 254 HD
›
13:00
Parma
vs
Spal
Serie B
SKY Sport 252 HD
›
13:00
Ternana Calcio
vs
Como
Serie B
SKY Sport 253 HD
›
15:00
Argentina
vs
Francuska
Svjetski Kup
Das Erste
FOX US
SRF zwei HD
ORF 1 HD
TF1 HD FR
beIN Sports 1 HD FR
BBC 1 East (W)
ITV1 Anglia E
Rai 1
YLE TV2 HD
M4 Sport HD
TRT 1 HD
ANT-1
Sport TV1 HD
NRK1 HD
CT Sport HD
TV4 SE HD
›
Učitaj Više
×
Close