Toggle navigation
Tipovi
Svi Tipovi
Nogomet Tipovi
Kosarka Tipovi
Tenis Tipovi
Hokej Na Ledu Tipovi
Rugby Tipovi
Baseball Tipovi
Americki Nogomet Tipovi
Listići
Kladionice
Zona Tipsteri
Tipsteri
Natjecanja
Vijesti o Kladjenju
Strimovi
Traži prema turniru ili imenu ekipe
+Tip
Prijava
Nogomet
Kosarka
Tenis
ProTipster
Uzivo strimovi
Uzivo Nogomet Streaming za danas
Nadolazeci dogadaji
Danas
25 Apr
26 Apr
27 Apr
28 Apr
29 Apr
26.05.2022
00:00
Atletico Mineiro MG
vs
Deportes Tolima
Copa Libertadores
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
›
00:00
Independiente Del Valle
vs
America FC MG
Copa Libertadores
Sport TV1 HD
Football 1 HD UA
›
01:00
Cavalry FC
vs
Vancouver Whitecaps
Kanadsko Prvenstvo
BT Sport 2
Fox Sports 2
Gledaj Uzivo
13:00
Hammarby
vs
Malmo
Švedski Kup
SVT1 HD
›
14:30
Danska
vs
Srbija
U17 EP
Football 1 HD UA
Gledaj Uzivo
15:00
WSG Wattens
vs
Rapid Beč
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
›
16:00
Rosenborg BK
vs
Haugesund
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
16:00
Rosengard
vs
Kopparbergs/Goteborg FC
Švedski Kup (Ž)
SVT2 HD
Gledaj Uzivo
17:00
Auxerre
vs
AS Saint Etienne
Liga 1
NOVA Sport 1 HD CZ
Digi Sport 4 RO
novasports2 HD
beIN Sports 1 HD France
Bein Sports HD 2 TR
›
17:00
Španjolska
vs
Portugal
U17 EP
Football 2 HD UA
TELEDEPORTE
Gledaj Uzivo
17:45
Kajserispor
vs
Sivasspor
Turski Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
A Spor TR
A Spor TR
›
18:00
Sarpsborg 08
vs
Molde
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
18:00
Vitesse
vs
AZ Alkmaar
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
Football 1 HD UA
Sport TV1 HD
›
18:30
SS Monza 1912
vs
Pisa
Serie B
Sky Sport Uno HD
›
22:00
Vasco Da Gama RJ
vs
Brusque
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
22:00
Atletico Paranaense
vs
Caracas
Copa Libertadores
Sport TV1 HD
Football 1 HD UA
›
22:00
Libertad
vs
Strongest
Copa Libertadores
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Football 2 HD UA
›
27.05.2022
00:00
Boca Juniors
vs
Deportivo Cali
Copa Libertadores
ESPN 2 HD NL
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Football 2 HD UA
Sport TV6 HD
›
00:00
Corinthians SP
vs
Always Ready
Copa Libertadores
Football 1 HD UA
Sport TV2 HD
›
00:30
Ituano FC SP
vs
Nautico PE
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
00:30
Oriente Petrolero
vs
Fluminense RJ
Copa Sudamericana
Sport TV5 HD
›
02:00
Atlas
vs
Pachuca
Liga MX, Clausura
Univision
Gledaj Uzivo
17:10
First Vienna
vs
Wiener Sportklub
Regionalliga Istok
ORF Sport+ HD
Gledaj Uzivo
17:30
U Craiova 1948 SA
vs
Botošani
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
17:30
Universitatea Craiova
vs
Botošani
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
19:00
Real Sociedad B
vs
Real Zaragoza
LaLiga 2
GOL ES
›
19:05
Girondins Bordeaux
vs
Paris FC
1. Divizija (Ž)
CANAL+ SPORT FR
Gledaj Uzivo
22:00
Tombense FC MG
vs
Bahia BA
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
28.05.2022
00:30
Criciuma
vs
Cruzeiro MG
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
09:45
Melbourne City
vs
Zapadni United
A-Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Bein Sports HD 2 TR
›
11:30
Wrexham
vs
Grimsby Town
Nacionalna Liga
BT Sport 1
›
12:30
Dijon Fco
vs
Stade De Reims
1. Divizija (Ž)
MultiSports FR 3 HD
Gledaj Uzivo
12:30
GPSO 92 Issy
vs
Montpellier Hsc
1. Divizija (Ž)
MultiSports FR 1 HD
Gledaj Uzivo
12:30
Soyaux Asj
vs
Guingamp
1. Divizija (Ž)
MultiSports FR 2 HD
Gledaj Uzivo
14:00
Ham-Kam
vs
Odds BK
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
14:45
VfL Wolfsburg
vs
1. Ffc Turbine Potsdam 71
Njemački Kup (Ž)
V Sport Premium HD
Sky Sport HD 1 (D)
Das Erste HD
Gledaj Uzivo
15:00
Mansfield Town
vs
Port Vale
Liga 2
V Sport Football HD SE
Sky Sports Main Event HD
Bein Sports HD 2 TR
›
16:00
Stromsgodset
vs
Viking
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
18:15
Zurich
vs
Grasshopper Zürich
Super Liga
SRF zwei HD
Gledaj Uzivo
19:30
Goias
vs
CA Bragantino SP
Brasileiro Serie A
PFC HD
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:30
CSA
vs
Gremio Novorizontino
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
19:36
Liverpool FC
vs
Real Madrid
UEFA Liga Prvaka
Sky Sport Football IT HD
BT Sport 2
M.LCAMPEONES ES
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 1 RO
ZDF
CANALE 5 HD
ZDF HD
CBS US
TF1 HD
CANAL+ FR
Sky Austria 1 HD
SKY Sport 251 HD
TV4 SE HD
›
22:00
Los Angeles FC
vs
San Jose Earthquakes
MLS
novasports2 HD
ESPN 1 HD NL
Sky Sports Football HD
Sportkanalen SE HD
Sport TV1 HD
Football 1 HD UA
NOVA Sport 2 HD CZ
TUDN
›
22:00
Sao Paulo SP
vs
Ceara
Brasileiro Serie A
PFC HD
Premiere FC South America
›
22:00
Sampaio Correa FC MA
vs
Guarani FC SP
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
23:00
Atlanta United FC
vs
Columbus Crew
MLS
ESPN+
›
23:00
New York Red Bulls
vs
DC United
MLS
ESPN+
›
23:00
Toronto
vs
Chicago Fire
MLS
ESPN+
Football 2 HD UA
›
23:00
Pacific FC
vs
Valour FC
Kanadska Premijer Liga
Fox Soccer Plus
›
23:30
Montreal Impact
vs
Cincinnati
MLS
ESPN+
›
23:30
New England Revolution
vs
Philadelphia Union
MLS
ESPN+
›
23:30
Orlando City
vs
Dallas
MLS
ESPN+
Sport TV2 HD
›
23:30
Fortaleza
vs
EC Juventude RS
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
29.05.2022
00:00
Inter Miami CF
vs
Portland Timbers
MLS
ESPN+
ESPN 1 HD NL
NOVA Sport 2 HD CZ
›
00:00
Minnesota United
vs
New York City
MLS
ESPN+
Football 1 HD UA
›
00:08
Meksiko
vs
Nigerija
Međunarodne Prijateljske
M.LCAMPEONES ES
Gledaj Uzivo
01:00
Colorado Rapids
vs
Nashville SC
MLS
ESPN+
›
01:00
Sporting Kansas City
vs
Vancouver Whitecaps
MLS
ESPN+
›
01:30
Real Salt Lake
vs
Houston Dynamo
MLS
ESPN+
›
07:00
Jubilo Iwata
vs
Yokohama F Marinos
J. Liga
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
09:30
Barcelona
vs
Cajasol Trigueros Universidad
Copa de SM La Reina
LA 1
Gledaj Uzivo
11:00
Hertha BSC Berlin
vs
Borussia Dortmund
A-Juniorska-Bundesliga, Doigravanje
Sky Bundesliga HD 1
Gledaj Uzivo
11:30
Solihull Moors FC
vs
Chesterfield
Nacionalna Liga
BT Sport 1
›
12:30
Bandirmaspor
vs
Eyupspor
1. Liga
Bein Sports HD 1 TR
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
12:30
AZ Alkmaar
vs
Vitesse
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
Sport TV1 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
13:00
Bryne FK
vs
Start
1. Divizija
MAX HD
›
14:00
Flamengo RJ
vs
Gremio RS
Campeonato Brasileiro (Ž)
PFC HD
Gledaj Uzivo
14:00
US Quevillaise-Rouen Metropole
vs
FC Villefranche-Beaujolais
Liga 2
Bein Sports HD 3 TR
beIN Sports 1 HD France
›
14:30
Francuska
vs
Portugal
U17 EP
Football 1 HD UA
Gledaj Uzivo
15:00
Istanbulspor
vs
Erzurumspor
1. Liga
Bein Sports HD 1 TR
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
15:00
Rapid Beč
vs
WSG Wattens
Bundesliga
Sky Austria 1 HD
›
15:15
Chindia Targovište
vs
Concordia Chiajna
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
15:30
Huddersfield Town
vs
Nottingham Forest
Championship
ESPN+
Bein Sports HD 2 TR
Novasports Prime HD
beIN SPORT Max 5 HD
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Sky Sports Main Event HD
›
16:00
Molde
vs
Bodo
Eliteserien
Eurosport Norge HD
›
16:00
ADO Den Haag
vs
Excelsior
Eredivizija
ESPN 1 HD NL
›
17:00
AS Saint Etienne
vs
Auxerre
Liga 1
Bein Sports HD 3 TR
BT Sport 2
Digi Sport 4 RO
novasports2 HD
Sky Sport Football IT HD
NOVA Sport 1 HD CZ
beIN Sports 1 HD France
›
17:00
Padova
vs
US Catanzaro 1929
Serie C, Doigravanje za viši rang
SKY Sport 252 HD
Gledaj Uzivo
18:00
Alcorcon AD
vs
SD Eibar
LaLiga 2
novasports1 HD
beIN SPORT Max 4 HD
GOL ES
M. LaLiga
›
18:00
Burgos CF
vs
Girona
LaLiga 2
M. LaLiga 4
›
18:00
Sporting Gijon
vs
Las Palmas
LaLiga 2
M. LaLiga 5
›
18:00
CD Leganes
vs
Almeria
LaLiga 2
beIN SPORT Max 5 HD
C More Sport 2 HD FI
#Vamos ES
M. LaLiga 2
›
18:00
Real Oviedo
vs
UD Ibiza Eivissa
LaLiga 2
M. LaLiga 6
›
18:00
Tenerife
vs
FC Cartagena
LaLiga 2
M. LaLiga 7
›
18:00
Real Valladolid
vs
SD Huesca
LaLiga 2
beIN SPORT Max 6 HD
M. LaLiga 1
›
18:00
Valerenga
vs
Rosenborg BK
Eliteserien
MAX HD
›
18:00
York 9 FC
vs
Cavalry FC
Kanadska Premijer Liga
Fox Soccer Plus
›
18:00
Dinamo Bukurešt
vs
Universitatea Cluj
1. Liga
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
18:00
Karacabey Birlik Spor
vs
Bodrum Belediyesi Bodrumspor
2. Liga
A Spor TR
A Spor TR
Gledaj Uzivo
18:00
Nizozemska
vs
Srbija
U17 EP
Football 2 HD UA
Gledaj Uzivo
18:30
Moreirense
vs
Chaves
Liga Portugal
Sport TV1 HD
›
18:30
Palermo
vs
Feralpisalo
Serie C, Doigravanje za viši rang
SKY Sport 253 HD
Gledaj Uzivo
18:30
Pisa
vs
SS Monza 1912
Serie B
Novasports Prime HD
Sky Sport Uno HD
›
19:00
Paris Saint-Germain
vs
Olympique Lyon
1. Divizija (Ž)
Sky Sports Mix HD
CANAL+ FR
Gledaj Uzivo
19:00
Santos
vs
Palmeiras SP
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
›
19:00
Coritiba
vs
Botafogo RJ
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:00
Vila Nova
vs
Gremio
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
21:00
Fluminense RJ
vs
Flamengo RJ
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
PFC HD
›
21:00
Corinthians SP
vs
America FC MG
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
21:00
Cuiaba Esporte Clube MT
vs
Atletico Paranaense
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
22:00
La Galaxy
vs
Austin FC
MLS
Sportkanalen SE HD
TUDN
Sky Sports Football HD
Football 1 HD UA
›
22:00
Atletico Mineiro MG
vs
Avai
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
30.05.2022
01:10
Pachuca
vs
Atlas
Liga MX, Clausura
Univision
Gledaj Uzivo
01:55
Seattle Sounders
vs
Charlotte FC
MLS
Fox Sports 1
Fox Deportes
›
16:00
Brann
vs
Mjondalen
1. Divizija
Eurosport Norge HD
›
19:00
AL Ahly Cairo
vs
Wydad Casablanca
CAF Liga Prvaka
beIN Sports 1 HD France
›
20:30
Sao Paulo Fc Sp
vs
Atletico Mineiro Mg
Campeonato Brasileiro (Ž)
PFC HD
Gledaj Uzivo
23:00
Internacional RS
vs
AC Goianiense GO
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
31.05.2022
12:00
Japan
vs
Algeria Youth
U23 Toulon Turnir
beIN SPORT Max 4 HD
Gledaj Uzivo
01.06.2022
00:30
CA Bragantino SP
vs
Goias
Brazilski Kup
PFC HD
›
01:00
Edmonton
vs
Forge FC
Kanadska Premijer Liga
Fox Sports 2
›
12:00
Panama Youth
vs
Argentina Youth
U23 Toulon Turnir
beIN Sports 1 HD France
Gledaj Uzivo
13:00
Australija
vs
Kuvajt
U23 AFC Azijski Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
15:30
Uzbekistan
vs
Turkmenistan
U23 AFC Azijski Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
15:30
France
vs
Saudi Arabia Youth
U23 Toulon Turnir
beIN Sports 1 HD France
Gledaj Uzivo
16:00
Poljska
vs
Vels
UEFA Liga Nacija
V Sport Premium HD
C More Sport 1 HD FI
Sport TV2 HD
›
16:00
Francuska
vs
Nizozemska
U17 EP
TELEDEPORTE
Gledaj Uzivo
17:00
Jordan
vs
Irak
U23 AFC Azijski Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
18:45
Guingamp
vs
FC Fleury 91
1. Divizija (Ž)
MultiSports FR 4 HD
Gledaj Uzivo
18:45
Olympique Lyon
vs
GPSO 92 Issy
1. Divizija (Ž)
CANAL+ SPORT FR
Gledaj Uzivo
18:45
Montpellier Hsc
vs
Girondins Bordeaux
1. Divizija (Ž)
MultiSports FR 3 HD
Gledaj Uzivo
18:45
Paris FC
vs
Dijon Fco
1. Divizija (Ž)
MultiSports FR 1 HD
Gledaj Uzivo
18:45
Stade De Reims
vs
Paris Saint-Germain
1. Divizija (Ž)
FOOT+ HD
Gledaj Uzivo
18:45
Saint Etienne
vs
Soyaux Asj
1. Divizija (Ž)
MultiSports FR 2 HD
Gledaj Uzivo
18:45
Italija
vs
Argentina
CONMEBOL UEFA Cup of Champions
Sport TV1 HD
TV6 SE HD
LA 1
Digi Sport 1 RO
Rai 1
C More Sport 1 HD FI
Fox Sports 1
Football 2 HD UA
Gledaj Uzivo
18:45
Škotska
vs
Ukrajina
Kvalifikacije za Svjetsko prvenstvo - UEFA
Sport1 HU
Sport TV2 HD
Canale 20 HD
Sky Sports Main Event HD
Sportkanalen SE HD
Digi Sport 2 RO
Football 1 HD UA
›
19:00
Tenerife
vs
Las Palmas
LaLiga 2
M. LaLiga
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 4 RO
›
23:30
Fortaleza
vs
Ceara
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
23:30
Sjedinjene Američke Države
vs
Maroko
Međunarodne Prijateljske
M.LCAMPEONES ES
TUDN
Gledaj Uzivo
02.06.2022
00:00
Valour FC
vs
Atletico Ottawa
Kanadska Premijer Liga
Fox Sports 2
›
00:30
CRB
vs
CSA
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
11:00
Republika Koreja
vs
Brazil
Međunarodne Prijateljske
V Sport Premium HD
Sport TV1 HD
beIN Sports 2 HD France
NOVA Sport 1 HD CZ
Digi Sport 1 RO
Gledaj Uzivo
13:00
Republika Koreja
vs
Malezija
U23 AFC Azijski Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
15:00
Tajland
vs
Vijetnam
U23 AFC Azijski Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
16:00
Gruzija
vs
Gibraltar
UEFA Liga Nacija
novasports3 HD
Fox Sports 2
Sport TV5 HD
›
16:00
Bugarska
vs
Sjeverna Makedonija
UEFA Liga Nacija
novasports1 HD
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
Football 1 HD UA
›
16:00
Cipar
vs
Kosovo
UEFA Liga Nacija
Novasports Prime HD
Digi Sport 3 RO
Sport2 CZ
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
›
16:00
Estonija
vs
San Marino
UEFA Liga Nacija
novasports2 HD
Sport TV3 HD
›
17:00
Girona
vs
SD Eibar
LaLiga 2
M. LaLiga
C More Mix HD
›
17:00
Bandirmaspor
vs
Istanbulspor
1. Liga
Bein Sports HD 1 TR
TRT SPOR
TRT Spor
Bein Sports MAX HD 1 TR
›
18:45
Francuska
vs
Srbija
U21 Europsko Prvenstvo, Kvalifikacije
CANAL+ SPORT FR
Bein Sports HD 2 TR
›
18:45
Češka
vs
Švicarska
UEFA Liga Nacija
SRF zwei HD
V Sport Football HD SE
novasports3 HD
CT Sport HD
Digi Sport 2 RO
C More MAX HD FI
Sport TV2 HD
Football 2 HD UA
›
18:45
Španjolska
vs
Portugal
UEFA Liga Nacija
novasports2 HD
Fox Sports 1
Sky Sport Uno HD
LA 1
V Sport Extra HD
Digi Sport 1 RO
C More Sport 1 HD FI
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
Football 1 HD UA
›
18:45
Izrael
vs
Island
UEFA Liga Nacija
Novasports Start HD
›
18:45
Srbija
vs
Norveška
UEFA Liga Nacija
Sport TV4 HD
V Sport Premium HD
novasports4 HD
Digi Sport 4 RO
Sport1 CZ
›
18:45
Slovenija
vs
Švedska
UEFA Liga Nacija
Sport TV5 HD
TV6 SE HD
Fox Soccer Plus
novasports5 HD
Digi Sport 3 RO
›
18:45
Sjeverna Irska
vs
Grčka
UEFA Liga Nacija
Sport TV3 HD
Novasports Prime HD
›
19:00
Egipat
vs
Gvineja
Afrički Kup Nacija, Kvalifikacije
beIN Sports 3 HD France
›
19:00
Tunis
vs
Ekvatorska Gvineja
Afrički Kup Nacija, Kvalifikacije
beIN Sports 2 HD France
›
23:00
Vasco Da Gama RJ
vs
Gremio
Brasileiro Serie B
PFC HD
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
03.06.2022
00:30
Guarani FC SP
vs
Vila Nova
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
00:30
Recife PE
vs
Ponte Preta
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
02:00
Meksiko
vs
Urugvaj
Međunarodne Prijateljske
M.LCAMPEONES ES
Gledaj Uzivo
13:00
Ujedinjeni Arapski Emirati
vs
Japan
U23 AFC Azijski Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
14:00
Kazakstan
vs
Azerbajdžan
UEFA Liga Nacija
Fox Sports 2
Sport1 CZ
Sport TV1 HD
novasports1 HD
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
Football 2 HD UA
›
15:00
Saudijska Arabija
vs
Tadžikistan
U23 AFC Azijski Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
16:00
Austrija
vs
Finska
U21 Europsko Prvenstvo, Kvalifikacije
ORF Sport+ HD
›
16:00
Češka
vs
Engleska
U21 Europsko Prvenstvo, Kvalifikacije
CT Sport HD
›
16:00
Latvija
vs
Andora
UEFA Liga Nacija
Football 1 HD UA
Sport2 CZ
Sport TV5 HD
Novasports Prime HD
C More Sport 2 HD FI
Digi Sport 2 RO
›
16:00
Linkopings FC
vs
Rosengard
Damallsvenskan (Ž)
TV6 SE HD
Gledaj Uzivo
16:15
Njemačka
vs
Mađarska
U21 Europsko Prvenstvo, Kvalifikacije
SAT.1
›
16:45
Moldova
vs
Nizozemska
U21 Europsko Prvenstvo, Kvalifikacije
ESPN 1 HD NL
›
18:45
Hrvatska
vs
Austrija
UEFA Liga Nacija
ORF 1 HD
Fox Soccer Plus
Sport TV3 HD
novasports3 HD
Digi Sport 3 RO
›
18:45
Francuska
vs
Danska
UEFA Liga Nacija
Football 2 HD UA
M6
TV6 SE HD
Sport1 CZ
novasports1 HD
Sky Sport Calcio HD
Sport TV2 HD
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
›
18:45
Belgija
vs
Nizozemska
UEFA Liga Nacija
Football 1 HD UA
VTM HD
Fox Sports 1
V Sport Extra HD
novasports2 HD
Sport2 CZ
Sport TV1 HD
C More Sport 2 HD FI
›
18:45
Bjelorusija
vs
Slovačka
UEFA Liga Nacija
novasports4 HD
Sport TV4 HD
Digi Sport 4 RO
›
18:45
Lihtenštajn
vs
Moldavija
UEFA Liga Nacija
Sport TV5 HD
›
19:00
Obala Bjelokosti
vs
Zambija
Afrički Kup Nacija, Kvalifikacije
beIN Sports 1 HD France
›
22:00
Chapecoense
vs
Londrina
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
04.06.2022
00:30
Operario
vs
Cruzeiro MG
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
12:00
VfB Oldenburg
vs
BFC Dynamo
Regionalliga, Doigravanje
NDR FS HH HD
rbb Berlin HD
Gledaj Uzivo
13:00
Armenija
vs
Irska
UEFA Liga Nacija
C More Sport 1 HD FI
Football 2 HD UA
Fox Sports 2
Sport TV1 HD
Digi Sport 3 RO
Novasports Prime HD
›
13:00
Irak
vs
Australija
U23 AFC Azijski Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
15:00
Katar
vs
Uzbekistan
U23 AFC Azijski Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
15:30
France
vs
Argentina Youth
U23 Toulon Turnir
beIN Sports 1 HD France
Gledaj Uzivo
16:00
Mađarska
vs
Engleska
UEFA Liga Nacija
Digi Sport 1 RO
Novasports Prime HD
C More Sport 1 HD FI
Football 2 HD UA
V Sport Football HD SE
Sky Sport Calcio HD
Sport TV1 HD
›
16:00
Finska
vs
Bosna i Hercegovina
UEFA Liga Nacija
Digi Sport 3 RO
novasports1 HD
YLE TV2 HD
Football 1 HD UA
Fox Sports 2
Sport TV2 HD
›
16:00
Litva
vs
Luksemburg
UEFA Liga Nacija
Digi Sport 4 RO
novasports2 HD
Fox Soccer Plus
Sport TV3 HD
›
17:00
Kuvajt
vs
Jordan
U23 AFC Azijski Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
18:00
HFX Wanderers FC
vs
York 9 FC
Kanadska Premijer Liga
BT Sport 2
›
18:45
Italija
vs
Njemačka
UEFA Liga Nacija
C More Sport 1 HD FI
Digi Sport 1 RO
novasports1 HD
RTL Television
Football 1 HD UA
Fox Sports 2
TV6 SE HD
SRF zwei HD
Sport TV1 HD
Rai 1
›
18:45
Crna Gora
vs
Rumunjska
UEFA Liga Nacija
Sport TV2 HD
novasports2 HD
Football 2 HD UA
Sky Sport Calcio HD
›
18:45
Turska
vs
Farski Otoci
UEFA Liga Nacija
Sport TV3 HD
TRT1
Digi Sport 2 RO
TRT1 HD
novasports3 HD
›
19:00
Alžir
vs
Uganda
Afrički Kup Nacija, Kvalifikacije
beIN Sports 1 HD France
›
19:00
Senegal
vs
Benin
Afrički Kup Nacija, Kvalifikacije
beIN Sports 2 HD France
›
19:00
Las Palmas
vs
Tenerife
LaLiga 2
Digi Sport 4 RO
C More MAX HD FI
novasports5 HD
#Vamos ES
M. LaLiga
C More Mix HD
›
19:30
America FC MG
vs
Cuiaba Esporte Clube MT
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
19:30
Gremio Novorizontino
vs
Sampaio Correa FC MA
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
19:30
Bahia BA
vs
Criciuma
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
22:00
Ceara
vs
Coritiba
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
22:00
Avai
vs
Sao Paulo SP
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
PFC HD
›
22:00
Atletico Paranaense
vs
Santos
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
22:00
Brusque
vs
Nautico PE
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
PFC HD
Gledaj Uzivo
22:00
Tombense FC MG
vs
Ituano FC SP
Brasileiro Serie B
Premiere FC South America
Gledaj Uzivo
23:00
Vancouver Whitecaps
vs
Real Salt Lake
MLS
ESPN+
›
23:00
Forge FC
vs
Toronto
Kanadsko Prvenstvo
BT Sport 2
Gledaj Uzivo
23:30
AC Goianiense GO
vs
Corinthians SP
Brasileiro Serie A
Premiere FC South America
›
05.06.2022
13:00
San Marino
vs
Malta
UEFA Liga Nacija
Digi Sport 4 RO
C More Sport 1 HD FI
Novasports Prime HD
Football 2 HD UA
Sport TV1 HD
Fox Sports 2
›
13:00
Vijetnam
vs
Republika Koreja
U23 AFC Azijski Kup
SPORTDIGITAL FUSSBALL HD
Gledaj Uzivo
13:00
Bocvana
vs
Tunis
Afrički Kup Nacija, Kvalifikacije
beIN Sports 2 HD France
›
14:00
Sandviken
vs
Valerenga
Toppserien (Ž)
NRK1 HD
Gledaj Uzivo
Učitaj Više
×
Close